Burçlar

11 Ekim – 17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 11 Ekim – 17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Küçük bir macera mı arıyorsun Koç? Yay burcundaki Venüs felsefeniz ve seyahat sektörünüzde dolaşırken, kafanız biraz bulutlarda olabilir. Neyse ki, sevimli Venüs’ün Çarşamba günü Kova’daki Satürn’e 60’lık açısı sizi şimdiye demirlemenize yardımcı olacak. Ağ bölgenizdeki bu sınırlamalar gezegeni ile, birkaç arkadaşınızdan bu gezintilerde size eşlik etmelerini istemekten faydalanabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs’ün Merkür’e altmışlığı sosyalleşme ihtiyacınızı artırabilir!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa ilişki departmanında önümüzdeki birkaç hafta için işler biraz yoğun olabilir . Ne de olsa Yay burcundaki Venüs, yakınlık ve dönüşüm sektörünüzde dolanıyor. Venüs’ün Yay burcunda kalmasının sonunda, yakın ilişkileriniz tanınmayabilir – iyi bir şekilde. Neyse ki, Venüs’ün bu Cumartesi Merkür’e altmışlığı, size yaşayabileceğiniz herhangi bir gerilim hakkında konuşma fırsatı verecek. Değişim iyidir ve onu benimsersen daha kolay olur.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşkı hissediyor musun , İkizler ? Geçen haftadan beri Venüs kız kardeşiniz Yay burcunda ve romantizm sektörünüzde. Terazi Güneşi Cuma günü, Jüpiter’i Kova’da romantizm ve yaratıcılık sektörleriniz aracılığıyla üçgenlerken, o tabloyu bitirmek veya o romana başlamak için özellikle ilham alıyor olabilirsiniz. Sonuçta, yaratmak en iyi yaptığınız şeydir. Ancak, sanatsal girişimlerinizin tek kişilik bir iş olması gerekmez. Venüs’ün Cumartesi günü Merkür’e altmışlığı, biraz işbirliğini teşvik ediyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev cephesinde işler nasıl, Yengeç ? Son birkaç haftanın tüm Terazi enerjisi aile bölgenizi aydınlatıyor. Terazinin, Güneşi Cuma günü dönüşüm sektörünüzde Kova’daki Jüpiter ile üçgen açı yapması bu ev temasını sürdürecek ve muhtemelen ev hayatınıza biraz (olumlu) bir değişiklik getirecektir. Değişime pek hevesli değilsin, biliyorum ama hepimizin arada bir evi temizlemesi gerekiyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Görüyorum ki İkizler’in usta iletişimci gök gürültüsünden biraz çalmışsınız Aslan. Tüm bu güzel Terazi titreşimleri, iletişim bölgenizde geziniyor, en zekice esprilerinizden bazılarına ilham veriyor. Terazi’deki Venüs’ün Kova’daki Jüpiter’le üçgen açı yaptığı ve sizin romantizm sektörünüz —–gününde, ayrıntıcılığınızı bazı gerçek Kazanova-vari çizgilere kanalize edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz sıkıldın mı , Başak ? Çarşamba gününün Yay burcundaki Venüs’ü Kova’daki Satürn’e altmışlık açısı sırasıyla ev ve rutin sektörlerinize ışık tutuyor. Belki de işten sonra zamanınızı nasıl geçirdiğinizi yeniden düşünmenin zamanı gelmiştir. Sağlıklı bir iş/yaşam dengesi kurdunuz mu? Değilse, bir hesaplaşma zamanı. Çok çalışkansın Başak. İşinizin oyun zamanınızı engellemesine izin vermeyin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan gibi, bu hafta oldukça akıcı bir konuşmacı olacaksın, Terazi. Çarşamba günü, Yay burcundaki Venüs, sırasıyla iletişim ve yaratıcılık sektörlerinizde Kova burcundaki Satürn ile altmışlık açı yapıyor. Bu hafta, biraz daha fazla zekanız var. Ek olarak, doğal çekiciliğiniz ve görünüm bölgenizdeki birçok Terazi yerleşimiyle, biraz ikna edicisiniz. İletişim güçlerinizi akıllıca kullanın.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi mevsimi senin için en kolayı olmadı değil mi Akrep ? Bilinçsiz ve gizli sektörünüzde Güneş, Merkür ve Mars varken, kendinizi biraz rahatsız hissediyor olabilirsiniz. Çarşamba günkü Venüs-Satürn altmışlığı, yoğunluğa biraz ağırlık katarak, odağınızı evinize ve ailenize geri getirecek. Konuşmanızın üzerinden bir süre geçtiyse, onları aradığınızdan emin olun!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzdaki Venüs size iyi hizmet ediyor mu, Yay? Macera dolu hisler tam size göre, bu yüzden onlardan yararlanın! Yeni biriyle şehirde bir gece geçirin ya da görünüş olarak her şeyi değiştirin! Bununla birlikte, Çarşamba günkü Venüs-Satürn altmışlığı, belki de en iyisi için, gezinme eğilimlerinizi biraz yumuşatır. Bir gezgin olmanın yanlış bir tarafı yok ama biraz daha fazla yön sana da hizmet edebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş nasıl gidiyor, Oğlak? Güneş, Merkür ve Mars kariyer bölgenizde otururken, ofis muhtemelen evinizde bile aklınızdaydı. Mevcut kariyer yolunuz ve/veya projelerinizden memnun musunuz? Merkür’ün gerilemede devam eden görev süresi, planlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Ancak Pazar günü Güneş-Plüton karesi işleri biraz sarsabilir. Neyse ki sizin için hafta sonu (nispeten) yanlış gidebilecek çok az şey var, ancak çalışma haftasının başlangıcı için gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi Güneşinin Cuma günü Kova’da Jüpiter ile yaptığı üçgen açı, dostlarla vakit geçirmek için mükemmel bir hafta sonu yapıyor. Ancak bu hafta sonunun sadece parti ve eğlence amaçlı olacağını düşünmeyin. Güneş, Merkür ve Mars felsefe ve eğitim bölgenizde, bu yüzden kendinizi biraz “gerçek konuşmaya” hazırlayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dönüşümler nasıl gidiyor Balık? Sevgili Terazi enerjisi, yeniden doğuş bölgenizde takılıyor ve hayatınızda bir çok değişikliği tetikliyor. Elbette, kolay olmadı ama kesinlikle gerekliydi. Neyse ki, Terazi’deki Merkür ile Yay’daki Venüs arasındaki bir altmışlık, işleri biraz yumuşatır ve kariyer konuşmalarında size biraz şans verir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu