Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
11 Temmuz – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

11 Temmuz – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 11 Temmuz – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Partilere giderek, arkadaşlarla takılarak, işten izin alarak vb. uzun yaz günlerinin tadını çıkardınız. Ancak bu haftanın ciddi gezegen enerjisi, sorumlu tarafınız devralırken kesintisiz güzel zamanları durduruyor. İlk başta bu büyük kozmik değişimi protesto etseniz de, sonunda onu olduğu gibi kabul edeceksiniz. Aktif ve hareket halinde olmayı severken. Senin gibi bir ateş burcu bile bazen kaostan biraz uzaklaşmaya ihtiyaç duyar. Ve bu hafta, ihtiyacın olduğunu bile bilmediğin o güzel küçük molayı sağlıyor, Koç .

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, gerçekten parladığınız yer olan Boğa , sorumlu yönünüzü vurgulamak için iyi fırsatlar elde edeceksiniz. Satürn, kuralları çiğneyen Kova burcunda ilerlerken, kalıpların dışında düşünme ve sorunlarınıza yaratıcı çözümler bulma şansınız da olacak, ancak genel olarak, bu hafta “yolda kalma” enerjisine sahip olacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmek hafta sonu boyunca bir numaralı önceliğiniz olacak, ancak her şeyin faturasını ödemek zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Karşılayamayacakları bir şey yapmak istiyorsanız, herkesin katılabileceği daha bütçeye uygun bir şey bulun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gerçekten önemli olan şeye odaklanmanıza yardımcı olacak birçok sorumlu gezegensel etki var, İkizler . Dikkatinizin dağılması eğiliminiz hala var ama tamamlanana kadar küçük bir göreve odaklanmak, benlik saygınızı daha fazlasını başarmak isteyeceğiniz noktaya kadar artırmanıza yardımcı olur. Ve siz farkına bile varmadan, eğlenceye ayıracak bolca zamanınız varken yapılacaklar listenizin çoğunu gözden geçirmiş olacaksınız. Perşembe günkü dolunay beklenmedik bir nakit ödül veya miras getirebilir, ancak önemsiz bir şey için boşa harcamayın. Büyük miktarda para almak her şeyi değiştirebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özellikle aile söz konusu olduğunda, sorumluluklarınızı yerine getirmek için şenliklerden geri adım atmaktan çekinmiyorsunuz. Yükümlülüklerinizden herhangi birini ihmal ettiyseniz, muhtemelen bu konuda oldukça kötü hissediyorsunuzdur. Ama başını dik tut Yengeç, çünkü bu hafta tamamen yetişmek ve kefaret almakla ilgili. En büyük hedeflerinizi belirlemek ve onları karşılamak için çalışmaya başlamak için hafta başındaki ay-Satürn üçgenini kullanın. Hafta sonu herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, ekibiniz sizin için orada. Bazen yardım istemekte zorlanabilirsiniz, ancak gerçekten ihtiyacınız varsa şimdi istemekten çekinmeyin. Bildiğinden daha fazla insan arkanda.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çoğu zaman partinin canısın ama sen bile eğlencenin sonsuza kadar sürmeyeceğinin farkındasın. Hedeflerinize öncelik vermek ve kişisel gücünüzü daha üretken bir yönde hareket ettirmek için yeniden düzenlemek için bu haftanın yapıcı enerjisini kullanın. Güneş bilinçaltı bölgenizdeyken, hayalleriniz, fantezileriniz ve vizyonlarınız sizin lehinize çalışır. Meditasyon ve diğer ruhsal kendini yansıtma türleri için kendinize ayırdığınız sessiz anları kullanın. Başarıyı elde etmek için ihtiyacın olan cevaplar senin içinde.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sizi çevreleyen tüm dünyevi enerjiyi mümkün olduğunca kullanmak akıllıca olur, Başak . Hatta bazen biraz yoldan çıktığınız gibi kesin, pratik işaretler bile – ancak en önemli önceliklerinizi tanımak ve hedeflerinizi sıfırlamak bu haftanın başlarında son derece yardımcı olacaktır. Haftanın ilerleyen saatlerinde, gelecek hakkında çok daha odaklanmış ve iyimser hissedeceksiniz, bu nedenle Perşembe günü zevk arama bölgenizdeki dolunay titreşimlerinden yararlanın. Duygusal tatmin birçok biçimde gelir ve kendinizi ilk sıraya koymak bencillik değildir. Sağlıklı ve fiziksel/ruhsal olarak en önemli olan şeye bağlı kalmak için yapmanız gerekenleri yapın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hayatınızdaki dengeyi korumaya çalışıyorsunuz ama son zamanlarda işlerin biraz kontrolden çıkmış olabileceğini siz bile kabul edebilirsiniz. Ama endişelenme, Terazi , çünkü bu hafta sana istenen dengeyi geri almana yardımcı olacak tam türde gezegensel enerji sağlıyor. Haftanın başlarında, çok cazip bazı davetlere hayır demek için çok fazla irade gücü gerektirebilir. Perşembe günü evde işleri yoluna koymak için duygusal güvenlik evinizdeki dolunay enerjisini kullanın. Son zamanlarda arkadaşlarınıza veya ailenize yetişemeyecek kadar meşgulseniz, sizi özlüyorlar. Yeniden bağlanmak için çaba gösterin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son zamanlarda iyi vakit geçiriyorsun Akrep , ama bundan gerçekten ne kazandın? Güneş bu hafta geniş dokuzuncu evinizden geçerken, tüm bunların ne anlama geldiğini merak etmeye başladıkça felsefi bir hal almaya başlıyorsunuz. Hayatınız son zamanlarda biraz boş veya anlamsız hissetmeye başladıysa, bu hafta nereye gittiğinize derinlemesine dalmak için motivasyon sağlar. Ve Perşembe günü üçüncü evinizdeki dolunay, huzursuzluğunuzun daha da altını çiziyor. Ama hayatın daha yüksek anlamını aramak için dolaşırken, ruhu aramanın sadece varılacak yerle ilgili olmadığını unutmayın; aynı zamanda yolculukla ilgili.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hiçbir şeyin sizi yavaşlatmayacağına söz vermiş olsanız bile, bu hafta biraz ara vermeye hazırsınız. Çok fazla (buraya aktivite ekleyin) sizin gibi maceracı bir ruh için bile aşırı olabilir, Yay . Bu haftanın sakin, sorumlu enerjisi temiz bir nefes. Perşembe günü, evinizdeki maddi şeylere duygusal bağlılık dolunay sırasında özel not alın: Şu anda sizin için finansal istikrardan daha önemli çok az şey var. Fazla mesai yapmak veya başka bir şehirde/ülkede çalışmak sizi geçici olarak ailenizden uzak tutabilir, ancak size uzun vadeli bir rahatlık ve vazgeçmeyi göze alamayacağınız bir rahatlık sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizi çevreleyen pratik enerji ile tam anlamıyla elementinizdesiniz, Oğlak. Özgünlüğünüz ve coşkunuz canlandırıcı ve birçok kapıyı açacak. İyi vakit geçirmekten hoşlanmadığından değil, ama sorumlu olan biri olmalı – ve 10’da dokuz kez, o sensin. Duygusal bir dengeyi korumak bu haftaki en büyük zorluğunuz, ancak gözünüz ödüldeyse, ne olursa olsun başarılı olmalısınız. Kontrolü gerçekten ele geçirmek ve bazı hedefler belirlemek için Perşembe günü güç bölgenizdeki dolunaydan yararlanın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi sıcak sosyal ortamdan uzaklaştırmak sizin için zor, ancak sizin için neyin iyi olduğunu biliyorsanız (ve yaparsanız), bu hafta kafanızda neler olup bittiğine odaklanmak için bazı tarihleri ​​ve etkinlikleri iptal edeceksiniz. Perşembe günü dolunay, yapabileceğiniz (ya da yapmanız gereken) tüm büyülü şeyleri hayal etmenize ve hayal kurmanıza yardımcı olan rüya gibi yalnızların evinde. Şimdi acı çekmeye karşı tuhaf bir çekiciliğiniz varmış gibi görünüyorsa, yanılmıyorsunuz. Ancak, Kova , bu puslu ay tutulması sırasında asıl amacınız, üzüntü yerine aktif hayal gücünüzü bir değişim aracı olarak kullanmak olmalıdır.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Endişelenmeyin, bu hafta işlerinizi hallederken yine de eğlenceli ruh halinizi koruyabilirsiniz, Balık . Her şeyi ölçülü yapamayan bazı insanlar için parti bitmek zorunda olsa da, güneş evinizden geçerken aşırıya kaçmadan tuhaf ve çekici kalabilirsiniz. En iyi arkadaşınız dolabınızı temizlemenize ya da aile için akşam yemeği hazırlamanıza yardımcı olmasa bile, bu ay tutulması sırasında daha sıkıcı işlerinizle uğraşırken onların yanında olmak güzel. Ve Perşembe günkü arkadaşlık bölgenizdeki dolunay, gündeminizdeki eğlenceli olmayan şeylerden uzaklaşırken biraz yardım almanızı sağlar.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu