Burçlar

29 Mart – 04 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn arasındaki altmışlık açı sayesinde, arkadaşlıklarınızı bir sonraki seviyeye taşıyor olabilirsiniz. İlk hamleyi sen yap Koç. Hafta sonu, söylediğin her söz kendinden emin ve canlı olacak. Akıllıca kullan.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bağlantılarınız bu hafta size yardımcı olmak için burada, Boğa burcu. Çevrenizdekilerle konuşun ve biraz şans yaratabilirsiniz. Bu hafta sonu, özel bölgenize giren Merkür sayesinde bazı eski yaraları kaşıyabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hayalleriniz haritanın dışında, İkizler- ve hepsi Merkür ile Neptün kavuşumu sayesinde. Hafta boyunca, uzun vadeli hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı düşünmek için iyi bir zaman. Merkür arkadaşlık bölgenizde. Bir şeyi gündeme getirmenin en iyi zamanı!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, felsefe sektörünüzde Neptün’le buluşuyor – bu hafta yeni keşifler getiriyor. İlişkileriniz de bu hafta vurgulanacak, Yengeç. Bir şeylere başka birinin bakış açısından bakmaya çalışırsanız, çözüme ulaşılabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn Salı günü bir bağlantı kuracak, bu da güveninizi ve kendinizi geliştirme arzunuzu artırır. Enerjiyi hafta boyunca taşımanın en iyi yolu içeriden dışarıya çalışmaktır. İlişkileriniz gündemde Aslan.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak olmak “romantik şeyler”’ den uzak durmak demektir. Ancak bu hafta ortaklık bölgenizde birleşen Merkür ve Neptün sayesinde, tüm hisleri hissedeceksiniz. Ve Merkür’ün yakınlık bölgenize Koç’a girmesi sayesinde ilişkileriniz çok önemlidir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

İlişkileriniz oldukça cinselleşmek üzere Terazi . Flört, flört, flört! Yine de hafta sonu, söyledikleriniz büyük bir heyecan yaratabileceği için işler kontrolden çıkabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Plüton tutkularınızı ortaya çıkarabilecek bir bağlantı kurarken hafta sonu ilginç bir dönüşle başlıyor. Ancak hafta sonu, Merkür, rutin sektörünüzde Koç burcuna girerken, kendinizi biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Her seferinde bir adım atın, Akrep.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn bu hafta bir bağlantı kuruyor ve sizi taahhütler hakkında partnerinizle konuşmaya teşvik ediyor. Hafta sonu Yay, Merkür zevk bölgenize taşınıyor – bu yüzden açık olmak için en iyi zaman.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu, ortaklıklarınız bazı sınır sorunları yaşayabilir. Neye ihtiyacınız olduğu ve çizgiyi nerede çizdiğiniz konusunda net olun. Hafta sonu, Merkür aile bölgenize girerken aile meseleleri büyük sorun olabilir. Evde çatışmalar çıkabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftaki bazı sorunlar seni gerçekten strese sokabilir, Kova. Venüs burcunuzda Satürn’ü alt üst ederken, ilişkilerinizde gerilim yükseliyor. Kontrolden çıkmamaya çalışın. Neyse ki, Koç bu hafta iletişim sektörünüze giriyor, böylece yakın gelecekte sorunlarınızı daha iyi iletebileceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık olmak, doğal olarak şefkatli olduğunuz anlamına gelir. Hafta başında Merkür ve Neptün burcunuzda birleşirken bu bir sonraki seviyeye taşınacaktır. Sözlerin başkalarını iyileştirmeye yardım ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu