Burçlar

27 Eylül – 3 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 27 Eylül – 3 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şimdi, sıçramadan önce bakmak senin uzmanlık alanın değil, Koç . Sen bir yapıcısın. Bunu biliyoruz ve bunun için sizi seviyoruz. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkiler ve ortaklıklar sektörünüzde Merkür gerilemesi ile, konuşmadan önce duraklamanız uygun olacaktır. Dikkatli olmazsanız sözlü olarak patlamak yürek parçalayıcı sonuçlar doğurabilir. Hassas tarafınıza biraz daha dokunmaya çalışın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen bir alışkanlık insanısın Boğa , ama Pazartesi günkü Merkür geri harekette bu köklü alışkanlıkları bir döngüye atmak için geliyor. Ne yazık ki, geri giden düzenbaz gezegen sizin rutin bölgenize giriyor ve önümüzdeki birkaç hafta için dengeleri bozabilir. Korumak için çok çalıştığınız spor programınız aksarsa, kendinizi çok kötü hissetmeyin. Merkür gerilemesi hepimizi biraz rahatsız ediyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İyi misin İkizler ? Yönetici gezegeniniz retrodayken ve yaratıcılık ve zevk sektörünüzde önyükleme yapmak biraz zor olmalı. Büyük yaratıcı blok enerjisi veriyor, ama biraz kaosa alışkınsın, değil mi? Neyse ki, Pazar günkü astro-hava durumu kurtarmaya geliyor ve Merkür’e Jüpiter ile rahat bir üçgen açı ve birkaç yeni fikirden fazlasını sunuyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Evinizde huzur için çabalıyorsunuz, ancak Merkür önümüzdeki birkaç hafta içinde bu ideali gerçekleştirmeyi zorlaştırabilir. Ev içi anlaşmazlıkları nasıl düzelteceğini bilen biri varsa, o da sensin. Belki de huzuru korumak için kaçındığınız birkaç önemli ev içi konuşma olmuştur. Merkür retrosunun bunları ön plana çıkaracağına güvenin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta kesinlikle ilginç zamanlar getirecek, Aslan. Pazartesi gününden itibaren iletişim gezegeni, iletişim sektörünüzde gerilemeye başladı. Sözleri küçümsememek adına (şu anda kesinlikle zor olduklarından), tavsiyemi dikkatle dinle: Sözlerine dikkat et!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler gibi yönetici gezegeniniz olan Merkür gerilemeye başladı, Başak . Daha da kötüsü, Cuma günü Plüton ile bir kareye giriyor ve aşk hayatınız ile dönüşüm arzunuz arasında bir miktar gerilim olduğunu ima ediyor. Bu haftanın başlangıcı sizin için en yumuşak olmayabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi’deki Merkür, benlik ve görünüş sektörünüzde geriye doğru kaymaya başlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca her şey göründüğü gibi olmayabilir – hem kendiniz hem de başkaları için. Her zamanki çekiciliğinizin pek de gurur verici olmayan bir filtreden geldiğini fark edebilirsiniz. Güneş de burcunuzda olduğundan biraz gevşemelisiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz içine kapanık mı hissediyorsun, Akrep? Bu Merkür gerilemesi, sırlar ve görünmeyen sektörünüze düşüyor, bu nedenle bilinçaltınızın bulanık suları normalden biraz daha bulanık görünebilir. Duygusal karışıklığa katkıda bulunmak için, burcunuzdaki Venüs, haftanın sonunda Jüpiter ile kare açı yapıyor. Yoğunluk sizin sevgi dilinizdir, ancak hem kendinizden hem de partnerinizden normalden daha büyük görüntülere dikkat edin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür Terazi’de ve ağ sektörünüzde olduğundan, biraz arkadaşlık rönesansının tadını çıkarıyorsunuz, Yay . Gerileme, “merhaba” der ve en yakınınız ve en sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde biraz daha duyarlı olmanızı hatırlatır. Ancak, önümüzdeki birkaç hafta içinde bu boşluğu doldurmaya çalışmak iyi bir fikir olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eminim bu duymak isteyeceğin en son şey Oğlak , ama önümüzdeki birkaç hafta boyunca (imkansız bir şekilde) kariyerinle ilgili daha bilinçli olmak iyi bir fikir olabilir. Merkür, Pazartesi günü kariyer sektörünüzde geri gidiyor ve sorun çıkarmak için can atıyor. Üzerinde çalıştığın raporu biliyor musun? Rakamları üç kez kontrol ettiğinizden emin olun. Şimdi profesyonelce eksik yakalanmanın zamanı değil.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dikkat, Kova! Merkür gerilemesi, felsefe ve yüksek öğrenim sektörünüze iki katına çıktı. Üniversitedeyseniz, son tarihler ve projelerle ilgili zorluklara dikkat edin. Örgün eğitimin pençelerinden kurtulmuş olanlarınız için, inanç sisteminiz söz konusu olduğunda inattan sakının. Merkür geri giderken hayat hızla üzerinize geliyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Cebinize dikkat edin, Balık . Pazartesi günü Merkür, yakınlık ve finans sektörünüzde gerilemeye başlayacak ve muhtemelen birkaç haftalık büyük finansal dalgalanmaların habercisi olacak. Mümkünse, sonraki birkaç maaşınızdan biraz kenara para koyun. Hazırlık anahtardır. Şansınıza Venüs, Cumartesi günü burcunuzda Neptün ile tatlı bir üçgen açı yaparak güzel zamanlar ve daha tatlı rüyalar için bir fırsat yaratıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu