Boğa Burcu

Boğa Burcu ile Çıkmadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Şey

Boğa, güvenilirlik, pratiklik ve zarafet işaretidir. Boğa burcu olanlar ısrarcı, hoşgörülü, tutkulu, yardımsever, şefkatli ve destekleyicidir. Bununla birlikte, Boğa enerjisi aynı zamanda agresif, inatçı, durgun ve aşırı hoşgörülüdür.

Boğa ile çıkmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç şey var.

1. Boğa, masaya farklı bir tat getirebilecek bir eş ister.

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür: aşk, zevk, güzellik ve sanat tanrıçası. Konu insan ve yemek olduğunda yüksek kaliteden daha azına razı olmaz. Boğaları cezbetmek için kişi benzersiz, klas, göze hoş gelen, hassas, istikrarlı, sadık ve çekici olmalıdır.

Boğa burcu, fantezilerini kendi yuvasının rahatlığında gerçekleştirecek bir eş ister. Enfes yemekler ve fiziksel dokunuş bir Boğa’nın kalbine giden yoldur.

2. Boğa, baştan çıkarma sanatında bir Picasso’dur.

Boğa, burçların şehvetlisi baştan çıkarıcısıdır. Aynı zamanda en iyi aşıklardan biridir. Yakın olmayı severler ve aşklarını dokunma, hayranlık ve dikkatle şımartırlar. Bu kombinasyon hiçbir şekilde rastgele cinsel ilişkiye eşit değildir. Boğa içgüdüleri istikrar, bağlılık, rahatlık ve güvenlik ister. Boğalar yakın ve kararlı bir birliktelikte en mutludur.

3. Boğa ile tartışmayın; kazanamayacaksın.

Bir Boğa karamsar görünebilir, ancak bunun nedeni sarsılmaz pratiklikleridir. Boğalar, otantiktir ve sahte bir ilişkide tiksintilerini gizleyemezler. Boğa burcu ne istediğini tam olarak bilir. Onların argümanları sizinkinden daha iyidir, bu yüzden zihniyetlerini değiştirmeye çalışmayın. İnatçı, mizaçlı boğa, amacını anlayana kadar tartışacaktır.

4. Boğalar eski moda romantiklerdir.

Boğa kalitesi sabittir ve bu burçta doğanlar değişimden ya da aceleden hoşlanmazlar. Boğalar zamanlarını sizin için harcarlar ve romantik dolaşmalara karşı son derece temkinlidirler çünkü süreklilik için oynarlar. Boğa ile devam etmek istiyorsanız sabırlı olmak zorundasınız.

Yavaş ve sakin olan yarışı kazanır.

Boğalar inanılmaz derecede uyuşuk olduğundan, Boğa sadece değerli ve sonsuz sevgiye sahip bulduklarının peşinden gider. Boğa, kalbini kazanmak için toynaklarını alıp peşinden koşarsa, kendini kutsanmış say. Sadece sonsuza kadar geçirebilecekleri meralarda otlayarak zaman geçirirler. Sevgilileri sadece sıradan bir ilişkinin peşindeyse, Boğa’lardan uzak durmaları gerekir.

5. Boğa, bir kez taahhüt edildiğinde sahiplenicidir.

Aşk söz konusu olduğunda, bu romantiklerin sözlüğünde kaygısızlık yoktur. Boğa burcu olanlar zaman zaman talepkar ve kıskanç olurlar, ancak bu sadece sonsuz sadakatlerinden kaynaklanır. Boğa, partnerini korur ve ilişkide güvenilir ve dürüst olmalarını bekler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu