Burçlar

22 Mart – 28 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür- Mars karesi gerçekleştiğinde, sözlerin çok daha fazla ağırlık taşır. Kastetmediğin hiçbir şey söylemediğinden emin ol Koç. Ortaklık bölgenizdeki dolunay ile artık önemli soruları sormanın zamanı geldi.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür- Mars karesi, burcunuzda gerilim yaratıyor. Duygularınızın sizi kullanmasına izin verirseniz arkadaşlıklarınız zarar görebilir. Venüs ve Güneş Cuma günü Boğa burcunda birleşirken sırlar açığa çıkabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars sizin burcunuzda ve size ciddi bir karizma veriyor – ama aynı zamanda kelimelerinizin biraz daha kolay akmasına da izin veriyor. Bu özellikle, bu hafta gerçekleşen Merkür- Mars karesi yüzünden yanlış izlenim bırakabilirsin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs-Güneş kavuşumu sayesinde bu hafta tamamen kendinden emin hissedeceksin Yengeç . Bu, özellikle kariyeriniz için geçerlidir, çünkü bu özel yön, kariyer bölgenizde gerçekleşiyor. Son olarak, aile bölgenizde Dolunay gerçekleşiyor. Bazı zor kararlar geliyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta pozitif ve iyimsersiniz. Bununla birlikte, bu hafta ilişkilerinizde Merkür ve Mars’ın karşı karşıya geldiği zaman büyük çatışmalar ortaya çıkabilir. Ancak diğer insanların bakış açılarını dinlerken açık fikirli olmak en iyisidir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hayallerin bu hafta tüm hızıyla devam ediyor Başak . Ve hepsi Merkür-Mars karesi sayesinde. Şimdi en iyisi, aşk hayatınızda değil, işte zihninizi tutmaktır. Finans bölgenizde Dolunay gerçekleşiyor. Cüzdanınızda para tutmak için neler yapabileceğinize odaklanın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, Merkür-Mars karesi oluştuğu gibi , Terazi’de sıkışmış hissedebilirsiniz . Koç burcundaki Venüs, ortaklık bölgenizde Güneşle birleşiyor. Ve bu hafta dolunay varken, korumanızı düşürmenin ve duyguların akmasına izin vermenin en iyi zamanı.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, haritanızdaki hassas bir bölgede Mars ve Merkür’ün kare açı yaptığı bazı ilişkiler draması var. Bu hafta, kendi kendine büyüme üzerinde çalışmanın en iyi zamanı. Güneş ve Venüs bu Cuma rutin bölgenizde bir araya geliyor – daha iyi olmanız için size destek veriyor, Akrep.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta en iyi benliğinizi yansıtmaya çalışın ve Merkür-Mars karesi ailenizde gerilim yaratırken başkalarının söylediklerini dinleyin. Venüs ve Güneş “eğlence” bölgenizde bir araya geldikçe hafta sonu yeni bir dönüş getirecek. Doya doya yaşa Yay burcu.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta biraz telaşlı geçecek Oğlak burcu . Merkür-Mars karesi sayesinde duygular yükselirken, herhangi bir hamle yapmadan önce nasıl hissettiğinizi analiz etmeniz gerekebilir. Bu hafta sonu kişisel bakıma zaman ayırın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu Salı, Merkür-Mars karesi olurken bir harcama çılgınlığı içinde olabilirsiniz. Cüzdanı kontrol et Kova ! Cuma günü Güneş-Venüs kavuşması gerçekleşirken, gerçekleri konuşma zamanı. Hiçbir şeyi içinizde tutmayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Mars kare şeklindedir ve sizinle ve başka biriyle işleri bulanık hale getirir. Yanlış iletişimler boşa çıkar! Ancak hafta sonu, yakınlık bölgenizde dolunay belirir… Yeniden bağlanmanıza izin verir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu