Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Yengeç Burcu - Astrolojik.org

Yengeç Burcu

23 Haziran / 22 Temmuz

  • Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
  • Yönetici Gezegeni: Ay
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Yengeç Burcu

Duygusal, sezgisel ve pratik olarak psişik; Ay tarafından yönetilen ve yengeç ile karakterize olan Yengeç, sulu derinliklerinde çok şey oluyor. Yengeçler, ilk karşılaşmada dikenli ve soğuk görünebilir, biriyle arkadaş olmaya karar verdiklerinde, o kişinin ömür boyu bir arkadaşı olur.

Yengeçlerin çoğu, bir noktada psişik olarak adlandırılır ve bunun iyi bir nedeni vardır — Yengeç çoğu zaman, herhangi biri konuşmadan önce ilişkileri, fikirleri ve motivasyonları sezebilir. Bu, bu işaretle zorlu etkileşimlere yol açabilir — Yengeç, özellikle beyaz yalanlar içerdiğinde küçük konuşmalardan nefret eder (her iki tarafın da birbirinden kaçınmayı tercih edeceği açık olduğunda, “Seni görmek ne kadar güzel!” Demek gibi). Bu nedenle sosyal toplantılar Yengeçler için ezici olabilir. Herkesin aynı fikirde olduğu küçük gruplarda vakit geçirmeyi tercih ederler.

Romantizmde, Yengeç cömert bir aşıktır ve karşılığında da aynısını bekler. Yengeç akıl oyunlarının üstündedir ve kovalamanın heyecanından nefret eder – birini seviyorsanız, neden şimdi söylemiyorsunuz? Yengecin sadece birkaç gün veya hafta sonra kendini adamış aşka düşmesi alışılmadık bir durum değildir ve bu karar ani olsa bile, kolayca bir ömür boyu sürebilir. Yengeçler, bir çiftin parçası olduklarında en mutlu olma eğilimindedir ve en iyi ilişki onların en büyük özelliklerini ortaya çıkarır. Ancak bir Yengeç ikilisinde başarılı olsa da, aynı zamanda bağımsız bir çizgisi var ve işleri tek başına yapmak için bolca zamana ihtiyacı var. Bu burcun aktif bir iç hayatı vardır ve çoğu zaman hayal dünyasında yaşamaktan mutluluk duyar. Bazen Yengeçler, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için daha sağlam işaretlerden birinin yardımına ihtiyaç duyar.

Sanatsal Yengeçler

Yengeç yaratmayı sever ve resim yapmak, yazmak ve hatta sadece okumak gibi bir tür yaratıcı çıkışa ihtiyaç duyar. Yengeç ayrıca daha yüksek bir güce bağlanmayı sever ve din veya manevi uygulamalarda rahatlık bulabilir. Yengeçler yoğun olsalar da, alaycı bir mizah anlayışına sahip komik bir yanları da vardır ve etraflarındaki insanları gözlemleme ve taklit etme konusunda ustadırlar.

Son olarak, Yengeç bazen bir hataya inanılmaz derecede sadıktır. Yengeçler, sevdikleri birine yardım etmek için dünyanın sonuna ve hatta kendi inançlarına karşı gidecekler. İnandıkları şey için nasıl adım atılacağını öğrenmek – geri dönmek veya bir arkadaşa karşı çıkmak anlamına gelse bile – Yengeç için ömür boyu sürecek bir derstir. Zodyak’ın duygusal kalbi olan bu burç, hayatta göremeyebileceğimiz o kadar çok şey olsa da, görünmeyene dikkat etmemiz gerektiğini çünkü var olduğunu ve ona ihtiyacımız olduğunu öğretir!

Yengeç’in Sloganı
“Hissediyorum, öyleyse varım.”

Yengeç’in En Büyük Hediyeleri

Sıra dışı duygusal zeka ile Yengeçler, doğru hareket tarzını bilmek için tüm gerçeklere ve rakamlara ihtiyaç duymazlar ve yargılamadan sezgiye güvenme yetenekleri onlara çok yardımcı olabilir. Bu hediye, diğer Zodyak burçlarının öğrenebileceği ve ilham alabileceği bir hediye.

Yengeç’in En Büyük Zorlukları

Yengeç durumları sunulduğunda kolayca ve doğru bir şekilde okurken, bu fikirleri başkalarıyla paylaşmayabilir. Açıkça konuşmak anahtardır, çünkü duygularla içe dönük olmak, bu duyguların beklenmedik bir şekilde patlayabileceği anlamına gelir. Yengeçler ayrıca başkalarının ne düşündüklerini bilmelerini bekler, bu da başka bir bastırılmış hayal kırıklığı kaynağıdır. Çatışmaya yol açsa bile fikirlerini dile getirmeyi öğrenmek Yengeç için ömür boyu sürecek bir derstir.

Yengeç’in Gizli Silahı

Duygular. Birçok Yengeç muhtemelen “daha az duygusal olma” mesajını alırken, Yengeçlerin duygularının geniş kapsamı ve derinliği aslında onların gizli silahı olabilir. Bu işaret mutlu olduğunda, dünya bunu bilir; mutsuz olduklarında, dünya durumlarını değiştirmeye çalışacaktır. Genel olarak, bir Yengeç’in değişken ruh hali uzun bir konuşmadan daha iyi bir iş çıkarır ve duygularını dünyayla paylaşarak Yengeçler, diğer işaretlerin de onlarınkine dokunmasına yardımcı olur.

Yengeç Olmayı Sevmek İçin En Önemli 5 Neden

  1. Pratikte psişik olan Yengeçler, bulundukları hemen her odanın duygusal sıcaklığını ölçebilir ve herhangi biri bir kelime söylemeden önce bir durumun iyi mi yoksa kötü mü olduğunu anlayabilir.
  2. Tutkulu aşıklar, Yengeçler hem zihni hem de bedeni üst düzey ilişkilere sokmakta ustadır. Kesinlikle bırakmaya ve yatakta vücutlarına tamamen bağlanmaya bayılıyorlar.
  3. Ay tarafından yönetilen Yengeç, dünyanın ritmine inanılmaz derecede uyum içindedir ve doğada teselli ve zevk bulur. Yengeçler, pek çok işaretten çok, dünyanın, ayın ve gezegenlerin doğal ritimlerine uyum sağlamanın, bir problemleri olduğunda yardımcı olabileceğini sezgisel olarak bilirler.
  4. İnanılmaz derecede sadık, bir Yengeç biriyle arkadaş olmayı seçtiğinde, o kişiyi ömür boyu geri alacak ve yargılamanın harika bir arkadaşlığın önüne geçmesine izin vermeyecektir.
  5. Yaratıcı ve dirençli olan Yengeçler her zaman kendi şirketlerinde ve kendi akıllarında zevk bulabilir ve her şeyi büyüleyici bir hikaye yapabilirler.

Yengeç Burcu İçin Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu