Burçlar

16 Ağustos – 22 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tek başına olmak Koç , yalnız duran doğal olarak büyük demektir. Ancak Venüs’ün ortaklık bölgenize girmesi sayesinde, sizden başka birine katılmanız istenecek. Son olarak, Güneş sağlık bölgenize giriyor, bu nedenle diyete veya egzersiz rutinine odaklanmanın tam zamanı.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta alışkanlık sektörünüze giriyor, Boğa . Bu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca çok fazla öz disipline ihtiyaç duyulacağı anlamına geliyor. Ayrıca Güneş, aşk hikayenizde gizli bir şehvet uyandırarak zevk bölgenize giriyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Romantizm yolda, İkizler . Venüs, önemli olanınızla çıkmak veya vakit geçirmek söz konusu olduğunda işleri biraz daha heyecanlı hale getiriyor. Dolunay bu hafta felsefe bölgenizde, bu yüzden yeni bir şeyler öğrenmenin en iyi zamanı.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ev bölgenize hareket ediyor ve size ev sahibi olmanız için mükemmel bir bahane sunuyor. Bu hafta ailenizle vakit geçirin, Yengeç.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs iletişim bölgenizden geçiyor, Aslan. Bu, sosyalleşmenin ve insanlara nasıl hissettiğinizi söylemenin zamanı geldiği anlamına gelir. Ciddi bir şeyi gündeme getirmek için en iyi zaman Pazar günkü dolunay olacaktır – uzlaşma olması zorunludur!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta sizin değer bölgenizde, bu da normalden biraz daha fazla harcama yapmak istemenize neden oluyor. Arada bir kendini tedavi etmende sorun yok, Başak. Hakediyorsun!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs burcunuzdayken kendinize biraz sevgi göstermenin en iyi zamanı. Neyse ki, dolunay zevk bölgenizde – işten ve stresten ara vermek için en iyi zaman.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep , aşk gezegeni mahremiyet bölgenize çarpıyor. Biraz gizemli birine sahip olmak her zaman güzeldir. Ama sonunda seni incitecek birini istemiyorsun. Ayrıca, dolunay aile dinamiklerine biraz heyecan getirmek üzere.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk gezegeni, sosyal alanınıza giriyor – bu da demek oluyor ki… oraya gitme ve çıkma zamanı! Bu zamanı sosyal olmak için kullanın. Çıkın, arkadaşlarınıza ulaşın ve hayatınızdaki insanların tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, kariyer bölgenize giriyor, Oğlak . Ve işe gitmek için daha iyi bir bahanen var mı? Tamamen kariyerinizle ilgili olduğunuzu biliyoruz, ancak bu geçişle birlikte, kariyerinizde de biraz şans göreceksiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs felsefe alanınıza giriyor, bu yüzden yeni projeler denemek veya yeni bir şeyler öğrenmek için harika bir zaman. Ve daha sonra burcunuzda olan dolunay ile kendinize zaman ayırın. Biraz boşalan enerji getirebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta yakınlık bölgenize giriyor, Balık . Bu, ilişkilerinizin hayatınızda öne ve merkeze geldiği anlamına gelir. Aşk hayatınızda kaçındığınız her şey bir vurgu almak üzere.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu