Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Boğa Burcu - Astrolojik.org

Boğa Burcu

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Boğa Burcu

Akıllı, hırslı ve güvenilir Boğa, Zodyak’ın dayanağıdır. Harika arkadaşları, meslektaşları ve ortakları olan Boğalar her şeyden önce dürüstlüğe değer verir ve kişisel ilişkilerinin dramdan uzak olma eğiliminde olduğu için gurur duyarlar. Boğalar inatçı olmakla ünlüdür, ancak her zaman kendi yollarına takılıp kalmazlar. Bu arayış işareti, başka bir bakış açısını görmeye isteklidir, ancak sırf bir başkasını mutlu etmek için bir görüşe takla atmazlar. Düşüncelerini ancak gerçekten fikirlerini değiştirirlerse değiştirirler.

Zodyak’taki en zorlayıcı işaretlerden biri olarak bir tekrara sahip olan Boğa, kolları sıvayıp işe koyulmaktan asla korkmaz ve işi bitirmek için bütün gece boyunca gözünü bile kırpmaz. Ama hepsi Boğa için işe yaramıyor. Dünya tarafından demirlenmiş olan bu tutkulu işaret, tamamen duygusallıkla ilgilidir ve her zaman zevk arıyor. İster lüks masajlara dalın, ister sevgilileriyle yatakta saatler geçirin ya da uzun bir koşuya çıkın, Boğalılar vücutlarında mevcut hissetmeyi severler ve sıklıkla fiziksel benlikleriyle temasa geçmeye ihtiyaç duyarlar.

Aşk söz konusu olduğunda, Boğalılar tamamen dürüstlükle ilgilidir, bu yüzden bir Boğa ile ilk buluşma bir iş görüşmesine benzeyebilir. Kaba değiller – ortaklıklar için inşa edilmişler ve sadece başlangıçta uygun olup olmadığınızı görmeye çalışıyorlar. Ve bir Boğa ile çıkmaya başladığınızda, beyaz yalanları unutun. Bir Boğa, bir kıyafetin içi boş iltifatlara dayanmaktansa kötü olduğunu duymayı tercih eder. Boğa, sırf mutlu hissettirmek için yalan olsa bile, yalan söyleyen birine kin besleyecektir. Yatakta Boğa, veren bir aşıktır – partneri onu hızlandırdığı ve zevk aldığı kadar vermeyi de sağladığı sürece! Ayrıntı odaklı Boğa burcu titiz görünebilir ancak bunun nedeni onları kırmak istemeleri değil. Sadece en iyisini istiyorlar.

Boğa burcu yoğun bir iç güdüye sahipken , bazen otoriteye saygı duymakta güçlük çekerler, özellikle de anlamsız olduğunu veya farklı şekilde yapılması gerektiğini düşündükleri bir şeyi yapmaları istendiğinde. Esnek olmayı ve akışa uymayı öğrenmek Boğa burcu için bir avantaj olabilir. Ve Boğa’ların zengin bir iç yaşamları olsa da, dış niteliklere değer verirler ve mükemmel kıyafeti, arabası veya özgeçmişi olmayan birini gözden kaçırabilirler. Birini yazmadan önce tanımanın faydalarını öğrenmek, bir Boğa için, özellikle de mükemmel bir eşleşme yapmak için aceleci olabilecekleri aşk için ömür boyu sürecek bir ders olabilir.

Boğa ‘sloganı
“Sahip olmaya değer hiçbir şey kolay olmaz.”

Boğa’nın En Büyük Hediyeleri

Kalıcı ve çalışkan, Boğa bir kez bir hedef belirlediğinde, karşısına çıkabilecek tüm engellere rağmen başaracaktır. Bir Boğa ile arkadaş olmak zor olabilir, çünkü sosyal çevrelerinde kimi istedikleri konusunda çok titizler, bir kez girdiğinizde, hayatın içindesiniz. Boğa dedikodu ya da küçük dramlar tarafından aşağı çekilmez. Sevdiklerinde her zaman en iyisini görürler ve kendilerini kötü hissettiklerinde onları canlandırırlar.

Boğa’nın En Büyük Zorlukları

Evet, çalışkandırlar ama aynı zamanda tembeldirler. Bu nasıl mümkün olabilir? Boğalar kendi iç pusulaları tarafından çok yönlendirildikleri için, bazen başka birinin taleplerini yerine getirmek için dönmekte zorlanırlar, bu da işte veya okulda zor zamanlar geçirebilir. Başkalarının bakış açılarını dikkate almayı öğrenmek, tüm Boğalar için ömür boyu sürecek bir derstir.

Boğa’nın Gizli Silahı

İrade. Sembolünü, boğayı (hatta bir buldozeri) düşünün ve Boğa’nın işleri nasıl hallettiğine dair bir fikriniz var. Bu zorluklar tarih olana kadar karşılaştıkları zorluklar ne olursa olsun iter, yuvarlanır ve hükmederler. Aynı zamanda sebat için de bir modeldir – Boğa bir şey yapmaya karar verdiğinde, onu yaptırırlar.

Boğa Burcu Olmayı Sevmenin En Önemli 5 Nedeni

  1. Boğa burcunun sembolü Boğa, yalnızca gücü örneklemekle kalmaz, aynı zamanda burcun cesaretini, tutkusunu ve kararlılığını gösteren anlık bir görsel temsildir.
  2. Boğa, Zodyak’ın en iyi sevgililerinden biridir. Detaylara dikkat ederek, Boğa her zaman başkalarını tatmin eder ve kendilerini nasıl tatmin edeceklerini de tam olarak bilir.
  3. Boğalar çok dayanıklıdır. Hiçbir şey bu burcu indiremez ve sıkıntı onları yalnızca daha güçlü kılar.
  4. Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, sevgi ve parayı yönetir ve Boğa burcu ikisini de bulma konusunda yeteneklidir.
  5. Boğalar vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek konusunda ustadırlar. Onlar harika sanatçılar, mühendisler ve tasarımcılar, vizyonlarını gerçekleştirmek için problemler üzerinde çalışabilirler.

Boğa Burcu İçin Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu