Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Evcil Hayvan Uyumluluğu - Astrolojik.org

Evcil Hayvan Uyumluluğu

Burcunuzu bilmek, kişisel özellikleriniz hakkında bilgi verebilir, ancak evcil hayvanınız için de aynı şeyi yapabileceğini biliyor muydunuz? Evcil hayvan astrolojisi evcil hayvanınızın özelliklerini öğrenmek için eğlenceli bir yol olabilir. Tüylü arkadaşınız için evcil hayvan burçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç, insanlarda ve hayvanlarda genellikle cesaret, enerji ve sabırsızlıkla ilişkili bir ateş işaretidir – kısmen Roma savaş tanrısı Mars tarafından yönetilir.
Koç hayvanı kendine güvenen ve son derece bağımsız olmak zorundadır. Bu her zaman iyi bir şey değildir. Koç burcu evcil hayvanınız keşfetmeyi sever ve çoğu durumda kendini diğer hayvanlara karşı hoşgörüsüzlüğe (ve onunla savaşır) yol açabilecek alfa hayvanı olarak düşünür. Bu evcil hayvan rekabetçi hale geliyor, bu yüzden yeni oyunlar, oyuncaklar ve ortamlarla uyarılması gerekiyor. Ayrıca bağlı hissetmekten nefret eder, bu yüzden dolaşmak için bolca alan açmaya çalışın.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa, Venüs gezegeni tarafından yönetilen bir dünya işaretidir. Hayvan astrolojisine göre, bu işaret altında doğan evcil hayvanların güçlü ve merhametli olması muhtemeldir – belki de biraz tembeldir. Arka bahçede oynamayı unutun; Bu evcil hayvanlar için, yumuşak bir yatakta uzun bir şekerleme, bir kase taze, etli yiyecek ve sevgi dolu sahiplerinden güzel, uzun bir ovuştan daha iyi olamaz. Boğa burcu evcil hayvanının kibar ve uysal doğası onu çocuklar için de harika bir arkadaş yapar.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Merkür gezegeni tarafından yönetilen İkizler bir hava işaretidir. Bu işaret altında doğan evcil hayvanlar, eğlenceli, yaratıcı ve dikkat arayanlar olma eğilimindedir. Gösteriş yapmayı seviyorlar ve mükemmel iletişimciler. İkizler kedinizin, onunla konuşurken size “cevap verdiğini” ya da İkizler köpeğinizin her zaman bir şey hakkında ilgi çekmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Bu sosyal yaratıklar rutinlerden nefret eder ve başkaları enerjilerine ayak uyduramadığında genellikle sabırsız olurlar. Evcil hayvanınızı yeni numaralara, ortamlara ve deneyimlere tanıtmak için zaman ayırın.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yengeç burcu altında doğan hayvanlar (ay tarafından yönetilen bir su işareti) çok hassas ve karamsar olma eğilimindedir. Yengeç burcu, evcil hayvanlarının sürekli sevgiye ihtiyaç duyduklarını gösterir. Ailenin değerli bir parçası olduklarını bilmek hoşuna gidiyor. Aslında, evcil hayvanınız bunun sadece çocuklarınızdan biri olduğunu düşünebilir. Sonuç olarak, rutin değişiklikler (tatildeyken evde yalnız kalmak veya yanlışlıkla geceleri evde kilitlenmek gibi) onları üzme eğilimindedir. Ayrıca mide ve sindirim sistemlerini rahatsız etmeye eğilimlidirler, bu nedenle bu evcil hayvanların hassas sistemler için özel olarak formüle edilmiş yiyeceklere ihtiyacı olabilir.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 23 Ağustos)

İşaretleri gibi aslan (güneş tarafından yönetilen bir yangın işareti) gibi, Aslan burcu evcil hayvanları kendinden emin, korkusuzdur. Şımartılmayı severler ve her zaman spot ışığı için yarışırlar. Diğer hayvanlar ve insanlar arasında oldukça popüler olan Aslan burcu evcil hayvanlar aslında sahiplerine şiddetle sadıktır. Evcil hayvan astrolojisi, Aslan’ ların tembellik ve diva benzeri bir eğilim gibi daha az arzu edilen özellikler gösterebileceği konusunda uyarır. Ancak, cesaret ve sadakatlerinden dolayı, birçok Aslan burcu evcil hayvan, sahiplerini ölümüne savunur.

Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak burcuna (Merkür gezegeni tarafından yönetilen bir toprak işareti) düşen evcil hayvanlar seçici, titiz ve çalışkan işçilerdir. Düzen ve rutini severler, bu yüzden yemek zamanlarını tutmaya meyillidirler.Başak burcuna giren evcil hayvanlar da tüm evcil hayvanların en temizidir, kişisel bakım alışkanlıklarına çok fazla zaman ve enerji harcarlar. Bu evcil hayvanların ev ortamlarının kendileri kadar temiz tutulması gerekir (özellikle bir Başak kediniz varsa çöp kutusu). Bu evcil hayvanlar, tutarlı bir rutine sahip oldukları sürece nispeten düşük bakım gerektirirler.

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayvan astrolojisine göre Terazi burçları son derece sosyal evcil hayvanlar olarak nitelendirir. Terazi, Venüs gezegeni tarafından yönetilen bir hava işaretidir ve çoğu Terazi sürekli arkadaşlığa ihtiyaç duyar. Diğer hayvanların etrafında olmayı, gezilere çıkmayı ve en iyi şekilde görünmeleri için hazırlanıp bakılmayı severler. Aslında, Terazi evcil hayvanınız kendini yalnız hissederse veya dışarıda kalırsa, mutsuzluğu hisseder. Terazi hayvanları da sahiplerinin duygularına oldukça uyum sağlar. İnsanlar arasında, özellikle de ailelerinin üyeleriyle birlikte kötü titreşimler hissedebilirler.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir su burcu olan Akrep, Plüton tarafından yönetilir. Akrep evcil hayvanları, hem son derece bağımsız hem de sahiplerine son derece sadık oldukları için biraz çelişkilidir. Bir Akrep kedisi veya köpeği için bir tür yalnız macerada birkaç gün kendi başına dolaşmak nadir değildir; ancak imkansız görünen ihtimallere karşı bile her zaman eve döneceğinden emin olabilirsiniz. Bir Akrep hayvanı, sadece sahibine dönmek için ilçe ve hatta il sınırlarını geçecektir.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay (Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen bir yangın işareti) özgür burçtur ve özgürlük tüm Yay evcil hayvanlarının istediği bir şeydir. Bu durum, Yay burcuna sahip hayvanların birlikte çalışılmasından veya tasmalı tutulmaktan nefret ettiğini açıkça ortaya koymaktadır. Nadiren kaçacak olsalar da, kendi başlarına ve kapıdan çıkmayı severler. Ayrıca, özellikle gençken, sonsuz bir enerji kaynağına sahiptirler; Eğer bir Yay hayvanınız varsa, dikkat edin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak evcil hayvanlar sakin, ciddi ve çalışkandır. Oğlak, Satürn gezegeni tarafından yönetilen bir toprak işaretidir. Oğlak evcil hayvanınızın muhtemelen yavaş hareket eden ve sıkıcı olması muhtemeldir, ancak yapacak bir işi varsa, o işi her zaman halledecektir. Oğlak hayvanları, yüksek sinirli veya talepkar bir evcil hayvan için enerji veya sabrı olmayan insanlar için en iyisidir. Kendine güvenen, istikrarlı ve sakinlerdir.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Eksantrik, ilginç, düzensiz ve garip, Kova evcil hayvanlarını tanımlamak için yaygın olarak kullanılan kelimelerin sadece birkaçı. Evcil hayvanınız bir Kova ise (Uranüs gezegeni tarafından yönetilen bir hava işareti), şansınız biraz gariptir. Kova evcil hayvanları genellikle kendi küçük dünyalarında kaybolmuş gibi görünürler. Son derece bağımsız ancak doğası gereği sosyaldirler. Evcil hayvanların en şirinleri olmasalar da, Kovalar son derece eğlencelidir.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Balık (Neptün gezegeni tarafından yönetilen bir su işareti), zodyakın diğer on bir belirtisinin yönlerini içerir. Benzer şekilde, bir Balık burcu hayvanı diğer birçok zodyak işaretinin özelliklerini gösterecektir. Sonuç olarak, Balık burcu evcil hayvanlarının zaman zaman kafası karışır. Bir odadan ileri geri adım atarlar, aniden bir aktiviteden diğerine geçerler veya sizi evin etrafında takip ederler. Balık burcu evcil hayvanlar da son derece sezgiseldir ve kötü ruh halinizi hissedebilir; genellikle sizi neşelendirmeye çalışırlar. Balık evcil hayvanları zodyak’ ın hayal perestleridir. Evcil hayvanınızın “konuştuğunu” duymak veya özellikle canlı bir rüya sırasında etrafta gezindiğini görmek sıradan olabilir.

Evcil hayvan astrolojisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için…

Evcil hayvanınızın burçlarının uyumlu olup olmadığını veya evcil hayvanınızın işaretinin kendinizle uyumlu olup olmadığını öğrenin. Siz ve evcil hayvanınızın birlikte olmaya mahkum olduğunu, kaderlerinizin “yıldızlara yazıldığını” düşündüyseniz, bildiğinizden daha haklı olabilirsiniz. İletişim formundan bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu