Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Aşk Uyumluluğu - Astrolojik.org

Aşk Uyumluluğu

Aşk güçlüdür. İnsanların astrolojiye yönelmelerinin en popüler nedenlerinden biridir (aşk uyumluluğunu daha iyi anlamak için). İnsanlar olarak, sayısız sebepten ötürü birbirimizde sevgi aramaya şartlandık. Birçoğumuz gerçek aşkı ve bizi tamamlayacak o biricik kişiyi ararız. Diyelim bulduk. Peki gerçekten doğru kişi mi? Bunu nasıl anlayacaksınız? Korkmayın size yardım edeceğiz 🙂
Sevgilinizin burcuyla aşk uyumunuza bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Koç Uyumluluğu

Koç, ateş unsuruyla ilgili bir işarettir. Bu ona zodyak takviminde başka hiçbir burçta olmadığı kadar güç ve enerji verir. Bununla birlikte, yüksek enerjili görünümü nedeniyle onun için zodyak uyumluluk olasılıkları bulmak genellikle zordur. Bu bir sorun nedeni olmamasına rağmen, başka bir burç bu enerjinin üstesinden gelmeye veya bir şekilde kontrol etmeye çalıştığında sorun ortaya çıkar.

Böyle bir durumda, Koç’un bulduğu en iyi eşleşme , büyük olasılıkla her şeye dengeli bir yaklaşım getiren Terazi’deki uyumluluktur. Buna ek olarak Terazi, havanın ve ateşin el ele gittiğini bilim de kanıtladığı için doğal olarak ateş elementine iyi bir uyum sağlayan hava grubuna ait bir burçtur.

Boğa Uyumluluğu

Boğa burcu, toprak elementine aittir ve bu, ona Boğa burcu uyumluluğunda önemli bir rol oynayan kendi niteliklerini verir . Astrologların inandığı gibi, toprak elementi kalıcılığı destekleme eğilimindedir ve yaşamda özel bir değişiklik yoktur. Bu element genellikle su elementine ait burçlarda en iyi arkadaşı bulur.

Su, dünyaya büyüme beklentileri sağlayarak dünyayı tercih ettiği için bilim tarafından da desteklenmektedir. Böyle bir durumda Boğa, Yengeç, Akrep ve Balık burçlarını içeren burçlarla zodyak uyumluluğu bulur. Özellikle bir Akrep, bir Boğa için çok güvenilir bir ortaktır, çünkü bu insanlar arkadaşlarına sadıktırlar.

İkizler Uyumluluğu

İkizler, özgürlükten ve her zaman gezinme yolunda olma arzusundan bahseden bir işarettir. Bu alışkanlıklar nedeniyle, bu tür insanlar için bir partner bulmak zor olabilir çünkü ilişkiler bir düzende oturmayı gerektirir. Bu insanlar çok sevecen ve düşünceli olsalar da, yerleşmek onlar için her zaman bir meydan okumadır, bu yüzden kendi zevklerine benzer zevklere sahip insanlar için en uygun olanıdır. Bu, sadece ruhlarında vahşi olmayan, aynı zamanda hayatın kendilerine getirdiği her türlü soruna ve ilişkilerine katlanacak enerjiye sahip olan Koç, Aslan ve Yay gibi burçları içerir.

Yengeç Uyumluluğu

Yengeç su elementine aittir. Ve aynen bunun gibi, genel kişilik özellikleri de sudan ibarettir. Bir Yengeç insanı her türlü durumda rahatlık bulma eğilimindedir ve asla şikayet etmez. Suyu tasavvur ederseniz, herhangi bir kap şeklini alabilir ve bu tam olarak Yengeç’ in bir kişilik özelliği olarak barındırdığı şeydir. Bundan dolayı, bir Yengeç ile anlayış ve karşılıklı güven bulmak oldukça kolaydır.

Bununla birlikte, Boğa, Başak ve Oğlak gibi toprak elementine ait burçlar , diğerlerine kıyasla Yengeç ile daha iyi zodyak uyumluluğu bulma eğilimindedir .

Aslan Uyumluluğu

Aslan, güneşin kendisi tarafından yönetilen bir burçtur. Bu, elbette kolay bir şey değil, çünkü böylesine büyük bir geçmişe sahip olmak, bir ortak bulmak için büyük talepler doğuruyor. Aslan, ateş unsuru için de önemlidir, bu da onu daha da benzersiz kılıyor. Bu enerji, Aslanların sahip olduğu cesaret ve yiğitlikle birleştiğinde, tüm öfkeleri mükemmel bir arkadaş olarak nitelendirmek için kolayca alabilen çok yatıştırıcı ve sakin bir unsur gerektirir. Terazi veya İkizler, denge ve sevgi sembolleriyle bu canavarı mükemmel bir arkadaş olarak kabul eder. Birlikte, bu işaretler, enerji ve doğru yöndeki sürüş sayesinde diğer kombinasyonlardan daha fazlasını başarabilir.

Başak Uyumluluğu

Başaklar, birçok astrologun inandığı gibi utangaç insanlardır. Ancak, bu dış kabukta utangaçlıktan çok daha fazlası var. Zodyak uyumluluğunda Başak burcu, Akrep veya Balık burcuna ait insanlara oldukça iyi olma eğilimindedir. Bunun başlıca nedeni, bunun gibi bir eşleşmede üretilen su ve toprak bağıdır. Buna ek olarak, astrologlar Başakların Balık’la gitmesini tercih eder, çünkü Başakların utangaç olduğu yerlerde, Balık burcu duyguları kırılması çok zor olan özel bir güven bağını harekete geçirme eğilimindedir ve kalıcı bir ilişki ile sonuçlanır.

Terazi Uyumluluğu

Terazi burcu uyumluluğuna gelince, tam anlamıyla tanıştıkları her insanla mükemmel bir şekilde iyi geçinmesini bilirler. Bunlar hava unsurunun insanlarıdır ve özgür iradeleri görünürdeki ve ötesinde her şeyi keşfetmelerine izin verir. Ancak burç uyumluluğunu yalnızca birkaç burçla sınırlamak için, Aslan ve Yay burcunda bir ortak bulmaları en iyisidir. Bunun nedeni, bu işaretlerden gelen enerjinin Terazi’den gelen yakıtta doğru eşleşmeyi bulması ve her ikisini de yeni zirvelere çıkarmasıdır.

Akrep Uyumluluğu

Her ne kadar her zaman kötü planlar lehine çalışmaları beklenebilirken, Akrepler belki de tüm burç takviminde bulunabilecek en sadık arkadaşlar. Bunlar su elementinin insanlarıdır ve toprak elementinde doğru partneri bulma eğilimindedirler. İçiniz rahat olsun, güvendikleri insanlara olan sadakatlerinin bu yerleri alacağından emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte, güvenlerini kazanmak tamamen farklı bir oyun. Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçlarına ait insanlarla zodyak uyumluluğunu bulma eğilimindedirler .

Yay Uyumluluğu

Astrologların Yay burç uyumluluğuna çözüm bulurken otomatik olarak varsaydığı bir faktör, bir burcun aynı zodyak elementine ait olanlar için otomatik olarak çok uygun olmasıdır. Söylemeye gerek yok başka bir gerçek, bir işaretin elbette kendisiyle en uyumlu olduğudur.

Yay burcu, Koç, Aslan veya Terazi burçlarında mükemmel bir ortak bulur. Bunun nedeni, Terazi’nin Yay burcundan gelen ateş için yakıt görevi gören hava elementinden gelmesidir. Öte yandan, Koç ve Aslan ateşe aittir.

Oğlak Uyumluluğu

Başak, Akrep ve Balık, astrologların Oğlak burcu için mükemmel bir şekilde uygun olduğuna inandıkları üç işarettir. İster evlilik, ister profesyonel yaşam veya iş anlaşmaları olsun, bunlardan bir çiftinin birbirlerine güvenecek bir şeyler bulacağından ve başarıya giden herhangi bir girişimi getireceğinden emin olabilirsiniz.

Uyumluluğu sağlayan başlıca nedenlerden biri gezegenlerin konumunu belirleyen burç tarihleridir. Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumluluğu durumunda, önemli bir rol oynayan gezegenlerin benzer konumlarının bu faktörüdür.

Kova Uyumluluğu

Kova, hava elementine ait bir burçtur. Bu, onu hiçbir şeyin içeremeyeceği özgür bir ruh haline getirme eğilimindedir. En iyi zodyak uyumluluk çözümlerini sağlamak için, Koç ve Yay gibi ateş unsuruna ait burçlarla eşleştirmek en iyisidir.

Kova burcunun uyumluluğunun nedeni burç unsurlarında yatmaktadır. Hava unsuruna aittir ve bu nedenle sadece havaya veya ateşe ait olan işaretleri destekler. Bu tıpkı havanın doğada serbestçe hareket ettiği ve ateş için yakıt görevi gördüğü yerde hareket etmesi gibidir.

Balık Uyumluluğu

Son olarak, Balık genellikle Boğa ve Oğlak burçlarına ait insanlara güven ve sevgi bulma eğilimindedir. Bu, burçların ana unsurları olan toprağın ve suyun birbirine barındırdığı doğal sevginin bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Burç unsurlarının rolü Balık’ta da oldukça güçlüdür. Bu burç suya aittir ve bu nedenle su veya toprak olan herhangi bir burçla uyumlu olma eğilimindedir. Bunu anlamak kolaydır çünkü zodyak unsurları doğadaki unsurlar gibi çalışma eğilimindedir. Su, toprak için bir tamamlayıcı görevi görür ve bunun tersi de geçerlidir.

Başa dön tuşu