Astrolojik Danışmanlık

Merkür Burcu Hesaplama! Merkür Burcu Nasıl Hesaplanır? ****2021

Merkür burcu hesaplama yöntemini biliyor musun? Merkür burcu bulma konusunda herkesin ciddi arayışa girdiğinin farkındayız. Astrolojide Merkür, iletişim , zeka, hafıza ve ulaşım gezegenidir. Merkür burcu nasıl düşündüğünüzü, nasıl yazdığınızı ve kendinizle ve başkalarıyla nasıl konuştuğunuzu belirler.

MERKÜR BURCUNUZ KOÇ İSE

Merkür’ünüz Koç‘taysa, her zaman yeni maceralar ararsınız. “Tutkulu zihniniz bir an önce harekete geçirilebilir” diyebiliriz. Düşünün: spontane yolculuklar, dağa tırmanma, her zaman “Cesaret”i seçme.

MERKÜR BURCUNUZ BOĞA İSE

Merkür burcunuz Boğa‘da mı? Bu, “düşünme ve hareket etme biçiminizde şehvetli ve sahiplenicisiniz” anlamına gelir. “Özgünlükte veya kendiliğindenlikte eksik olan şeyleri, sebat ve dayanıklılıkla kapatıyorsunuz.”

MERKÜR BURCUNUZ İKİZLER İSE

Merkür burcunuz İkizler‘ deyse, gençlik enerjisini ve sürekli merakı gittiğiniz her yere yanınızda taşırsınız. Bu, temelde bir bukalemun olduğun anlamına gelir – hayatın sana sunduğu her şeye uyum sağlayabilen, değişebilen ve akabilen. Diğerleri bunu nasıl yaptığınızı bilmezler ve o anda söylediklerinize her zaman güvenmezler. Ne de olsa, entelektüel yetenekleriniz şekil değiştirmeyle sınırlı, bu yüzden ne zaman değişeceğinizi kim bilebilir?

MERKÜR BURCUNUZ YENGEÇ İSE

Merkür burcunuz Yengeç‘teyken, hayata aktif bir duygusal bakış açısına sahipsiniz. Doğuştan bir lider ve besleyicisiniz, her zaman hayatınızdaki önemli insanları beslemek ve onlara bakmak için fırsatları kolluyorsunuz.

MERKÜR BURCUNUZ ASLAN İSE

Merkür burcunuz Aslan’daysa, kemerlerinizi bağlayın, çünkü “bu size ateşli, yaratıcı bir eğilim verir”. Kendi suretinizde yapılmış kendi krallığınızı yönetmek istiyorsunuz. Bu büyük hayallere ulaşmak için, kendinizi küçük önemsizliklere ve küçüklüklere kaptırmayın. Her halükarda, değerli riskleri almaya ve rafine bir bakış açısı geliştirmeye odaklanmış durumdasınız.

MERKÜR BURCUNUZ BAŞAK İSE

Merkür Başak burcunda mı? İyi haber: Size pratik, detay odaklı ve işe benzer bir zihniyet bahşedildiniz. “Doğal saflığın değerini anlıyorsunuz ve şeyleri daha temel bir organik duruma döndürmek için doğuştan gelen bir yeteneğiniz var”.

MERKÜR BURCUNUZ TERAZİ İSE

Merkür’ünüz Terazi‘deyse, sosyal bir kelebeksiniz. “Harika bir dinleyicisin ve insanların hayatlarına güzellik ve uyum getirmekten zevk alıyorsun.” Tüm en iyi arkadaşlarınız, herhangi bir sorunu sihirli bir şekilde yumuşatmak için doğal sosyal zarafetinizi ve çekiciliğinizi kullanarak sizi grubun vaftiz annesi olarak adlandırırdı. Bu özellikler ayrıca kolayca arkadaş edinmenize yardımcı olur ve nadiren dengeyi bozacak bir şey yaparsınız.

MERKÜR BURCUNUZ AKREP İSE

Merkür burcunuzun Akrep‘te olduğunu mu öğrendiniz? Kendini yansıtmaya ve derin düşünmeye ilgi duyuyorsunuz. Tabii ki, ihtiyacınız olduğunda en iyileriyle küçük konuşabilirsiniz, ancak bu sadece bir amaçtır.

MERKÜR BURCUNUZ YAY İSE

Merkür burcunuz Yay‘daysa, “son derece uyarlanabilir ve geniş kapsamlı zihinsel güçlere sahipsiniz” diyor. Bu, ateşli coşkunuzla birleştiğinde, başkalarına aşılmaz görünen engelleri kolayca aşmanıza yardımcı olur. Ayrıca, yaşam yolculuğunuzun sizi götürdüğü her yere uyum sağlamak için kendinizi her zaman iklimlendirmenin ve şekillendirmenin bir yolunu buluyorsunuz.

MERKÜR BURCUNUZ OĞLAK İSE

Merkür’ün Oğlak burcunda olmasıyla iş dünyasına benzer bir zihniyetiniz olduğunu söylüyor. Bu nedenle, çok fazla zihinsel enerji kullanırsanız, hedefler belirler, kaynakları organize eder ve bunlara ulaşmak için sistematik olarak adımlar atarsanız şaşırmayın.

MERKÜR BURCUNUZ KOVA İSE

Merkür’ünüz Kova’daysa, hayata açık fikirli ve felsefi bir yaklaşım benimsiyorsunuz. Yine de her şeye açık değilsin. Bazen, “doğal zekanızı bir kalkan olarak kullanabilirsiniz” çünkü fikirlerin güvenliğini, duyguların dağınıklığına tercih ediyorsunuz. Ancak, başka bir kişi veya grupla bütünleştiğinizi hissettiğinizde, nihayet o gardını indirebilir ve inanılmaz bir derinliğe sahip olabilirsiniz.

MERKÜR BURCUNUZ BALIK İSE

Merkür Balıkta mı? Bu, derinden duygusal ve sosyal bir yapıya sahip olduğunuz anlamına gelir. İnsanlarla derin bir düzeyde bağlantı kurmak üzeresiniz, bu da küçük, yüzeysel konuşmaları sizin için zorlaştırabilir. Ancak, derin bağlantıları arzulamanız, onlara acele ettiğiniz anlamına gelmez. Yeni birini tanımak için zaman ayırdığınız için mutlusunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu