Astrolojik DanışmanlıkYay Burcu

Yay Burcundaki Dolunay’ın Burcunuza Etkileri

Mayıs 2021 dolunayı, 26 Mayıs 2021’de, çok dayanıklı Yay burcunda yükseliyor. Dolunaylar her zaman bizlere bir yumruk atar, ancak bu drama dolu ay, yılın ilk tutulmasını işaret ettiği için ekstra kabarcıklı olacak. Tutulmalarda her zaman olduğu gibi, genellikle ani değişimler, şoklar ve sarsıntılar bekleyebiliriz. Bu yüzden vahşi bir ay macerasına hazırlanın.

Yay burcundaki dolunay bilgi, özgürlük ve büyüme arzumuzu aydınlatır. Güneş’in İkizler’e son geçişi bizi tam önümüzde olana odaklasa da, Yay burcunun yönettiği bu ay, ufuk çizgisinin çok ötesine yüksek özlemlerimize bakma konusunda bize ilham veriyor. Tutulma sırasında, karşıt Güneş ve Ay (Kader Düğümleri ile birlikte) Jüpiter (bolluk gezegeni) ile dinamik bir T-kare oluşturur . Balık burcundaki neşeli Jüpiter, problemi çözmek yerine drama boyunca parti yapmayı tercih eder, bu yüzden aşırı hoşgörüye veya herhangi bir şeyi aşırıya götürmemeye dikkat etmeliyiz.

Ayın T-karesine ek olarak, Merkür (iletişim gezegeni) ve Venüs (aşk gezegeni) İkizler’de Neptün’le (illüzyonlar gezegeni) toplu olarak savaşmak için hizalanır. Bu, muhakememizi bulanıklaştırır ve özellikle vızıltılı tutulma enerjisi ile karıştırıldığında, biraz baş dönmesi hissetmemize neden olur. Bunun gibi gezegensel malzemeler bu ayın güçlü bir kozmik kokteyl olmasını sağlar, bu yüzden onun etkisi altında büyük hareketler yapmaktan vazgeçin, aksi takdirde epik oranlarda bir akşamdan kalma riskini göze alın. Bunun yerine, arkanıza yaslanın, ılımlılığın gücünü kucaklayın ve Yay burcunun özgür ruhlu enerjisini, tutulmanın sihrini çalıştırmasına izin verirken kanalize edin.

Yay Burcundaki Dolunayın Burçlara Etkileri

Koç Burcu

Bu ateşli ay, dokuzuncu bilgi ve macera evinizi vuruyor. Bu yüzden ruhsal vahiylere, paradigma değişimlerine ve yaşamın anlamı hakkında birçok derin kavrayışa hazırlanın. Bilgi arayışınız destansı bir zirveye ulaşıyor – ancak alçakgönüllü olmanın bilgelik olduğunu unutmayın. Bunu onlara vaaz vermek yerine yeni şeyler öğrenmek için bir fırsat olarak kullan, Koç .

Boğa Burcu

Hayatınızdaki güç dinamikleri şimdi değişiyor, Boğa burcu , bu da kişisel sınırlarınızın test edilebileceği anlamına gelir. Bir meydan okuma karşısında bile kendi arzularınızı savunmaya hazır mısınız? Unutma, hayatını değiştirme gücüne sahip tek kişi sensin. Kaosun kontrolünü ele geçirin ve bu yeni role adım atın.

İkizler Burcu

Ortak evinizdeki bu ay tutulması, kişisel arzularınız ile başkalarına verdiğiniz taahhütler arasında bir denge bulmanız için sizi zorlayacak. Tüm bire bir ilişkileriniz derin bir dönüşüm geçiriyor. Bu yüzden yönsel bir değişim neredeyse kaçınılmazdır. Gerçeğin katmanları size ifşa edilirken açık fikirli ve yürekli olun.

Yengeç Burcu

Dolunay tutulması, haritanızın sağlık sektörüne çarpıyor, günlük rutininizde değişiklikler getiriyor ve günlük rutininizin olağan ritmini kesintiye uğratıyor. Bu sarsıntılar akışınızda çatlaklar oluşturabilirken, bu çatlaklar her türlü yeni olasılığı aydınlatabilecek yeni bir ışığın girmesine izin verecektir. Dünyada sihir var, Yengeç – ve eğer biri onu bulabilirse, o da sensin.

Aslan Burcu

Tutkularınızın birden fazla şekilde ateşe verilmesine hazırlanın Aslan. Bu ateşli tutulma, yönünüze çarpan şimşek çakmaları göndererek ani bir romantizm veya kendini ifade eden bir cesaret etme fırsatı getirecek. Kendinizi aşka, sanata veya basit zevke atmak istiyorsanız, şimdi heyecanınızı takip etme zamanı.

Başak Burcu

Haritanızın hassas ve evcil dördüncü evine çarpan tutulma sayesinde temelleriniz ayaklarınızın altında kayıyor. Ani dramalar, köklü duygular ve hatta ilişki patlamaları şimdi sol alandan çıkabilir ve kendinizi kararsız hissetmenize ve sonraki adımlarınızdan emin olamamanıza neden olabilir. Ama kaos içinde düzen bulabilecek biri varsa, Başak , o da sensin. İçgüdülerine güven.

Terazi Burcu

Puanlarınızı dağıtıyor ve fikirlerinizi duyuruyor musunuz , Terazi ? İletişim sektörünüzdeki dolunay tutulması çevrenizdeki dünyayla yeni bir şekilde bağlantı kurmanızı istediğinden, değişim zamanı gelmiş olabilir. Arkadaşlarınızla zihninizi genişleten konuşmalara veya belki de fırsat kapılarını açacak yeni bir bağlantı kurma şansına açık olun.

Akrep Burcu

Şimdi maddi alemde anlam buluyorsunuz, Akrep.  Para, zenginlik ve fiziksel zevkle olan ilişkiniz şimdi değişiyor. Öyleyse oturun, geri dönün ve değerler sisteminizin kendi kendini yargılamadan dönüşmesine izin verin. Ne de olsa tutulmalar sürprizlerle doludur.

Yay Burcu

Burcunuzdaki tutulma benlik duygunuzu sarsıyor ve kişiliğinizin tamamen yeni ve beklenmedik parçalarını ortaya çıkarıyor, Yay – öyleyse partiye hazırlanın. Şimdi dünya üzerinde ışıltınızı açığa çıkarmak bir zorunluluktur. Ancak inançlarınız konusunda kendini beğenmiş olma dürtüsüne direnin. Bunun yerine, yüzeye çıkan kişisel ifşaların içinden özgürce akmanıza izin verin.

Oğlak Burcu

Bu ateşli dolunay, bazıları için gösterişli havai fişekler patlatacak. Ama senin için Oğlak , ruhunda daha çok ruhsal bir hareket gibi hissedecek. Önseziden çok mantığı dinleme eğilimindeyken, şimdi günlük konuşmayı susturma zamanı, böylece iç sesinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Güçlü bir doğal bilgi kaynağına erişim kazanıyorsunuz, bu yüzden bu mistik uyanışı onurlandırın.

Kova Burcu

Kalabalıktan sıyrılmak size doğal olarak geliyor Kova, ancak topluluk ve dostluk evinizdeki dolunay tutulması, kolektifle farklı bir şekilde bağlantı kurmanızı isteyebilir. Yeteneklerinizi başkalarına verme zamanı, ancak vizyonunuzu insanların kalplerine dokunacak şekilde nasıl paylaşacağınıza yalnızca siz karar verebilirsiniz. Öne çıkın ve benzersizliğinizin parlamasına ve ilham vermesine izin verin.

Balık Burcu

Dolunay şimdi halka açık evinize çarpıyor, Balık. Bu yüzden işe gelince bazı ani fırtınalarda yüzmeye hazır olun. Kariyer gidişatınızla ilgili bir fikir değişikliği veya profesyonel bir projedeki bir atılım, geminizi tamamen yeni bir yöne doğru yelken açmanıza neden olabilir. İşler bir değişim halinde, ama  sorun değil . Bu, her şeyin mümkün olduğu anlamına gelir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu