Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Para ve Zenginlik - Astrolojik.org

Para ve Zenginlik

Rüya yorumu

Doğum haritalarımızdaki 12 astrolojik evin her biri bize hayatımızın belirli bir bölgesinden bahsediyor.

3. evinizdeki işaret veya gezegen size nasıl iletişim kurduğunuz ve kendinizi nasıl ifade ettiğiniz hakkında çok şey söylese de, 10. ev servet ve kariyer açısından size yardımcı olabilecek 3 evden (2. ve 6. evler dahil) biridir.

İş ve kariyer fırsatları – ve para kazanma yeteneğiniz – büyük ölçüde bu 10. ev tarafından belirlenir. Zirvesi MidHeaven veya Medium Coeli olarak adlandırılır; kısaca MC diyeceğiz. İş potansiyelinizin nerede olduğunu görmek söz konusu olduğunda güçlü bir belirteçtir. Cusp’taki – MC’nin bulunduğu yer – işaret, kendini herkese sunma ve para çekme şeklinizi etkileyecektir.

MC ile bağlantılı (veya üzerinden geçiş ) gezegenler, hem doğum hem de transit çizelgelerinizde çok önemli işaretçilerdir. Her şey biraz karmaşıklaştı, biliyorum. Ancak, 10. evinizin isteklerinizi, kariyer hedeflerinizi ve para kazanma potansiyelinizi nasıl etkilediğine dair hızlı bir kılavuz aşağıdadır.

 Ateş grubu burçları ( Koç , Aslan , Yay ) aktif ve gösterici olacaktır.
 Su grubu burçları ( YengeçAkrep Balık ) hissedecek ve sezgisel olacaktır.
 Toprak grubu burçları ( Boğa Başak Oğlak ) çok pratik ve çalışkan olacaktır.
  Hava grubu burçları ( Terazi Kova İkizler ) hızlı bir ortama ihtiyaç duyacaktır.
10. EV KOÇ BURCU
Öncü olmak ve yeni standartlar koymaktan korkmuyorsunuz. 
Yine de sabrı öğrenmeniz gerekebilir, çünkü kendinizi işe almadan önce neyin işe yarayıp neyin yaramadığını duraklatmayı ve çözmeyi öğrenmeniz gerekecek, aksi takdirde işleri yüzünüze gözünüze bulaştırabilirsiniz. Bir şekilde rekabet edebileceğiniz kariyer veya pozisyonlar sizi mutlu edecektir.
10. EV BOĞA BURCU
En yenilikçi kişilerden biri olmayacaksınız, ama çok çalışacaksınız. Sadece kendi yolundan fazla ayrılmadığından emin ol. Yetki vermek iyidir – kontrolde olmayı sevdiğiniz için yapmayı öğrenmeniz gereken bir şey.  Sanatsal kariyer, toprak ve doğa ile çalışabileceğiniz pozisyonlar veya finansal bir kariyer kişiliğinize uygundur.
10. EV İKİZLER BURCU
Gerçekten büyüleyici bir şeye ihtiyacınız olacak yoksa sıkılıp ilginizi kaybedeceksiniz. İletişim becerilerinizi kullanabileceğiniz bir konumda olmanız gerekir. Hayatınızın bir noktasında iki farklı kariyer yolunuz bile olabilir. Başkalarına yazmayı, konuşmayı, seyahat etmeyi veya öğretmeyi içeren işler sizin için uygun olacaktır.
10. EV YENGEÇ BURCU
Sizinki bakıcının yoludur ve sadece doğru yerleşimi bulmanız zor olabilir. Başkalarını önemsemenin yanı sıra, sizin hakkınızda ne düşündüklerini de (muhtemelen çok fazla) önemsiyorsunuz. Hemşirelik, aile odaklı bir meslek veya başkalarına yardım eden meslekler, yol boyunca kendi kimliğinizi kaybetmediğiniz sürece sizin için harika bir yoldur.
10. EV ASLAN BURCU
Sen ilgi odağı olmayı seviyorsun ve bu ihtiyacı karşılayan bir kariyer bulmalısın. İltifat ve takdir edilmesini seviyorsunuz ve başkalarına liderlik edip rehberlik ederken gelişiyorsunuz. 
Bu, ünlülerin evidir ve bir şekilde halkın gözünde olduğunuz yerlerde, övgü bulabileceğiniz pozisyonlarda çalışmalısınız.
10. EV BAŞAK BURCU
Çalışkan ve pratiksiniz ve aklınızı kullanabileceğiniz bir işe ihtiyacınız var. Ne kadar ayrıntılı olursa, daha fazla mutlu olmanız muhtemeldir. 
Düşünme sürecinizi bir şekilde uyaran bir işe ihtiyacınız vardır. Yaşam koçluğu, profesyonel organizasyon, muhasebe ve veya sağlıkla ilgili her şey uygundur.
10. EV TERAZİ BURCU
Muhtemelen bir noktada bir tür kariyer partneri ile kendinizi bulacaksınız. Büyük bir adalet ve estetik gözünüz var. 
İstediğiniz zaman da çok karizmatiksiniz. Sanat, güzellik, denge ve ortaklıklarla ilgili her şey için çok uygunsunuz.
10. EV AKREP BURCU
Bu yerleşimde işkolik olabilirsiniz! Kariyerinizden ne istediğiniz konusunda oldukça sert tavırlarda bulunabilirsiniz – o kadar ki, yol boyunca başkalarını zorlamaya veya manipüle etmeye çalışabilirsiniz. Moody ve yoğun, duygularınızın daha iyi olmasına izin vermediğinizden emin olmanız gerekir. Entrika, emlak, finans, hatta metafizik sanatlarla ilgilenen her şey muhtemelen sizin için en uygunudur.
10. EV YAY BURCU
İyimser olmak için, bir kariyere yerleşmeniz zor olabilir. Bunun nedeni, (işinizde bir şey olması durumunda) başka bir işin ortaya çıkacağına gerçekten inanmanızdır. Herhangi bir şeye bağlı kalmak yerine çeşitli işlerde çalışmayı tercih edebilirsiniz. Satış, seyahat, yazma veya öğretimde olduğu gibi karizmanızı kullanabileceğiniz pozisyonlar sizin için ideal olacaktır.
10. EV OĞLAK BURCU
Kariyer seçiminiz konusunda çok ciddisiniz ve bağlılığınız takdir edilmektedir.
Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için çok çalışmak zorundasınız, bu yüzden başarı daha sonra hayatınıza gelebilir. Bir avukat olarak veya diğer yasal pozisyonlarda, çalışabilirsiniz.
10. EV KOVA BURCU
Mesleğiniz söz konusu olduğunda geleneksel yapıda biri değilsiniz. Ne istediğini biliyorsun, nasıl elde edeceğini biliyorsun ve muhtemelen bu hedefe ulaşmak için eşsiz bir yol izleyeceksin. Yine de, tek başına ve işinizin tanınacağını bildiğiniz bir alanda çalışmayı tercih ederek, halkın dikkatini çekme eğilimindesiniz. Teknoloji, bilim ve insani yardım arayışları sizin için uygun kariyerlerdir.
10. EV BALIK BURCU
Hayalperest olduğunuz için, emekli olduğunuz zaman büyüdüğünüzde ne olmak istediğinizi hala merak ediyor olabilirsiniz. Özellikle pratik değilsiniz, bu yüzden olmanız gerekmeyen bir konum bulmamaya çalışın. Ressamlar, yazarlar, şairler ve romantik ve hayali olabileceğiniz herhangi bir yer, sığınacağınız yerdir. Metafizik, şifa sanatları veya bir çeşit danışman olarak bile çalışabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu