Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
15 Şubat – 21 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

15 Şubat – 21 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mahremiyet alanınızda, Güneş, onarılmamış geçmiş yaraların üzerinde parlıyor. Hafta sonu yaklaşırken, Merkür’ün doğrudan dönmesinin arkadaşlıklarınıza yardımcı olacağını bilin. Hafta sonu boyunca sezginize güvenin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş arkadaşlık bölgenize girerken, harika bir arkadaşlık haftası geçireceksiniz. Bu hafta kendinize de zaman ayırdığınızdan emin olun. Hafta sonu Mars, Venüs ile çatışan burcunuza giriyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş kariyer sektörünüze giriyor, çok büyük şeyler oluyor, İkizler ! Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için en iyi zaman budur. Boğa burcundaki Mars, Kova burcundaki Venüs’ün kare şeklindedir ve bu, ilişkilerinizde bir miktar gerilime neden olur.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş felsefe bölgenize giriyor, sizi daha meraklı ve düşünceli yapıyor. Venüs ve Mars Cuma günü bir kare oluştururken, enerjiye yaslanmanın en iyi yolu, başkalarının ne düşündüğü konusunda endişelenmekten kaçınmaktır. Bırakmaya odaklan, Yengeç .

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş bu hafta yakınlık bölgene giriyor Aslan. Daha da iyisi, Merkür’ün ilişki bölgenize doğru gitmesi, öğrenmeyi daha fazla keşfetmenizi isteyen felsefe sektörünüze giriyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Mars’ın Cuma günkü açısı yüzünden sevdiklerinize olan mesafenizi korumak isteyeceksiniz. Ancak Merkür Cumartesi günü doğrudan hareket ettiğinde, rutininizin artması kaçınılmaz. Sonunda işler yolunda gidecek Başak .

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş rutin sektörünüze giriyor, Terazi . Yani, Balık burcunda Güneş ile rutininiz öngörülemez hale gelebilir. Neyse ki, Merkür doğrudan zevk alanınıza gidecek, böylece işler planlandığı gibi gitmezse biraz umursamama yeteneğine sahip olursunuz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İçsel sanatçınız büyük zirvelere ulaşıyor, Akrep . Venüs ve Mars bir kare oluştururken, evde aile ile bazı dramlar var. Merkür doğrudan gittiğinde, duygularınızı doğru şekilde paylaşabileceksiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta isyankâr ol Yay. Ailenizle de ekstra sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Merkür’ün yönünü değiştirdiği hafta sonu işler düzelecek.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş iletişim sektörünüze girerek sizden nasıl düşündüğünüzü ve hissettiğinizi başkalarına ifade etmenizi ister. Bu, özellikle bu hafta sonu Merkür yönetmeye başladığında kolaylaşıyor Oğlak . Bu gezegen doğrudan sizin değer sektörünüze gelecek ve sizden değerinizi yeniden gözden geçirmenizi isteyecek.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova burcundaki birçok gezegende kendinizi hissediyorsunuz. Jüpiter ve Uranüs, öngörülemeyen bir şey yapmak istemenize neden olan bir kare oluşturur. Ancak ilerlemeden önce olayları farklı bakış açılarından görmeye çalışın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş burcunuza doğru hareket ediyor! Tam bir neşe ve güven hissetmeye hazırlanın. Venüs Cuma günü Mars’ı karelerken bu hafta küçük bir gerileme görebilirsiniz. Nasıl hissettiğinizi anlamak için bir alana ihtiyacınız olabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu