Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Kova Burcunda Yeni Ay: Geleceğin Tohumları - Astrolojik.org
Astrolojik DanışmanlıkKova Burcu

Kova Burcunda Yeni Ay: Geleceğin Tohumları

11 Şubat günü, Ay 23 ° 16 ‘Kova burcunda Güneş’e katılıyor ve yeni bir ay döngüsü başlıyor. Kova burcundaki Yeni Ay gerçekleşirken, Kova burcunda altı gök cisminden oluşan bir stelyumumuz var. En son Şubat 1962’de gerçekleşti ve Mars da konfigürasyona dahil oldu.

Kova arketipi üzerindeki baskı son derece güçlüdür. Kozmos, hepimizi bireyselliğimizi ve benzersizliğimizi geri kazanmaya teşvik ederek yeni bir nesil değişimini davet ediyor.

Yeni Aylar yeni bir başlangıcı, yeniden doğuşu temsil eder: ayın bu zamanında, içimize dönmeye, kendimizle bağlantı kurmaya ve önümüzdeki döngü için bir niyet belirlemeye teşvik ediliyoruz. Yakında, Ay her gece biraz daha kendini bize tekrar göstermeye başlayacak: iki haftalık deneysel, içgüdüsel ve spontane aktiviteye girmek üzereyiz.

Kova: Kurtuluş, Koşulsuzlaştırma ve Bozulma

Yeni Ay, alışılmadık ve alternatif çözümlere yönelmemizin muhtemel olduğu, geleceğe yönelik planlamalar yapacağı bir ay olacak. Kova, bir şeyin her zaman nasıl yapıldığına uymak yerine, kendi yöntemimizle deneyler yapmamız için bize ilham verir.

Zodyak’ın on birinci işareti, Hava unsuruna ve Yang, eril veya pozitif kutupluluğa karşılık gelir. Kova burcunun fikir ve ideoloji dünyasıyla, akılla ve uzun süreli kişisel ve kolektif hafıza ile çok ilgisi vardır.

Kova, insancıllık, insan hakları, sosyal adalet ve sosyal eşitlikle ilişkilidir. Bu temalar bu günlerde gündemde olabilir ve iki sosyal gezegen olan Jüpiter ve Satürn’ün burçtan geçişleri nedeniyle aylarca ön planda olmaya devam edecek.

Kova arketipi, modası geçmiş yapılardan kurtuluşla, koşulsuzlaşma süreciyle, ama aynı zamanda ani şoklar ve kesintilerle, bizi alıştığımıza alternatif çözümler bulmaya ve bizimle bağlantı kurmaya zorlayan tüm bu beklenmedik olaylarla ilişkilidir.

Kova’da Yeni Ay: Kristalize Yapılardan Kurtulmak

Kova burcundaki Yeni Ay bize cesur, alışılmışın dışında ve geçmişte kendi kendimize empoze ettiğimiz sınırlamaları ve toplumsal beklentileri kırmamız, bireyselliğimizi ve herkesten farklı olma hakkımızı kutlamamız için ilham veriyor.

Aynı zamanda, bu kozmik olay yabancılaşma, izolasyon ve hiçbir yere uymamanın acı verici hissini yansıtabilir. Yine de Kova, başkalarının ne düşündüğünden veya yaptığından bağımsız olarak, bireysel olarak kim olduğumuza saygı duymamız ve onurlandırmamız ve Ruh düzeyinde rezonansa girdiğimiz insanları aramaya devam etmemiz için bize ilham verir.

Kova burcunda Yeni Ay: Geleceğin Tohumları

Kova burcundaki altı gezegenle akıl ve fikir alemlerine yapılan vurgu çok büyük. İşaretteki artan aktiviteyi dengelemek için, karşıt arketip olan Aslan burcunu kucaklamak çok önemlidir. Kova nesnellik ve tarafsızlık hakkındayken, Aslan neşeli olma hakkındadır. Aslan bizi kalplerimize, çocuksu oyunculuğumuza, doğallığımıza, coşkumuza ve hayata olan sevgimize geri dönmeye davet ediyor.

Yeni Ay – Kuzey Düğümü Üçgeni: Entelektüel Merak ve Sosyal Keşif

Kova burcundaki Güneş, Ay, geri giden Merkür, Jüpiter ve Venüs şu anda İkizler’deki Ay’ın Kuzey Düğümü ile uyumlu bir üçgen oluşturuyor.

