Başak Burcu

Karmaşık Değilim, Sadece Başak Burcuyum

Eleştiriyi kabul etmiyoruz, bunun iyi bir şey olduğunu söylemiyoruz, ama bunu başkalarından duymanın ötesinde kendimize karşı yeterince sertiz.

Planlamayı seviyoruz! Bizi bir yere davet edin, planlamanın çoğunu biz yapacağız, bunu şansa bırakmayacağız.

Başaklar, ihtiyaç duyulduğunu hissetmeyi severler ve genellikle karşısındakini iyileştirmek için çok çabalarlar. Yardım ettiğimiz insanlar karşılık veremediğinde çoğu zaman bu şekilde inciniriz.

İşimizde, kendimizde ve bazen başkalarında mükemmellik için çabalarız.

Kusursuz bir işten daha azını teslim edersek son derece sinirleniriz. Ve Başaklar hata yapmayı veya başarısızlığı hafife almazlar.

Çok sadıkız, kalbimize girmenize izin verdiğimizde sonsuza dek orada olacaksınız. Bu arkadaşlıklar ve romantik ilişkiler için geçerlidir. Sadece kalbimizi veya güvenimizi kırmayın yeter. Bağışlayıcı olabiliriz ama bazı hasarlar tamir edilmez.

Dakiklik bir Başak için çok önemlidir, planlama yapmak için çok zaman harcıyoruz, bu yüzden insanlar geç kaldığında bütün planları mahvediyor.

Lütfen ortalığı dağınık bırakmayın. Aşırı dağınıklık, Başak burcu için işlerin kontrolden çıktığını hissettirir. Kaostan nefret ederiz.

Drama yok! Bundan hoşlanmıyoruz, çünkü ciddi ve uzun süreli insan etkileşimleri geliştirmeye odaklanmakla çok meşgulüz. Küçük kavgalar için vaktimiz yok.

Kolayca inciniyoruz! Başaklar kendi kusurlarına çok odaklanırlar, bu yüzden biri bizi incittiğinde, tüm varlığımızı yeniden incelemeye başlarız. Yaptığımız bir şey mi, neyi daha iyi yapabilirdik?

Aşırı analitik olabiliriz ama çok merak ediyoruz. Merak, bizi maceraperest kılan şeydir.

Başaklar zekidir çünkü bilgiye susamışızdır ve her zaman gerçekleri ilk bilen ve her şeyin üstünde kalmak isteyen ilk kişi olmak isteriz.

Duygularımızı ifade etmekte veya yüzleşmekte zorlanırız, bu nedenle çok şey tutarız ve pek uygun olmayan zamanlarda ona geri döneriz.

Çok güveniliriz ve insanları hayal kırıklığına uğratmaktan hoşlanmıyoruz. Bir sorununuz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, bir Başak sizin kişinizdir.

Başaklar büyük iyilik yapabilirler. Kendimize karşı sert olabiliriz, ancak başkalarına son derece saygı duyuyoruz ve onların ruhları için besin sağlamayı seviyoruz.

Başaklar her zaman bir yol bulur. Bunun nedeni, doğal problem çözme yeteneklerimiz ve olası tüm senaryoları aşırı analiz etme eğilimimizdir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu