Astrolojik Evler

Astrolojik Evler

Astrolojik Ev Nedir?


Doğum tarihinize dayanan Güneş burcunuzu veya burçlarınızı biliyorsunuz, ancak astrolojik evlerinizi biliyor musunuz ? Tıpkı 12 burç gibi, yaşamınızın ve kişiliğinizin belirli alanlarıyla ilgili 12 astrolojik ev vardır.

Bir saat gibi düşün. Her ‘saatte’ farklı bir astrolojik ev yatıyor, bu da bize kişiliklerimiz üzerindeki etkilerden bahsedebilir – serveti nasıl yönettiğimiz, aile hakkında nasıl hissettiğimiz ve nasıl iletişim kurduğumuz gibi.

Bir doğum şeması, doğduğunuz günün ve ayın ötesine geçer, bu yüzden astrologlar sizden doğum zamanınızı ve yerinizi de isteyecektir. Bu ekstra bilgi katmanı olmadan, size kişiselleştirilmiş bir okuma vermek çok zor olabilir. Doğum haritanızı, doğduğunuz zaman ve yerde gökyüzünün bir görüntüsü olarak düşünün. Boğa neredeydi ? Oğlak neredeydi?

Yükselen olarak da bilinen 1. ev, doğduğunuz zaman ve yerde doğu ufkunda yükselen burçları temsil eder. Diğer tüm işaretler daha sonra evlerin geri kalanına saat yönünün tersine yerleştirilebilir.

12 Astrolojik Ev Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin1.Ev
KENDİN

2.Ev
ZENGİNLİK

3.Ev
İLETİŞİM

4.Ev
AİLE

5.Ev
ZEVKLER

6.Ev
SAĞLIK

7.Ev
ORTAKLIK

8.Ev
DOĞUŞ

9.Ev
FELSEFE

10.Ev
KARİYER

11.Ev
DOSTLUK

12.Ev
BİTİŞLER

Astrolojik Evler Kişiliğim Hakkında Bana Ne Anlatabilir?


Doğum haritanızı almak ve evlerinizin nerede sıralandığını görmek, özellikle de Güneş işareti burcunuzla tam olarak bağlanmadığınızı düşünüyorsanız, inanılmaz derecede kavrayıcı olabilir . Güneş işareti paylaştığınız bir arkadaşınız var, ancak kişiliklerinizin tamamen farklı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Muhtemelen farklı Artan işaretleriniz var.

Siz ve eşiniz aşk uyumluluğu konusunda kağıt üzerinde harika görünüyorsanız, ancak hiçbir şey üzerinde anlaşamıyorsanız, 7. ortaklık eviniz daha az uyumlu bir eşleşme ortaya çıkarabilir. Bu, olmak istemediğiniz anlamına gelmez – ancak uyum konusunda doğru yolda nasıl ilerleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olabilir.

Örneğin, 2. evinizde Başak varsa, ancak partnerinizde Yay varsa, kendinizi para hakkında sık sık tartışırken bulabilirsiniz. Dünya işareti Başak para ile daha sorumlu ve muhafazakar olma eğilimindedir, kendiliğinden, maceracı Yay ileride planlama yapmakta zorlanır.

Bu nasıl çalışıyor? Temel olarak, evin enerjisi size temayı anlatır. Doğum evinize göre o evdeki işaret size o temaya uygulayabileceğiniz özellikleri söyleyecektir.

Başa dön tuşu