Ay’ın Kuzey Düğümü, kolektif evrimsel yönümüzle ilgili uzayda bir noktadır ve içinden geçtiği burç, geliştirmemiz için teşvik edildiğimiz özellikleri bize bildirir. Üçgenler, aynı elementin (bu örnekte Hava) işaretleriyle seyahat eden gök cisimleri arasındaki kolay enerji ve bilgi akışını yansıtan 120 ° ‘lik açılardır.

İkizler’deki Kuzey Düğümü ile Kova burcundaki gezegenler arasındaki bağlantı, bizi çeşitli insanlarla bağlantı kurmaya, ağ oluşturmaya odaklanmaya, entelektüel alışverişler ve tartışmalar aramaya, farklı kaynaklardan bilgi almaya ve bize mutlak gerçek olarak sunulanları sorgulamaya teşvik eder.

Kova Yeni Ayında gerçekleşen destekleyici Hava üçgeni bize merakın gücünü hatırlatıyor ve herkesten yeni bir şeyler öğrenebileceğimiz için bizi çeşitli görüş ve bakış açılarını dinlemeye açık kalmaya davet ediyor. Bu özellik, yaklaşan ay döngüsü boyunca beklenmedik kapılar açabilen entelektüel atılımları, yeni anlayışları ve yenilikçi fikirleri kolaylaştırır.

 Yeni Ay ve Boğa’daki Mars Karesi: Direnişi Keşfetmek ve Durgunluktan Çıkmak

Güneş, Ay, geri giden Merkür, Jüpiter ve Venüs de şu anda Boğa burcundan geçen Mars’ın kare görünümündedir. Kare, 90 ° ‘lik bir açıdır ve aynı modalitenin, bu durumda Sabit modalitenin işaretlerini işgal eden gök cisimleri arasındaki sürtünmeyi yansıtır.

Boğa burcundaki Mars yavaş, sabit ve dünyevidir. Ana hedefi, var olanı hayatta kalmayı sağlayacak istikrar ve güvenliği artıracak şekilde korumaktır. Aksine, havadar Kova burcundaki gezegenler son derece hızlıdır ve ileriye doğru yansıtılır: bizi yeni fikirler ve şeyler yapmanın yollarını denemeye ve keşfetmeye teşvik ederler, bu da güvensizlikle ve her şeyin nasıl sonuçlanacağını bilmeme duygusuyla yüzleşmek anlamına gelir.

Bu hizalamalar, bir inat duygusu ve alternatif bakış açıları ve seçenekleri değerlendirmeye karşı bir miktar direnç, aynı zamanda durgunluktan çıkmak için bizi teşvik edebilir. Bu yönlerin yarattığı gerilim, bize somut ayarlamalar yapma ve yaşamlarımızda önemli değişiklikleri başlatma motivasyonu verebilir.

Satürn ve Uranüs Karesi: Geçmişi Unutmadan İlerlemek

Satürn ve Uranüs, Kova burcundaki Yeni Ay’ın geleneksel ve modern hükümdarlarıdır. Durumları, bize yaklaşmakta olan ay döngüsünün kalitesi hakkında ek bilgiler verir. İki gezegen kare açı içindedir ve 17 Şubatta kesinlik kazanacaktır. Bu konfigürasyonun yansıttığı sürtüşme, değişimi gerçekleştirmemiz için bize ilham verebilecek başka bir motive edici faktörü temsil edebilir.

Bir yandan Kova burcundaki tüm gezegenler bizi yeni paradigmalara ve bilinmeyen bir geleceğe doğru iterken, Satürn’ün burcun geleneksel hükümdarlığı bize geçmişi onurlandırmamız ve bize öğrettiklerini unutmamamız gerektiğini hatırlatıyor. Şimdi Kova burcundan geçiş yapan Satürn, öğrendiğimiz derslerin sorumluluğunu almamızı ve neyi saklamak ve neyi bırakmak istediğimize karar vermemizi istiyor.

Bu arada, Uranüs’ün Boğa burcundaki uzun vadeli geçişi, küresel ekonominin radikal bir yeniden tanımlanmasını ve değer sistemlerimizdeki ani değişiklikleri yansıtıyor. Modern Kova hükümdarı, bizi hayatta kalma ihtiyaçlarımızı karşılamanın yeni yollarını, gelir elde etmenin yeni yollarını, Doğa ile bağlantı kurmanın ve fiziksel bedenlerimizi onurlandırmanın yeni yollarını bulmaya davet ediyor.

Bu Yeni Ay’da Satürn ile Uranüs arasındaki kare açı, geçmişe ve bilinene tutunma arzusu ile geleceğe ve bilinmeyene doğru hareket etme isteği arasındaki gerilimi artırıyor. Bu konfigürasyon, önemli ve kalıcı sistemik değişim ihtiyacını vurgulamaktadır ve bunlar, 2021’in tamamı için devam eden temalar olacaktır.

Venüs Kova burcunda Jüpiter ile kavuşuyor: Yeni Değerleri ve İnançları Kucaklamak

Kova burcundaki Yeni Ay gerçekleşirken, Venüs Kova burcunda da Jüpiter ile tam bir kavuşum oluşturur. İki geleneksel iyiliğin destekleyici hizalanması, uyumu ve iyimserliği davet eder ve mevcut gezegensel konfigürasyonun yansıttığı gerilimin bir kısmını hafifletir.

Venüs, Kova burcundaki Jüpiter ile kavuşumda, sevgimizde ve sosyal hayatımızda ve aynı zamanda mali durumumuzda deneyler yapmamız için bize ilham verecektir. Onların hizalanması, aşk, arkadaşlıklar, para, bolluk hakkındaki varsayımlarımızı sorgulamaya ve yeni değerleri, yeni yapıları ve yeni inanç sistemlerini keşfetmeye davet ediyor.

Venüs ile Jüpiter arasındaki kavuşma yılda bir gerçekleşir: Yaratıcılığımız üzerinde harika bir etkiyi temsil eder. Onların bakış açısı, yenilikçi ve orijinal fikirleri teşvik eder, bilgimizi genişletmemiz için bize ilham verir ve bizi benzersiz ihtiyaçlarımıza ve dürtülerimize sadık olmaya karşı motive eder.

Kova Burcunda Yeni Ay: Geleceğin Tohumlarını Ekmek

Kova burcundaki bu Yeni Ay, başkalarıyla bir araya gelme ve yeni bir geleceğin tohumlarını ekme davetini temsil ediyor. Tek başımıza yeni bir gerçeklik yaratamayız. Bağlanmaya, bir topluluğun parçası olmaya eğilimliyiz ve uzun zamandır birlikteliğin ve sosyal desteğin gücünü görmezden geldik.

Birlikte yeni bir gerçeklik tasavvur etmemiz ve yeni paradigmalar doğurmamız isteniyor. Bu Yeni Ay bizi yeni sistemde sahip olmak istediğimiz rolü, bunun başkalarına nasıl hizmet edeceğini, neyin en acil olarak değiştirilmesi gerektiğini, neyi korumak istediğimizi ve geride ne bırakmak istediğimizi ve nasıl yapabileceğimizi düşünmeye davet ediyor.

Sürekli olarak sosyal etkileşimleri geliştirmek ve benzer fikirlerden oluşan bir topluluk tarafından desteklendiği hissine sahip olmak şu anda çok önemli. Çoğumuz mevcut dünya durumuyla mücadele ediyoruz ve tünelin sonundaki ışığı göremiyoruz.

Kişisel içsel çalışmamızı yapmak çok önemliyken, bir grubun desteğine sahip olmak her şeyi kolaylaştırır. Neyse ki, bugünlerde rezonansa girdiğimiz çevrimiçi toplulukları kolayca bulabiliyoruz. Kalp temelli bağlantılar aramakta tereddüt etmeyin: Başkalarıyla yüz yüze etkileşim kurma olanağınız olmasa bile, sanal ve uzun mesafeli alışverişlerle erişilebilen derinlik sizi şaşırtabilir.

Son derece paradoksal bir zamanda yaşıyoruz: Yapmamız gereken şey belirsizliği kabul etmek ve kucaklamak, değişimin ortasında akışımızı bulmak ve başkaları için alan yaratırken fırtınanın gözünde iç huzuru geliştirmenin yollarını araştırmaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu