Burçlar

Burçların Partnerlerini Baştan Çıkarma Yolları

Koç: Sizi spontan randevulara götürürler

Koç’un bir şeylere saldırdığı biliniyor, ancak bu onların çekiciliğinin bir parçası olabilir. Her şeyi planlamak yerine, Koç sizi ikinize de hitap eden spontane bir randevuya götürecek. Nelerden zevk aldığınızı dikkate alacaklar ve kendiliğindenlikleri karşı konulamaz.

Boğa: Hayatınızla ilgili küçük ayrıntıları öğrenirler

Boğa burçları sadık ve güvenilirdir, ancak aynı zamanda detay odaklı dinleyicilerdir. Sizin her yönünüzü tanımak için zaman harcıyorlar ve bu ayrıntıları daha sonra hatırlayacaklar. Size duygusal bir hediye satın almak, en sevdiğiniz içeceği hatırlamak veya sonsuza dek görmek istediğiniz bir konsere bilet satın almak gibi onları hayatınıza ne kadar dahil ederlerse, kendinizi onlara daha çok aşık bulursunuz.

İkizler: En sevdiğiniz konular hakkında sizinle şakalaşıyorlar

İkizler eğlenceli ve komiktir – flört etmeleri genellikle insanları kolayca çeker. Bununla birlikte, bir İkizler en sevdiğiniz konuların ne olduğunu öğrendikten sonra, onları tazeleyecek ve tartışmalara dahil edeceklerdir. Sizinle dalga geçebilirler veya yeni bir bakış açısı sunabilirler, ancak birisinin sevdiğiniz şeylere ilgi göstermek için zaman ayırmaya istekli olduğunu bilmek, buna düşmemek zordur.

Yengeç: Sizin için özverili şeyler yapıyorlar

Yengeç, belirtileri ne kadar önemsediklerini göstermekten korkmazlar ve bunu ellerinden gelen herhangi bir şekilde göstermekten çekinmezler. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz şeylerle ilgilenecekler, ihtiyacınız olduğunda sizi motive edecek ve cesaretlendirecekler ve zor bir gün geçirdiğinizde sizi rahatlatacaklar. Birinin sizi bu kadar önemsediğini ve bunu göstermeye istekli olduğunu bilmek, bugünlerde çok şey ifade ediyor ve kendinizi tam olarak anlamadan ona aşık olarak bulacaksınız.

Aslan: Cömertlikleriyle gözlerinizi kamaştırıyorlar

Aslanlar bazen egoları yüksek oldukları için kötü bir üne sahip olabilirler, ama dürüst olmak gerekirse, çok büyük kalpleri var. Başarılarınızı ve hayallerinizi kendileri kadar önemsiyorlar ve bunun gerçekleşmesine yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklar. Artı, seni herkese göstermekten korkmazlar.

Başak: Sizinle sorunları çözüyorlar

Başaklar çekingen, ama aynı zamanda inanılmaz derecede sabırlılar. Yalancılara ve sadece zamanını boşa harcamak isteyenlere katlanmasalar da, kimsenin mükemmel olmadığını da bilirler. Çatışmalar ortaya çıktığında, kaçmak yerine, sizinle işleri halletmek için zaman ayıracaklar. Bu konuda açık sözlü olabilirler, ancak birisinin gerçekten işe yaramaktan ziyade işleri yürütmek istediğini bilmek, direnmesi zor olan güçlü bir duygudur ve neden bunu isteyesiniz?

Terazi: Her şey sarpa sardığında sizi rahat hissettirirler

Terazilerin, sevimli kişilikleri ve hemen hemen herkesle arkadaş olma yetenekleri nedeniyle her durumda gerilimi hafiflettiği bilinmektedir. Dünyadaki şeyler sizi bunalttığında veya hayatınızdaki durumlar kontrolden çıkmış gibi göründüğünde, sizi motive edecek ve güven verici kalarak sizi sakinleştirecektir. Dünyadan kaçmak, sahip oldukları inanılmaz niteliklerden biridir. Yine de, özellikle bu, insanların onlara aşık olmasına neden oluyor.

Akrep: Onlar için önemli olan bir konuda size açılırlar

Akrepler ünlü bir şekilde gizemlidir ve başkalarıyla paylaşmak yerine kişisel yanlarını geri tutma eğilimindedir. Bu, asla açılmadıkları anlamına gelmez ve açmayı seçtiklerinde, duyguları ve size olan güvenleri hakkında önemli bir şeyler söyler. Birisi, kendileri için olağandışı bir şey olduğunda, onun için önemli olan bir şey hakkında konuştuğunda, aranızda oluşan bağı tanımak kolaydır.

Yay: Sizi durmadan güldürürler

Yay burçlarının kolay giden bir çizgisi vardır ve yeni insanları ve yerleri keşfetmeyi severler, ancak mizah anlayışları en çok öne çıkma eğilimindedir. Bir odayı aydınlatma ya da hayatınızdaki stresli şeylere gülmenize yardımcı olma biçimleri, onlarla daha çok zaman geçirirseniz, kendinizi onlara çekilir bulacaksınız.

Oğlak: Size olan tüm sözlerini tutarlar

Oğlaklar çalışkan ve inanılmaz derecede sadık insanlardır ve size söylediklerinin arkasında dururlar. Tutamayacakları anda sözler veren veya daha sonra ortadan kaybolmak için güzel şeyler söyleyen insanlara rastlamak bugünlerde çok kolay. Bir Oğlak burcunun size bir söz verdiğinde, yerine getireceğini biliyorsunuz. Bunun içinde dinlenebilmek çok sevindirici ve kendinizi onlara daha çok aşık hissediyorsunuz.

Kova: İç dünyalarına girmenize izin veriyorlar

Kova sıradan biriyle çıkmayı seçmez ve bu durum bulunması zor doğalarından kaynaklanıyor olabilir. Size ilgi gösterdiklerinde, yavaş yavaş iç dünyalarına girmenize izin vermeye başlarlar. Kendinizi onlara aşık buluyorsunuz çünkü tanıdığınız hiç kimseye benzemiyorlar.

Balık: Söylediğin her şeyi gerçekten dinlerler

Bazı insanlar sorunlarınızı dinlediklerini veya önemsediklerini iddia ederken, Balıklar gerçekten empatiyi çok az çekinceyle ifade eder. Hayatınızda olup bitenleri önemsiyorlar ve sizi bunun hakkında konuşmaya teşvik ediyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu