Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Kova Burcu - Astrolojik.org

Kova Burcu

22 Ocak / 19 Şubat

  • Mottosu: Özgür olmayı biliyorum.
  • Yönetici Gezegeni: Uranüs
  • Elementi: Uranüs
  • PAYLAŞ

Kova Burcu

Bağımsız ve esrarengiz Kovalar benzersizdir. Kova burcuna tam olarak benzeyen kimse yoktur ve her biri inanılmaz derecede bireysel olduğu için onları bir grup olarak tanımlamak zor olabilir. Kovalar etiketleri sevmezler ve herhangi bir sıfattan – onlara verebileceğiniz iyi olanlardan bile – uzak durabilirler. Kovalar değişim ve evrimin doğasına inanırlar ve sabit bir burç olsalar bile, doğdukları zaman oldukları gibi “aynı” insanlar olduklarına inanmayabilirler.

Kovaların güçlü bir sosyal adalet duygusu var ve dünyayı daha iyi bir yer haline getiriyorlar ve kendilerini sonsuz bir insan zincirinin tek bir halkası olarak görüyorlar. Başkalarının onlara nasıl davrandığı ya da başkalarının onlara nasıl davranmasını istedikleri yüzünden değil, başkaları için çok endişelenirler.

Kova ‘Sloganı
“Ben yok, sadece biz varız.”

Kova’nın En Büyük Hediyeleri

Kova entelektüel ve analitiktir, ancak bu nitelikleri mesafeli olmakla karıştırmayın. Kovaların derin tutkuları vardır, ancak bir şeye çok hızlı atlamanın yarardan çok zarar verebileceğini bilirler. Kovalar genellikle bağlantıları diğerlerinden kaçacak şekilde görebilen büyük resim düşünürlerdir. Kovaların enerjisi, sıcaklığı ve işleri halletmek için derin bir arzuları vardır. Dünyayı değiştirmek için gezegende olduklarını hissediyorlar ve bunu yapacaklar. Kovalar idealisttir ve yeterince iyi olduğuna gerçekten inanana kadar asla “yeterince iyi” yi kabul etmezler.

Kova’nın En Büyük Zorlukları

Kovalar bazen bireysel ilişkilerini umursamıyormuş gibi görünebilir veya başka bir şeyi daha yüksek bir değerde tutuyorlar. Örneğin, bir Kova arkadaşı, bir arkadaşı veya aile üyesi takılıp kaldığı ve bir yolculuğa ihtiyacı olduğu için son dakikada bir tarihi iptal edebilir. Kişisel değil ve kötü bir şey değil. Bir Kova’nın, onlara en çok ihtiyaç duyan insanları sürekli olarak önceliklendiren ve bazen de sevdikleri insanları yüzüstü bırakan bir değer sistemi vardır. Bu sorunlardan kaçınmak için açık iletişim gereklidir.

Kova’nın Gizli Silahı

İnsanların doğuştan gelen iyiliğine olan inançları. Bir Kova, kendinizden şüphe etseniz bile sizden asla şüphe etmez. İnsanlar bu nitelikleri kendi içlerinde görmese bile, tüm insanlarda en iyisini görme yetenekleri. Kovalar insanları yukarı kaldırabilir ve bu süreçte ruh halini hafifletebilir.

Kova Olmayı Sevecek En İyi 5 Neden

  1. Akıcı tavrınız. Strese girmediğinizden değil, ama stresin başka bir işarete neden olabileceği gibi size de gelmesine izin vermiyorsunuz.
  2. Sanatsal zihniniz. Başkaları bir resim görür ve ondan zevk alır. Sen resmin bütününü.
  3. Açık fikirliliğiniz. Her zaman birinin hikayesini duyarsınız ve en çok ortak olabileceğiniz kişilerin size en az benzeyen kişi olduğunu bilirsiniz.
  4. Kararlı doğanız. Yolculukta neşeyi bulduğunuz için zor şeyleri kolaylaştırırsınız.
  5. Görünüşün. Zahmetsizce havalı görünüyorsun – çünkü senin için öyle. İstediğini güvenle giyersin ve insanlar bunu fark eder.

 

Kova Burcu İçin Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu