Kova Burcu

Satürn Kova Burcunda: Yapıları Yeniden Düzenleme ve İnovasyonu Geliştirme

21 Mart 2020’de Satürn , 1994’ten beri ilk kez hava evini işgal eden Kova burcuna girecek . Sırtında rüzgarlı bir fırtına ile Kova’daki Satürn, bilgeliği ana akımdan toplamak ve hasat etmek için tırpanını bilinmeyen araziye çevirecek . Satürn, Kova’daki evinde güvenli, güçlü ve rahat hissediyor, ancak yoğun taş ve dünyevi konularla çevrili diğer Oğlak evinde oturduğundan daha farklı bir ifade türü keşfediyor . Kova havadar ikliminde, Satürn bağlantı kurmak, bilgi dağıtmak ve yenilikler geliştirmek için yavaş ve istikrarlı bakışlarını dışa doğru çevirir, yapıları ve sınırları yeniden sıralar.

Değişim, Satürn Kova’ya girerken havada olacak, çünkü hemen Boğa’daki Uranüs ile katalitik bir kare görünümü oluşturmaya başlayacak. Hayatımızda çizdiğimiz sınırları sorgulayarak ve bunları yeniden yapılandırma sürecine başlayarak Uranüs’ün değişken etkisini hissedeceğiz. Bağlandığımız eski kavramlara bağlı kalmak yerine, bizim için statüko ne olursa olsun denemeyle ve kırılmaya başlamayla daha fazla ilgileneceğiz.

Uranüs’ün etkisine ek olarak Satürn’ün Kova’ya ilk baskısı sırasında bir atılım atmosferi yaratarak, 13 Mayıs’ta İkizler’deki Venüs durağan retrograd’tan gelen radikal değişim için ek bir itici güç olacak.  Böylece, Venüs’ün geriye dönüş hareketi sırasında ilişkilerde revizyon ve yeniden değerleme bu zamanda ortaya çıkacaktır. Temel değerlerimizde derinlemesine değişiklikler ve ilişkilerde ve işte arzulara tezahür etme yollarını bekleyebiliriz. Kova’daki Satürn’ün büyüme için atması gereken bir sonraki adımları analiz etmek için duygusal bunalımdan ayrılma kapasitesi bu süre zarfında bir güç kaynağı olabilir.

Satürn’ün Kova’ya girişi, Kova ve Aslan Burçları için özellikle dikkate değer olacaktır, çünkü sırasıyla Satürn dönüşü ve muhalefetinin başlangıcını işaret etmektedir. Kova ve Aslan’ın ilk beş derecesinde Satürn olanlar, 21 Mart – 1 Temmuz tarihleri ​​arasında yaşamlarında en büyük etkileri hissedecekler, ancak Kova ve Aslan’da Satürn olan herkes, sorumluluk, olgunluk, disiplin ve Satürn doğum sonrası Satürn derecesine sürekli yaklaştıkça yoğunlaşacak dayanıklılık. Benzer şekilde, Boğa ve Akrep’te Satürn olanlar da, doğuştan Satürn’e bir kare oluşturan Satürn’ün ilk sarsıntısını deneyimleyecekler ve ortaya çıkan her türlü sorunla ilgili sorumluluk talep edebileceklerdir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu