Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Yengeç Burcu Olduğunuzun 13 Kanıtı - Astrolojik.org
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Olduğunuzun 13 Kanıtı

1. Çok hassassınız ve her zaman öyleydiniz. Duygusalsınız ve en küçük şeyler duygularınızı tuhaf şekillerde değiştirebilir.

2. Mükemmel bir dinleyicisiniz ve harika öğütler vermenizle tanınırsınız. Bazen kendi tavsiyene uymuyorsun. Ancak arkadaşlarınız her zaman daha iyi bir bakış açısı veya hemen hemen her şey hakkında bilgi almak için size güvenebilir.

3. Siz gezgin bir ruhsunuz, ancak yuvanız sizin sığınağınızdır. Seyahat etmeye ve yeni yerler görmeye derin bir özlem duyuyorsunuz, ancak kalbinizin gerçekte nerede olduğunu biliyorsunuz.

5. Kendinizi gerçekçi olarak tanımlıyorsunuz. Bunun nedeni, hiçbir yanılsamanın gerçeği değiştiremeyeceğini bilmenizdir, böylece gerçeği sahteden kolayca deşifre edebilirsiniz. Topraklanmış ve dengeli olmanıza yardımcı olur.

6. Oldukça yaratıcısınız. Beyniniz sürekli olarak yeni yaratıcı fikirler için yalvarıyor. Yaratmak ve tasarlamak için sonsuz bir tutkunuz var. Ve bu yaratıcı doğa size heyecan verici, düşünülemez yerler getirecek.

7. Dinlenmekte zorlanıyorsunuz çünkü zihniniz sürekli çıldırıyor. Her yerde olma eğilimindesiniz. Her zaman bir adım öndesiniz, bir sonraki hareketinizi planlıyorsunuz. Bazen bu sizin için yorucu olabilir.

8. Kelimelerle benzersiz bir ilişkiniz var. Başkalarına anlamlı gelmeleri için kelimeleri nasıl ilişkilendireceğinizi ve ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Oldukça düzgün konuşuyorsun, bu kesin!

9. Oldukça sezgiselsiniz. Sık sık başkalarının özleyeceği şeyleri fark edersiniz. Bu sezgi, başkalarını kolaylıkla okumanıza yardımcı olur. Sadece vücut dillerini gözlemleyerek ruh hallerini anlayabilirsiniz.

10. İlk ağlayan ve ilk gülen siz olacaksınız. Bazen aşırı hassas olabilirsin ama aynı zamanda harika bir mizah anlayışın da var. Uzun bir gülme ya da ağlama, hayattaki neredeyse her şeyin tedavisidir.

11. Sen tutkulu bir sevgilisin. En tutkulu ve nazik sevgilisiniz ve bir insanı canlı hissettirme yeteneğiniz var. Yengeçler çoğu zaman doğru olanı bulmak için zaman ayırırlar, ancak bir kez bulduklarında, o kişiyle olan bağ derin ve kararlı olacaktır.

12. Kalbinde yalnızsın. Küçük bir arkadaş çevreniz var ve onlarla zaman geçirmeyi seviyorsunuz. Ama çoğu zaman yalnız kalmayı tercih edersiniz. Gerçekten kendi kendinize kalmaktan zevk alıyorsunuz ve bazen aşırı sosyal bir programa ayak uydurmak yorucu oluyor. Kendi evinizin rahatlığında olmaktan zevk alırsınız.

13. Sevdiklerinize karşı son derece koruyucusunuz. Ve genellikle hiçbir şekilde çatışmacı biri olmasanız da, aileniz ve arkadaşlarınız söz konusu olduğunda hiçbir saçmalığa müsamaha göstermezsiniz. Elinizden geldiğince onları desteklemek ve onların yanında olmak istersiniz. Biri bir çizgiyi aşarsa, ilk tavır alan ve sonuna kadar savunan siz olursunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu