Astrolojik Danışmanlık

Yükselen Burç Uyumu 2021! Yükselen Burç Analizi Nasıl Yapılır?

Yükselen burç uyumu, eşiniz veya potansiyel sevgilinizle olan uyumluluğunuzda rol oynar. Yükselen burç, kendimizi diğer insanlara nasıl gösterdiğimizi ve başlangıçta bizi nasıl algıladıklarını açıklar. Bu nedenle, romantik bir partnere yönelik ilk çekimimiz Yükselen burcumuza dayanacaktır.

Yükselen burcunuzu öğrendikten sonra uyumluluk programımızı kullanmak için burcunuzu seçin ve ardından partnerinizin, arkadaşınızın veya iş ortağınızın burcunu girin. İkinizin nasıl geçinebileceğiniz konusunda ayrıntılı bir analiz alacaksınız. Ortak noktalarınız ve bir veya iki zorluk getirebilecek alanları öğreneceksiniz.

Yükselen burcunuzu biliyorsanız mutlaka o burcun özelliklerini de okuyun. Örneğin, yükseleni İkizler olan bir Balık burcu iseniz ve arkadaşınız Terazi burcu olup Yükselen bir Yengeç ise, Balık ile Yengeç ve İkizler ile Yengeç’in uyumluluğunu okuyun (bu iki örnek sizinle ilgili olacaktır) ve ardından Terazi ile Terazi’yi okuyun. Balık ve Terazi ile İkizler, böylece bu sefer diğer kişinin penceresinden bir bakış açısı elde edersiniz. Yükselen burçların özelliklerini sitemizde arama yaparak da bulabilirsiniz.

Yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Burç Uyumu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu