Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Belirli kısıtlamaların sizin için değil, diğer insanlar için geçerli olduğu izlenimi altında olabilirsiniz – ancak bu bir hatadır. Doğum günü haritanızın mesajı, kim olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi bilmeniz ve bu sınırlar dahilinde başarı için çaba göstermeniz gerektiğidir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın bir amacı var mı? Neyi hedefliyorsunuz ya da üzerinde çalışıyorsunuz? Bunlar şimdi kendinize sormanız gereken sorular. Kendinizi hayatın derin düşünürlerinden biri olarak görmeyebilirsiniz, ancak herkes gibi cevaplara ihtiyacınız vardır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette bu hafta sonu eğlenin ama çalışma cephesinde ilerlemek için fırsatlar olabileceğinden gözlerinizi ve kulaklarınızı da açık tutun. Eğer iktidardaki insanlar sizden yardım etmenizi isterse, bunu hiçbir soru sormadan yapmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca güven duymayacaksınız ya da iyi vakit geçirecek arkadaşlarınız için eksik kalmayacaksınız, ancak çok ileri gitmeyin ve gelecekte sizin için sonuçları olabilecek şeyler söylemeyin ve yapmayın. Unutmayın, izleniyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn bu hafta sonu grafiğinizin zenginlik alanına girerken, birçok finansal düzenlemeniz konusunda ciddi olmanız gerekiyor. Şu anda güzel geçiyor olabilirler ama yine de onlara göz kulak olmalısınız. Hızlı bir değişiklik gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dünyada en çok önem verdiğiniz insanlara ne kadar saygı duyduğunuzu, hayran kaldığınızı ve onları sevdiğinizi söylemek için kendi yolunuzu kullanın. Gezegenler, onlara karşı olan duygularınızı bildiğini kabul ettiğiniz için sizi uyardı, ancak onlara hatırlatmak acıtmayacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdi Başak her şeyden daha fazla tanımak için gereken her şey sonunda dengesidir. Bu, bir şekilde kaybetmiş gibi görünüyorsanız endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir, çünkü telafi etme fırsatları oldukça yakında burada olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı daha keyifli ve karlı hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda diğer insanlara da yardımcı olabilecek ne yapabilirsiniz? Önümüzdeki aylarda, dünyayı daha iyi bir yer haline getiren ve gurur duyabileceğiniz bir şey yaratma fırsatına sahip olacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda neden bu kadar çok insan sana bu kadar iyi davranıyor? Belki de bu kadar şüpheli olmayı bırakmalı, soruyu tersine çevirmeli ve neden sizin için bu kadar hoş olmamalarını istemelisiniz? Senin gibi biri olabileceğin gibi olabilirler!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu arkadaşlarınız kısa kalmayacak – aslında onur veremeyeceğinizi bildiğiniz davetiyeleri geri çevirmeniz gerekebilir. Koç burcundaki Güneş yılın bu zamanında kişiliğinize bir parıltı katıyor – başlangıçta ateşten yoksun olduğunuzdan değil!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son iki yılda başardıklarınızla gurur duymaya hakkınız var, hükümdarınız Satürn burcunuzdan geçerken. Şimdi yaptıklarınızı birleştirmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında biraz düşünün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorluklar gezegeni Satürn, bu hafta sonu işaretinize giriyor, bu harika görünmeyebilir. Hatırlamanız gereken şey, Satürn’ün de başarı gezegeni olduğu ve bu zorluklara yükselirseniz, birçok karlı yoldan kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş işaretinizi bıraktı ve Satürn grafiğinizin en hassas alanına hareket ediyor, bu da diğer şeylerin yanı sıra olumsuz düşüncelere karşı korunmanız gerektiği anlamına geliyor. Kendinize hayatın yaptığınız şey olduğunu söylemeye devam edin – sonra onu bir başyapıt yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu