Koç BurcuYengeç Burcu

Tinder’da En Aktif Burçlar

Eskiden insanlar birbirleriyle nasıl tanışıyordu acaba hiç düşündünüz mü? Cafeler yok sosyal medya yok. Tek akla gelen arkadaş ortamı veya görücü usulü değil mi? Veya hep aynı yerden geçerek beğendiği kişiyle denk gelmeye çalışarak olabilir. Günümüzde nasıl peki yazımızda buna değineceğiz. 

Tinder hayatımıza girdi gireli ilişkilere bakış açımız değişti. Canımız kimi isterse belirlediğimiz özelliklere göre anında bir sürü kişiyi önümüze düşürebiliyor. Yaş, boy, mesafe hangi özelliği ayarlarsak ona göre filtreleme bile yapabiliyoruz. Hatta yapay zeka ile mesleğinize uygun kişileri bile önünüze düşürüyor.

Bu kadar hıza gerek var mı peki? Aynı anda onlarca kişiyle konuşmaya, onlarla buluşup belki ilişkiye girmeye.Tabi karışamayız kimseye ancak aşk arıyorum diyerek aşkı orada bulabileceğinize inancınız samimi gelmiyor 🙂 

Sabır sorunu yaşayan Koç burçları gibi en çok ilişkiyi ben yaşayacağım demeyi bırakalım artık. Düşüncesizliği sadece kendimizi ön plana atmayı bırakalım. Bize yapılsa hoşumuza gitmeyecek şeyleri başkalarına yapmayalım. Bunun için önce sakinleşin ve hemen duygusal Yengeçlerden nasihat alın. Aşk hayatınıza çeki düzen verin. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu