Astrolojik Danışmanlık

23 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum gününüzdeki bir Mars-Pluto bağlantısı, ihtiyacınız olanı elde etmenin acımasız olmanın iyi olduğuna inandığınız zamanlar olacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, diğer yönler, uğraştığınız insanları anlamaya çalışırsanız daha iyi ücret alacağınızı gösterir. Çoğunlukla senin gibiler.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyada bazı endişe verici şeyler olabilir, ancak kişisel olarak güzel oturuyorsunuz – ya da olmalı. İmzanızdaki Güneş Tutumunuz doğruysa başaramayacağınız hiçbir şey olmadığını gösterir, bu yüzden gülümsemeye devam edin ve çabalamaya devam edin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün veya yarın karşılaştığınız bir kişinin eylemleri sizi biraz rahatsız edebilir, ancak göstermesine izin vermeyin. Şansınız, size olumsuz görünmeye çalışabilmeniz için olumsuz bir şekilde tepki vermenizi umuyorlar. Sakın düşme. Bundan daha akıllısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca kendinizi mantıklı bir şekilde hızlandırmanız gerekecektir, çünkü herhangi bir şey yavaşlarsa ve bir seferde sadece bir veya iki hedefe odaklanmanız gerektiğinde işleri daha hızlı ve daha hızlı yapma eğilimi olacaktır. Miktar değil kaliteyi hedefleyin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta güçlü insanlarla bağlantı kurarsanız, iyi bir izlenim edeceğinizden emin olabilirsiniz, ancak biraz fazla talepkar ve biraz fazla güçlü olabilmeniz ve diğerlerini kapatabileceğiniz gibi bir tehlike de vardır. Her şeyden önce Kanser, gerçek arkadaşlarının kim olduğunu asla unutma.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda hayatınız ne kadar meşgul olursa olsun, ciddi bir düşünme için zaman ayırmalısınız. Yüzey açıklamalarından daha derinlere bakın ve her zaman en güncel bilgilerin parmaklarınızın ucunda olduğundan emin olun. Bilgi Güçtür!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatı zaman zaman biraz fazla ciddiye alabilirsiniz ve önümüzdeki birkaç gün içinde olayları daha açık yürekli bir perspektiften görmek için bilinçli bir çaba göstermelisiniz. Endişelendiğiniz şey gerçekten bu kadar çabaya değer mi? Muhtemelen hayır, onun yerine gülün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, kendinize her şeyin sizinle ilgili olmadığını hatırlatmanız gereken yılın zamanıdır. Ters işaretinizdeki Güneş, karar verme sürecinde diğer insanlara üst el verme eğiliminde olacaktır. Kabul edin ve sizin için çalışmasını sağlamanın yollarını bulun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğer insanlar ne yapmanız gerektiğini söylerse, muhtemelen, tam tersine, tam tersini yapacaksınız. Bu iyi, ama ya sizden bu şekilde tepki vermenizi bekliyorlar ve ne yapmanızı istediklerinin tersini söylüyorlarsa? Bunu düşün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey dünyanız için iyi olabilir, ancak yakın olduğunuz biri, bir arkadaşınız veya aile üyeniz, mücadele ediyor ve bazı yardımlarla yapabiliyor. Finansal olarak onlara yardım edecek bir konumda olmasanız bile, birkaç destek kelimesi büyük bir fark yaratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde başrol oynayacaksınız. Dikkatin merkezi olmakta ısrar edeceksiniz. Başkaları onlar için neyin iyi olduğunu bilirlerse, sizi övmek ve alkışlamak için kendi yollarından gideceklerdir. Eleştiri, diğer taraftan, sorun istiyor!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette dünyaya neler yapabileceğinizi göstermek için çaba gösterin, ama kendinizi çok zorlamayın ve fiziksel veya zihinsel olarak acı çekmeyin. Diğer insanlarla uğraşırken en iyisisin, bu yüzden yalnız olmayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Belirli bir işlem yapmadan önce olası sonuçların ne olacağını bilmek isteyebilirsiniz, ancak kesin olarak bilmenin bir yolu yoktur, bu yüzden risk almak ya da etmemek size bağlıdır. Devam et, bir şans al – ne olursa olsun ondan öğreneceksin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu