Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Koronavirüs Tahminleri 2021: Aşılar, Salgınlar ve Daha Fazlası

Herkesin aklında tek soru “Koronavirüs ne zaman bitecek?” En başında söylememiz gereken maalesef 2021’de koronavirüsle mücadelemiz devam edecek. Çünkü Astrolojiye göre, işler eski haline dönmeden önce gidecek çok yolumuz olduğunu gösteriyor.

2 Aralık 2019’da Jüpiter (bolluk gezegeni) Oğlak burcuna girdiğinde ilk koronavirüs vakası Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıktı. Ve Büyük Kavuşum, Satürn (kuruluş gezegeni) ve Plüton (yıkım gezegeni) 12 Ocak 2020’de birleştiğinde, sonu görünmeyen çılgınca ölümcül bir salgın doğmuştu.

Bir yıl ileri sarın ve şimdi 2021’deyiz – 2020’nin etkilerinin devam edeceği bir geçiş yılı. Örneğin, gelecekte koronavirüs salgınları, özellikle virüsü aşılamak ve kontrol etmek için daha az kaynağa sahip fakir ülkelerde büyük olasılıkla gelecekte de meydana gelecektir. Erteleme yaklaşırken, 2022 her şeyin daha kutsanmış hissedeceği bir yıl. İşte virüsün bugünden 2022’ye kadar yükseliş ve düşüşlerinin astrolojik ana hatları yazımızda!

COVID-19 Koronavirüs 2021: Önemli Astrolojik Faktörler

 

Oğlak Burcundaki Plüton. Virüslerin bilinen hükümdarı Plüton 27 Nisan 2021’e kadar doğrudan hareket ediyorken, virüs daha ölümcül olacak. O tarihten 6 Ekim’e kadar “uykuda” olacak. Ve Plüton 2023’te Oğlak Burcunu bıraktığında, virüs muhtemelen tamamen ortadan kalkacak.

Kova’da Jüpiter ve Satürn. Kova , teknoloji, bilim ve geleceğe bağlı, bu da bu alanlarla ilgili birçok atılımı gösteriyor. Jüpiter’in genişleme, şans ve servet getirmesiyle, küresel topluluk daha fazla iyimserlik, bağlanabilirlik ve iyileşmenin – özellikle yeni teknolojiler ve bilim (aşılar) yoluyla gerçekleştiğini görecektir. Bununla birlikte Satürn, COVID-19 önlemleri nedeniyle artan kısıtlamalar gibi dünya çapında yeni zorluklar getirebilir.

Balık Burcunda Jüpiter. Jüpiter 13 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık’ta dans ettiğinde , hayat kesinlikle daha etkileyici, özgür ve akıcı hissedecek. Balık burcundaki Jüpiter, derinlemesine ruhsal ve iyileştirici bir geçiş olup, yine daha büyük bir kolektif rahatlama gösterir.

İkizler ve Yay Burcundaki Tutulmalar. 2020’de başlayan İkizler ve Yay eksenindeki tutulmalar 2021 boyunca devam edecek. Uluslararası meselelere ve aşıların yayılmasıyla birlikte virüsle mücadele için ülkelerin nasıl birlikte çalıştığına odaklanılacak. Küresel seyahatler, önemli bir düzenleme ve müzakere konusu olacaktır.

Hava Burçlarında Merkür Retroları. Üç Merkür retrosunun tümü bu yıl hava burçlarında olacağından, iletişim ve teknolojik karışıklık önemli ölçüde ortaya çıkacak. Retrolar sırasında, aşı uygulamasında gecikmeler veya sorunlar olabilir ve yanlış bilgiler yayılabilir.

Koronavirüs 2021: Önemli Astrolojik Tarihler

12 Ocak 2021 : Oğlak Burcunda Yeni Ay

Bu yeni ay, çoğu devletin pandemiyle başa çıkma yaklaşımına ilişkin “yeni bir başlangıç” sağladı. Bu yaklaşımlar, virüsü kontrol altına alma yolunda büyük bir gösterge olacaktır.

30 Ocak – 20 Şubat 2021: Kova’da Merkür Retrosu

Kova burcundaki güçlü stelyuma rağmen, aşı dağıtımları ve hükümetlerin vatandaşlarına yardım etme planları hakkında kafa karışıklığı ortaya çıkacak ve belirsizlikler yaşanacaktır.

17 Şubat 2021: Kova Burcundaki Satürn ile Boğa Burcundaki Uranüs Karesi

Üç kez gerçekleşeceği için 2021’in belirleyici yönü budur. Bu, üçünün en güçlüsü olacaktır. Çünkü her iki gezegenin de doğrudan olduğu ve tam güçte çalıştığı tek açı olacak. Bu açı, kaynakların eşitsizliğinden bahsediyor, halkın iyiliğine hizmet etmemektedir. Hayal kırıklığı ve toplumsal olaylara gebe olma ihtimali vardır.

Şubat 2021: Kova Burcundaki Stelyum

Kova burcunda toplanan birçok gezegenle, aşıların yaygınlaştırılması ve koronavirüsün önlenmesi konusunda büyük ilerleme sağlanabilir. 11 Şubat’ta Kova burcundaki Yeni Ay, büyük toplulukların organize olmasına izin vereceği için özellikle dikkat çekicidir.

23 Nisan – 11 Haziran 2021: Mars Yengeç Burcunda

Bu dönemler önemli dönüm noktaları olacaktır. İzlenecek tarihler: 30 Mayıs, Mars, 2020’nin orijinal Satürn / Plüton kavuşumunun (22 derece) karşısındayken; 1 Haziran’dan 4 Haziran’a kadar, Mars 2020’nin orijinal Jüpiter / Plüton kavuşumlarının (23-25 ​​derece) karşısında olduğu zaman.

29 Mayıs – 22 Haziran 2021: İkizler’de Merkür Retrosu

Başka bir Merkür gerilemesi meydana geldikçe, organizasyonlar ve aşılar etrafında kafa karışıklığı olasılığı artar. Çünkü bu, tüm uluslardan ziyade yerel alanları vurgular.

14 Haziran 2021: Kova Burcundaki Satürn ile Boğa Burcundaki Uranüs Karesi

2021’in belirleyici yönü ikinci kez geri dönüyor. Ancak bu sefer Satürn retro halinde olduğu için biraz daha zayıf olacaktır. Çünkü bu açı, kaynakların eşitsizliğinden bahsediyor, halkın iyiliğine hizmet etmemektedir. Hayal kırıklığı ve toplumsal olaylara gebe olma ihtimali vardır.

24 Haziran 2021: Oğlak Burcunda Dolunay

Bu dolunay, muhtemelen hükümetler tarafından salgını ortadan kaldıran ve normal bir yapıya benzer bir görünümün geri dönmesine izin veren büyük ilerlemeden bahsediyor.

23 Temmuz ve 22 Ağustos 2021: Kova Burcunda Dolunay

Kova burcunda arka arkaya iki dolunay ile aşıların yayılması dünyanın normale dönmesine daha da yardımcı olacaktır. Bu zamana kadar dünyanın büyük bir kısmının salgını kontrol altına alması muhtemeldir.

27 Eylül – 18 Ekim 2021: Terazi’de Merkür Retrosu

Terazi Burcundaki Merkür retrosu gerçekleştiğinde, kurumların ve kuruluşların tıbbi prosedürler konusunda kafa karışıklığı olma olasılığı da artar.

24 Aralık 2021: Kova Burcundaki Satürn ile Boğa Burcundaki Uranüs Karesi

2021’in belirleyici yönü üçüncü ve son kez geri dönüyor. Bu sefer, Uranüs retro halinde olduğundan bu da biraz daha zayıf olacaktır. Bu açı, kaynakların eşitsizliğinden bahsediyor, halkın iyiliğine hizmet etmemektedir. Hayal kırıklığı ve toplumsal olaylara gebe olma ihtimali vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu