Astrolojik Danışmanlık

24 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum gününüzde yeni bir ay, daha iyi zamanların bir işaretidir ve yeni başlangıçlardan hoşlanan bir tür Koç iseniz, önümüzdeki 12 ay gerçekten şaşırtıcı olabilir. Yine de, bir şeye başladıktan sonra bitirmeniz gerektiğini unutmayın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde yeni fırsatlar ortaya çıkacak ve hızlı ve kararlı bir şekilde tepki verirseniz, kendiniz için bir isim yapabilir ve belki de güzel bir para yığını yapabilirsiniz. Değişimle savaşmayın – onunla çalışırsanız, sizin için de çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize yardım etmenin en iyi yolu önce diğer insanlara yardım etmektir. Bugünün yeni ayı, kendinizi yakın olduğunuz ve açıkça mücadele eden birinin duygusal pozisyonuna sokmaya davet ediyor. İhtiyaç duyduklarını bulmak uzun sürmez.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha önce hiç olmadığı yerde gerginliğe neden olmaktan hoşlanan insanlarla tartışmamaya çalışın. Gezegenler, bu tür bireylerle başa çıkmanın en iyi yolunun onları görmezden gelmek ya da en azından kışkırtıcı sözcüklerini ve eylemlerini görmezden gelmek olduğunu gösterir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin kariyer alanında yeni bir ay sizi yeni bir hırs konusunda çok heyecanlı görecek, ancak ayaklarınızı yerde tutmanız gerekiyor çünkü inanmak istediğiniz kadar basit olmanız pek mümkün değil. Başarı, sıkı çalışma gerektirir ve birçoğu.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçekleri ve rakamları olan birini sallamanın hiçbir yolu yoktur – böyle şeyleri umursamazlar. Yapmanız gereken duygularına hitap etmek, bu yüzden kalın bir yere yatırın ve sizinle aynı fikirde olmadıkları takdirde dünyanın bitebileceğine inandırın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinde çalıştığınız bir şeyi daha yüksek bir seviyeye taşımak isteyebilirsiniz, ancak bunu yapmak için biraz yatırım yapmanız gerekecek – sadece zaman ve çaba değil, nakit para da. Sormanız gereken ilk soru şudur: Ödeyebilir misiniz?

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hazırlık için ne kadar çok zaman harcarsanız, önlenebilecek hataları düzeltmek için o kadar az zaman harcarsınız. Bugünün yeni ayı, orada bulunan ve sizden önce yapmış insanlara ulaşmanızı kolaylaştıracak. Onlardan öğrenebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette sıkı çalışın, ancak yeteneklerinizin ötesinde olan şeyleri yapmaya çalışmayın. Sizin gibi sürülen bir Akrep bile neyin mümkün olup olmadığının farkında olmalıdır, bu yüzden onu gerçek tutun ve kendinizi formda ve sağlıklı tutun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ne yapmaya çalıştığınızı ve evrenin size yardımcı olmak için neler yapabileceğini açık ve basit bir şekilde söyleyin ve arkanızdaki rüzgarla birlikte yelken açmanız uzun sürmeyecek. Hayallerini takip edenlere iyi şeyler gelir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize ve arkadaşlarınıza, yaptığınız şeyin büyük bir şekilde yanlış gittiğini itiraf edebilirsiniz, ancak gezegenler bu kadar iyi bir fikir olmayabilir. Başkaları onlardan habersiz görünüyorsa neden başarısızlıklarınıza dikkat edin?

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç insanlarla kaynaşma fırsatı bugün yolunuza gelecek ve onu geri çevirmemelisiniz. Fikirlerinizin ve fikirlerinin aslında oldukça benzer olduğunu keşfetmek sizi şaşırtabilir. Hatta birbirinizle birlikte çalışabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette, ileriye bakın ve hem kısa hem de uzun vadeli planlar yapın, ancak planların ödenmesi gerektiğini unutmayın. İyi haber şu ki, bugünün yeni ayı bir tür düşme getirebilir ya da hazır nakit gelmesini çok daha kolay hale getirebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu