Burçlar

Güneş’ in Koç Burcuna Geçmesinin Yükselen Burçlara Etkileri

Yükselen Koç Burcu: İlerleyen günlerde girişimleriniz ve sağlığınız önceliğiniz olacak. Bu süreçte kendinizi ön plana atmanız en önemli noktalardan biri. Kararlı olduğunuzu herkese göstermeniz gerekiyor. İkili ilişkileriniz ile birlikte kariyer hayatınızı dengelerseniz başarı kaçınılmaz olacaktır. Ancak bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.
Yükselen Boğa Burcu: Son zamanlarda yaşadığınız özgüven sorununuzu çözebilirsiniz. İnsanlara fayda sağlayacak etkinliklerde bulunabilirsiniz. Özünüze dönerek benliğinizi bulabilirsiniz. Tek nasihat düşünmeden hareket etmeyin!
Yükselen İkizler Burcu: Arkadaş ortamlarında liderlik rolü üstlenebileceğin bir döneme giriyorsun. Yeni insanlarla rahatlıkla tanışabilir, ilişkiler kurabilirsin. Zor zamanların geride kalıyor. Artık sahada sen varsın. Adımlarını sağlam at yeter.
Yükselen Yengeç Burcu: Kariyerinde ay gibi parlayacağın döneme giriyorsun. İşsizsen iş bulabilir, çalışıyorsan da kendini üstlerine gösterebilirsin. Ancak bunu yaparken onlarla yarış içindeymişsin hissini vermemen önemli!
Yükselen Aslan Burcu: Her ne kadar uçuşlar yasak olsa da yurtdışı bağlantıları yapabilirsin. Eğitim veya işin ile ilgili yurdışından birileri ile irtibata geçebilirsin. Sosyal medyada popülerliğin artıyor. Bunu kullanmalısın.
Yükselen Başak Burcu: Finansal konularda bolluğun olduğu dönemdesin. Alacağın varsa alabilir, miras veya yeni bir iş yoluyla para kazanabilirsin.  Ancak kontrolsüz alışveriş yapmamlısın!
Yükselen Terazi Burcu: İkili ilişkilerin rayına oturuyor. Hayatına büyük heyecanlar geliyor. Yeni bir ortaklık görünüyor. Çevrendekileri etkileyebilir, onları destekleyebilirsin. Bencillik, bu dönemde uzak durman gereken bir özellik. Aman dikkat!
Yükselen Akrep Burcu: İşyerinde yeni bir pozisyona geçebilir, arkadaşlarına ve üstlerine ilham verebilirsin. Diyete ve spora başlamanın tam zamanı, sağlık şakaya gelmez. Aşırı zorlamalara dikkat.
Yükselen Yay Burcu: Aşk hayatına heyecan geliyor. Belki çocuk düşünebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, sosyalleşmek için ideal bir dönem. İlişkin yoksa yeni bir aşk kapını çalabilir. İlişkin varsa bir adım öteye götürebilirsin.m Spor ve doğa temalı etkinlikler ruhuna iyi gelecektir.
Yükselen Oğlak Burcu: Ailende söz sahibi konuma gelebilirsin. Yaşadığın çevreyi kendine göre düzenleyebilir, tamir işlerine girişebilirsin. Alım-satım işlerinde dikkatli olman gereken bir dönem. Sevdiklerinin fikirlerini önemse!
Yükselen Kova Burcu: Akraba ilişkilerinin ön planda olacağı bir dönemdesin. Yeni eğitim veya iş konuları gündeme gelebilir. Bu seni son derece heyecanlandıracak.
Yükselen Balık Burcu: Maddi ve manevi olarak kazançlı olacağın bir döneme giriyorsun. İş kollarını genişletip daha çok kazanmak isteyebilirsin. Özgüven patlaması yaşayıp kontrolsüz davranma, yanlış harcamalardan kaçın!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu