Burçlar

08 Şubat – 14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hareket etmeyi seviyorsun – ve hızlı davranıyorsun, Koç . Merkür retro halindeyken, kendi iyiliğiniz için biraz daha fazla hızlı davranabilirsiniz . Çarşamba günü söylediklerinize ve aldığınız tavsiyelere dikkat edin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta biraz daha dikkatli davranıyorsun Boğa – ve bu iyi bir şey! Çarşamba günü dürtüsel kararlar tavsiye edilmez. Yeni ay zamanı, kariyerinizde yeni bir şeyler deneyin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler olmak, meşgul olmayı sevdiğin anlamına gelir. Merkür Pazartesi günü felsefe sektörünüzde Güneşe katılırken, normalden daha fazla zihinsel uyarım isteyeceksiniz. Yeni bir şey öğrenin! Yeni fırsatlar yaratmak için aynı bölgede Yeni Ay’ı kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, yakınlık bölgenizdeki Merkür’e katılıyor, Yengeç . Bu hafta işler kızışıyor! Hafta sonu boyunca, Mars ve Neptün birbirine bağlanarak kendinizi ve sevdiklerinizi anlamak için yeni fırsatlar ortaya çıkarır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Güneş, arkadaşlarınız için sizi gerçekten minnettar yapıyor. Senin için ne kadar önemli olduklarını söyle onlara Aslan. Yeni ay romantizm bölgenize geldiğinde, yeni bir aşkın çiçek açtığını fark edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çatışan fikirler gergin durumlar yarattığında, haftanız ilk başta gergin olabilir. Yeni ay, rutinlerinize daha fazla dikkat çekiyor, bu da çalışkan Başak havanızı rahatlatacak .

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay, bu hafta zevk alanınızdan geçiyor, Terazi. Bu yüzden yatak odasında yeni bir şeyler denemenin veya aşk hayatınızı eğlenceli bir şeyle renklendirmenin en iyi zamanı. Hafta sonu boyunca, Jüpiter / Merkür geçişi size vahşileşmeniz için biraz daha fazla güven verecektir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Mars yaratıcı olmayı biraz zorlaştırıyor. “Ev” sektörünüzdeki Yeni Ay, bir aile kurma fırsatı sağlıyor – eğer sevdiklerinizle birlikteyseniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür, iletişim bölgenizde bir bağlantı kurarken, yeni fikirler için en iyi gün. Tam olarak hayalini kurduğunuz şeyi elde edebilmek için organize etme ve planlama zamanı. Ayrıca Yeni ay aynı zamanda beyin fırtınası yapmak için harika bir zamandır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zihniniz, müttefikiniz veya düşmanınız olabilir . Bu sebeple bunun kontrolü ele geçirmesine ve özgüveninizi engellemesine izin vermeyin. 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Senin için büyük bir hafta! Burcunuzdaki neredeyse tüm gezegenler varken, her zamankinden daha güçlü ve kendinden emin hissedeceksiniz. Zevkle ilerlemek için bu enerjiyi kullanın. Sonuç olarak Sevgililer Günü Pazar günü, hem yatak odasında hem de dışında sizin için şanslı olacaktır.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta duygusal hissedebilirsin Balık . Merkür’ün hareketleri (ve hala geri harekette olduğu gerçeği) sayesinde bu hafta iletişim biraz karışık olacak. Sadece yavaş olun ve Perşembe günkü Yeni Ayın fırsatlarının size gelmesine izin verin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu