Burçlar

4 Ekim – 10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 4 Ekim – 10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk mı arıyorsunuz, Koç ? Çarşamba günkü Terazi burcundaki yeni ay ve Güneş, bire bir ilişkiler sektörünüzü aydınlatıyor. Ayrıca, Venüs felsefenize ve uzun mesafe bölgenize geçerken, biraz daha açık fikirli hissedebilirsiniz. Genel olarak, daha profesyonel bir düşünceye sahipseniz, yeni aşk veya iş ortaklıkları sergilemek için iyi bir hafta. Ancak, Merkür’ün aynı sektörde hala geri harekette olduğunu unutmayın, bu yüzden anlaşmalarınızı müzakere ederken dikkatli olun. 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa , yeni alışkanlıklar oluşturmaya başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz . Çarşamba gününün Terazi burcundaki tatlı yeni ayı, günlük rutinler ve sağlık sektörünüze inerek sizi kendinize biraz daha iyi bakmaya çağırıyor. Vücudundan daha önemli bir şey yok. Yönetici gezegeniniz Venüs, Perşembe günü Yay burcuna ve yakınlık bölgenize atlarken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendi teninizde rahat hissetmek çok önemli olacak.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çarşamba günkü Terazi burcundaki yeni ay, yolunuza yeni fikirler getiriyor İkizler . Luna, haftanın büyük bir bölümünde yaratıcılık ve zevk alanınızda oyalanacak, bu yüzden o sanat projesine başladığınızdan emin olun. Yaratıcı arayışlarınızın ötesinde, bu hafta eğlenmek için biraz zaman ayırın. Sonuçta, Venüs Perşembe günü romantizm bölgenize giriyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizin için kesinlikle havada aşk var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aile sektörünüz son birkaç haftadır aktif durumda, Yengeç . İyi ya da kötü, yeni ay güneşe katılıyor ve Merkür tam o bölgede geri gidiyor, bir kez daha ana üssünüze ışık tutuyor. Terazi’deki ay yumuşak bir pozisyondur, bu nedenle ev içi kaos olası değildir. 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Senin için güzel bir hafta gibi görünüyor Aslan. Terazi burcundaki yeni ay, iletişim ve düşünce süreçleri sektörünüzü canlandırıyor. Bu hafta oldukça gümüş bir dil gibi hissediyor olabilirsiniz. İşleri daha da tatlı hale getirmek için, Venüs’ün Yay burcuna geçişi, onu sizin yaratıcılığınıza ve zevk sektörünüze yerleştirir. Düşündüğünüz herhangi bir yaratıcı veya entelektüel arayış varsa, dalmanın tam zamanı.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bütçeyi dengeleme zamanı, Başak . Çarşamba günü Terazi burcundaki yeni ay finans bölgenize iniyor ve tasarruf konusunda ciddi olmanız için çağrılıyorsunuz. Kendine iyi davranmak iyi ve güzel, ama banka hesabın ağlıyor. Ek olarak, Venüs Yay burcuna ve ev sektörünüze geçerken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca ev meselelerine daha fazla odaklanmak söz konusu olabilir. Belki de dışarı çıkmadan birkaç gece daha geçirmenin zamanı gelmiştir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi, kendini yenilemek için ek bir nedene ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. Ama eğer bir tane arıyorsanız, yeni ay Çarşamba günü burç ve görünüm sektörünüze giriyor ve bu, görünüş olarak işleri değiştirmek için güzel bir zaman. Ancak, Merkür’ün geri harekette kaldığını unutmayın. Yani, birkaç ince ayar tamam olabilir, ancak tam bir revizyondan uzak durun. İstediğin son şey berbat bir saç kesimi.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta köpüren yoğun duygularla, tam evde olacaksın, Akrep. Terazi yeni ayı, Çarşamba günü, biraz derin bir iç gözlemden daha fazlasını zorlayarak, yakınlık bölgenize dolaşıyor. Herhangi bir duyguyu bastırdıysanız, geri gelip “merhaba” diyeceklerdir. Daha hafif bir notta, Yay burcundaki Venüs önümüzdeki birkaç hafta içinde finans ve değer bölgenizde yüzecek, bu yüzden fazla harcamaya dikkat edin!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta dışarı çıkmak istiyor musun, Yay? Terazi yeni ayı ağınıza ve dostluk bölgenize indi. Güneş ve Merkür zaten oradayken, son birkaç haftadır oldukça sosyal bir kelebek olduğunuzdan eminim, ancak bu, bazı yeni sosyal etkinlikleri denemek için mükemmel bir zaman olabilir. Perşembe günü Venüs burcunuzdan geçerken, bunu yaparsanız göz kamaştıracağınızdan emin olabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Venüs’ün yerleşiminden yararlanın!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tüm gözler senin üzerinde, Oğlak – her neyse, kariyer açısından. Özellikle Merkür gerilemesi kariyer bölgenizde otururken, muhtemelen oldukça uzun bir yolculuk olmuştur. Neyse ki, Terazi yeni ayı, işleri aydınlatmak için Çarşamba günü düşüyor. Önümüzdeki birkaç ay için profesyonel hedefleriniz nelerdir? Bu yeni ayı tefekkür ve tezahür için kullanın. Belki de Venüs Perşembe günü yalnız sektörünüze girerken tefekkür iki kat daha ideal olabilir. Her zaman hareket halinde olmanıza gerek yok.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu Pazar, burcunuzdaki Satürn doğrudan ilerliyor, Kova. Biraz daha nefes alabildiğini hissediyor musun? Şimdi, kendi bölgenizdeki Satürn en hoş değil, ancak doğrudan bir Satürn, geriye dönük bir Satürn’e tercih edilir. Daha olumlu bir kayda göre, Çarşamba günü yeni ayın felsefe sektörünüzde yüzdüğü ve Venüs’ün Perşembe günü Yay burcuna ve ağ sektörünüze geçişiyle, haftanızın büyük bir kısmının geniş olacağından emin olabilirsiniz. Kesinlikle entelektüel bir yükseltme içindesiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çarşamba günkü Terazi burcundaki yeni ay, hafta için biraz sert bir ton belirleyerek samimiyet ve yeniden doğuş sektörünüzde dolaşıyor. Ama bazı yoğun duygularla başa çıkmaktan daha fazlasına sahipsin, değil mi Balık ? Venüs’ün Yay burcuna geçişi ve Perşembe günü kariyer sektörünüz bu yoğun titreşimleri koruyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde işe koyulacaksınız, bu yüzden kendinize bir önlem alın. Emekleriniz boşa gitmeyecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu