Akrep BurcuAslan BurcuKoç BurcuKova BurcuOğlak BurcuYay Burcu

Kendine En Çok Güvenen Burçlar

Aslan Burcu

Aslanlar kendi değerlerini bilirler, buna hiç şüphe yok. Kendileri için bazı şeyleri iyi yaptıklarını söyleyecek birine ihtiyaçları yok. İşe girecekler, sosyalleşecekler ve gitmek istedikleri yerlere gitmek için zamanlarını harcayacaklar ve onları oraya götürmek için gerekenlere sahip olduklarını bildikleri için yeterince güçlü hissediyorlar.

Oğlak Burcu

Oğlaklar kesinlikle kendileri için çok zor olabilir, ancak bir şeyleri yapabilecekleri konusunda asla şüphe duymazlar. Bazen hedeflerine ulaşabilecek tek kişi olduklarını hissedebilirler. Ne istediklerini biliyorlar ve bunu başarmak için gerekenlere sahip olduklarından fazlasıyla eminler – dışarıdan oldukça kendini beğenmiş olsalar bile.

Yay Burcu

Yay burçları her şeyi adım adım atma eğilimindedir. Başkalarının arzuladığı bir güvene sahip oldukları için genellikle denemeden partinin ortasına atılırlar. Hayatı sonuna kadar keşfetme arzusuyla, kendilerini ortaya koymaktan korkmazlar. Manyetizmaları parlaktır ve bunun tamamen farkındadırlar.

Koç Burcu

Koç büyük bir gösteri sergiler. İstediklerinin peşinden koşarken başkalarını rahatsız etmekten çekinmeyen öncülerdir. Sürekli olarak başkalarına ilham verirler ve onları konfor alanlarının dışına iterler ve aynısını kendilerine de yaparlar. Her zaman bir meydan okumaya hazırdırlar ve bunu yapmak için kendi içlerinde güvende olmaları gerekir. Güvensiz hissedebilecekleri anlar olsa da, çabuk toparlanırlar.

Akrep Burcu

Akrepler, içine kapanık, inatçı ve yoğun olmaları konusunda biraz itibar sahibi olabilirler, ancak kendilerine olan güvenleri inanılmazdır. Mücadeleleri ve kusurları hakkında güçlü bir öz farkındalıkları vardır, ancak bunu kendilerini geliştirmek için bir yol olarak kullanırlar. Ayrıca masaya ne getirdiklerinin tamamen farkındalar ve kimsenin onları alt etmeye veya küçük düşürmeye çalışmasına izin vermiyorlar. Değerli bir insan olduklarına inanırlar ve buna saygı duymayanların yanında vakitlerini boşa harcamazlar.

Kova Burcu

Kova burçları şüphesiz derin güvensizlik anlarına sahip olabilir, ancak kendinden emin yanlarına dokunduklarında ? Onlara dokunamazsın. Kova ayrıca, herhangi bir günde kendilerinin en iyi veya en kötü versiyonunun ne zaman olduğunu bilmek ve etrafta dolaşmak için bolca öz-farkındalığa sahiptir. Çevrelerindeki dünyaya sunacak niteliklere sahip olduklarının tamamen farkındalar ve ayrıca insanlar üzerinde sahip olma eğiliminde oldukları etkiye de dikkat ediyorlar. Bu tür bir bilgiye güvenmemek zor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu