Astrolojik Danışmanlık

22 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Geçmişte anlamakta zorlandığınız bazı şeyler aniden kristal netliğinde olacaktır. Değişen şeylerin kendisi değil, zihninizin onları yorumlama şekli. Bu yıl küçük şeylerde bile bulunabilen daha büyük resme odaklanın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaderinizin kontrolünü ele geçirmek için güçsüz hissettiğiniz zamanlar geç olmuştu, ama şimdi Güneş burcunuzdan geçiyor, gelgit dönecek ve yakında tekrar sorumlu olacaksınız. Artık “Gücünüz” var – onu pozitif amaçlar için kullandığınızdan emin olun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgiyi ve kahkahayı dünyaya getirmek için ezici bir arzunuz var ve bunu yapmanın en iyi yolu kendiniz olmak ve başkalarının hayata olumlu bir yaklaşım getirdiğini görmelerine izin vermektir. Sıcak sözleriniz ve iyi işleriniz, birçok kişiye ulaşan dalgalanmalara neden olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda hırslarınız ne olursa olsun, önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük olasılıkla değişeceklerdir, bu yüzden kendinizi kolayca tekrar kurtulamayacağınız herhangi bir şeye adamayın. Hem kişisel hayatınızda hem de iş yerinizde seçeneklerinizi açık tutun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen zamanı dondurabilir ve işleri şu an olduğu gibi tutabilirsiniz, ama bu asla olmayacak. Kanser anını yakalamaya çalışmak yerine, oradayken tadını çıkarın ve bir sonrakine geçin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizde oldukça sabit olabilirsiniz, ancak önümüzdeki birkaç hafta boyunca, kabul ettiğiniz bazı inançların artık sizin için işe yaramadığını ve değiştirilmesi gerektiğini göreceksiniz. Bu kötü bir şey değil , iyi bir şey, bu yüzden kucakla.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen hayat sana karşı komplo kuruyormuş gibi görünebilir ama derinlerde bunun doğru olmadığını biliyorsun. Önemli olan ne olduğu değil, olanlara nasıl tepki vermeyi seçtiğinizdir – bu yüzden olumlu, sevgi dolu ve mutlu olmayı seçin. Harikalar yaratabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat şu anda çok kolay görünüyor. Bir şeyleri canlandırmak için ne yapabilirsiniz? Etrafınızdakilerin söyledikleri her şeyi kabul etmeyerek başlayabilirsiniz. Şimdi barışı koruyabilir, ancak daha sonra baskı tekrar başladığında geri tepme acımasız olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının ne yaptığınız hakkında ne düşünebileceğinden endişelenmeyin, sadece devam edin ve yapın ve sonuçlarla yaşayın. Bazen kendi iyiliğiniz için biraz fazla hassas olabilirsiniz, bu yüzden sizi desteklemeyenlerle sertleşin ve sertleşin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanatsal çabalar şu anda mükemmel yıldızlar altında, bu yüzden önceden planlamaya başlayın ve bir an için çok yüksek hedeflediğinizi düşünmeyin. Başyapıtınızı yaratırken sosyal yaşamınızın arka koltuğa oturması gerekebilir ama bu büyük bir fedakarlık değildir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde çevrenizdekilerin nasıl davrandıklarına ve nasıl tepki verdiklerine dikkat edin. İnsan gözetmeni olmak eğlenceli olabilir, ancak özellikle başkalarının hatalarından öğrenirseniz, onları kendiniz yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık tek bir yere veya bir grup insana bağlı değilsiniz, bu yüzden kanatlarınızı açın ve yeni yerler keşfedin ve yeni deneyimlerin tadını çıkarın. Yolculuklarınızı dikkatli bir şekilde planlayın – nerede olacağınızı ve kiminle, yarın ve ertesi gün her zaman bilin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamanın doğru olduğunu bildiğinizde değişmekten korkmuyorsunuz ve bunun düşüncelerinizi değiştirmek ve bundan yola çıkarak hayatı yaşama şeklinizi değiştirmek için ideal zaman olduğunu hissedebilirsiniz. Sonuçta tüm değişim iyi bir değişikliktir, bu yüzden geleceği kucaklayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu