Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Koç Burcu Partneri Olanların Bilmesi Gereken Her Şey - Astrolojik.org
Koç Burcu

Koç Burcu Partneri Olanların Bilmesi Gereken Her Şey

Koç burcu ilk burçtur, anahtar kelimeleri “ben” dir, Koç verir, ancak kesinlikle kendilerini ve kendi ihtiyaçlarını ana odak noktası olarak koyarlar. Koç size yardımcı olmak için öncelikle kendini iyi hissetmelidir. Kendilerini iyi hissetmezlerse sizi duygusal olarak doğru şekilde destekleyemezler. Koç, duyguları yokmuş gibi davranır. Birçok Koç’un zaman zaman soğukkanlılığını yitirdiği bilindiği için, Koç burcunun ilk duygusu hüsran ya da öfkedir.

Koç Burcu Genel Kişilik

Koç, duygusal bir konuyla uğraşmadıkları, stres veya öfke altında olmadıkları sürece genellikle olumlu ve iyimserdir. Olumsuz bir durumda sıkışıp kaldıklarında bile, olaylar hakkında olumlu olmayı tercih eder. Çok çalışkan ve hırslıdır, kendilerine ulaşmak için çok çalıştıkları hedefler belirlerler. Yüksek beklentilere ve yüksek standartlara sahip olma eğilimindedirler, Sosyal olarak, gerçekten mükemmel, zeki ve güçlü olabilirler, Koç, isterlerse herkesle inanılmaz bağlantı kurma becerileriyle başkaları üzerinde nasıl bir etki yaratacağını bilir. Her zaman bir numara olmak isterler. İstediklerini elde etmek için her şeyi yaparlar (eğer ihtiyaç duyarlarsa). Oldukça rekabetçi ve en iyisi olmak için uzun süre mücadele ederler.

İş Hayatında Koç Burcu

Bazen Koç için iş, sevgiden daha önemliymiş gibidir. Bazı Koçlar, yaptıklarıyla tanımlanır. Koç her zaman yukarı doğru ve daha iyi bir çalışma pozisyonuna doğru ilerleyecektir. Gücü ve patron olmak isterler. Güçlü, popüler ve başarılı bir işi yürütmek ana hedefleridir. Koç genellikle ideal öğrencidir ve geleceklerini koruyacak notları alır. Üniversitenin ötesinde öğrenim hayatına devam eden türdendirler ve genellikle kendilerini kariyerlerinde ilerletecek kurslar alırlar. Kariyer iyi gitmiyorsa, Koç hüsrana uğrar. İş yaşamı, hayatlarında her zaman itici güç olmuştur ve eğer yoksa kendilerini eksik hissederler.

Aşk Hayatında Koç Burcu

Koçlar, aşk hastası bir Balık burcu gibi değildir. Koç, zaman zaman yalnız kalmayı tercih edebilir. Koç, ilgiyi ve iyi seksi severler, ancak kötü muameleye tahammül edemezler. Birinin peşinden koşmayı sevmezler. Onları kovalamanızı beklerler. Koç, partnerinin aptallığını görürse ve bu büyük bir sorun yaratır. Başkalarının imrendiği, kıskandığı biriyle çıkmak isterler. Büyüklüklerini tamamlayan önemli veya etkileyici bir ortak isterler. Başkalarının konuşması Koç’un sevgisini etkileyecektir. Başkaları eşleriyle konuşuyorsa, bu onların eşleriyle daha fazla ilgilenmelerini sağlayacaktır.

Koç burcu aldatmaya meyillidir. Birçoğunun libidoları yüksektir ve ihtiyaçlarının karşılanmadığını düşünürlerse bunu başka yerlerde arayabilirler. Koç, duyguları olmadan cinsellik açısından başka biriyle birlikte olabilir.

Arkadaş Olarak Koç

Koç, herkesle arkadaş gibi görünür. Ancak Koç’un gerçekten güvendiği yalnızca birkaç seçkin kişi vardır. Bazı Koç burçları açık olmayı sever. Koç, iyi olduğu sürece iyi bir arkadaştır. Koç, harika bir pozitif ve yapıcı enerji kaynağı olabilir. Seni derinden önemsediklerinde senin için yapmayacakları şey yoktur. Koç’un kocaman bir kalbi vardır. Koç uzun süre arkadaş olmak için gerekenlere sahip, içtenlikle sevdikleri insanlardan vazgeçmeleri nadirdir. Bazı insanlarla sınırlar koymaları gerekebilir, ancak bu, Koç’un ilgilenmeyi bırakacağı veya arkadaş olmayı bırakacağı anlamına gelmez. Koç, herkesin içindeki iyiliği görebilen, herkes için bir amaç gören ve her insanın sevgi ve saygıyla davranılmayı hak ettiğini hisseden bir burçtur.

Koç Aşığı için Tavsiye

Onları boğmayın. Sizin için orada olduklarını bilin ama bundan yararlanmayın. Koç’un yardımına ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlayın, Koç’un da onları dinlemenize ihtiyacı var. Onların büyük hayalleri olduğunu anlamalısınız ve işler hayallerinin önüne geçtiğinde, bu onları hayal kırıklığına uğratır. Koç, neredeyse istediklerini elde etmeye alışkındır, bu yüzden aniden istemedikleri durumlar olduğunda sorunlara neden olabilir. Koç’un sesini duyurması gerekiyor, bu yüzden konuştuklarında dinleseniz iyi olur. Bazıları Koç burcunun otoriter olduğunu söyler. Koç, durumları için en iyisinin ne olduğuna kendileri karar verecektir. Koç, mükemmel ilk eşini arayan geminin kaptanı gibidir. Duygularınızı önemsemedikleri anlamına gelmez, ancak biraz rahatsanız, pasif veya kadınsıysanız, bu gerçekten Koç için işe yarayabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu