Burçlar

23 Ağustos – 29 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşkın zamanı geldi, Koç . Venüs-Satürn üçgeni sosyal çevrenizde gerçekleşiyor. Sevilen biriyle daha derin bir bağ geliştirmenin şimdi en iyi zamanı.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs-Satürn bağlantısı “kariyer” bölgenizde gerçekleşiyor . Bu, ilerlemek için ideal bir zaman olduğu anlamına gelir. Genel olarak, hafta pratiklerle ilgili olacak. Hayal gücünüzün sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşık olmak çok kolay olacak İkizler . Ancak Salı günü, bazı aile dramaları yaşanabilir. İşler zorlaşabilir. Açık ve dürüst olmaya çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs sayesinde, fonlarınız güzel bir destek almak üzere, Yengeç . Bu fonların devreye girmesini beklerken ailenizin rahatlığını aramak için harika bir hafta olacak.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn Pazartesi günü bağlantı kuruyor ve ilişkilerinizi zihninizin ön saflarına taşıyor. Duygularınızı özgürce ifade edin. Son olarak, Perşembe günü mali durumunuzun düzeldiğini görebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günü, değerinizle yeniden bağlantı kuracaksınız. Değer sektörünüzdeki bu Venüs-Satürn üçgeni sayesinde, sınırlarınızın nerede olduğunu düşünmek için harika bir an olacak. Hafta sonu boyunca, yaratıcı olmak ve sizinle ilgili her şey için kozmik bir ilerlemeye sahip olacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn ilişki bölgenizde üçgen açı yapıyor ve bu, partnerinizin nihayet adım atacağı ve ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıyacağı anlamına gelebilir. Hafta sonu bir aile sırrı ortaya çıkabilir, Terazi.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Evde kucaklaşmanın zamanı geldi Akrep . Bu Venüs-Satürn üçgeni sayesinde biraz kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var. Kendinizi şımartın ve biraz öz bakım yapın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn, “arkadaş” bölgenizde bağlantı kuruyor – kalpten kalbe bolca olduğunda ve bir tanıdık ile gerçek bir bağlantı kurduğunuzda. Merkür ve Neptün birleştiğinde iş-yaşam dengeniz hızlanır. İşleri sıkı tutun, Yay .

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Neptün bu hafta bağlantı kurarak neyin gerçek neyin doğru olmasını istediğinizi çözmeyi zorlaştırıyor . Oğlak, Merkür ve Plüton bağlantısı sayesinde hatalarından ders alabileceksin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni bakış açıları bolca var, Kova. Belki de uzun mesafeli bir ilişkide eşinizin diğer bakış açısını görüyorsunuz. Salı günü, Merkür ve Neptün gerçeği biraz bulanıklaştırabilir. Satır aralarını iyi okuyun.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Satürn Pazartesi günü Balık burcunda güçlü bir bağlantı kuruyor. Ve bu bağlantı, ruhsal benliğinizin ileriye doğru bir sıçrama yapmasına izin verecektir. Ancak Neptün ve Merkür Salı günü bağlantı kurarken aşırıya kaçmayın. Bu durum neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmeyi zorlaştırıyor.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu