İkizler Burcu

İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Etkileyeceğinize Dair 6 İpucu

Sevgili Bayanlar; İkizler Burcu erkeğine düştüyseniz, bir İkizler erkeğini neyin çektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bir İkizler erkeğini çekmenin yolları da sizin için hazırladığımız yazımızda:

1. İpucu: Sosyal Olun!

Bir İkizler erkeğini çekmenin yollarından biri, sosyal tarafınızı ve giderek artan benliğinizi açmaktır. İkizler erkekleri aktiftir ve kaynaşmayı severler ve buna ayak uydurabilecek birini arayabilirler. İkizlerinizin buluşmalarına ve sosyal etkinliklere hoş geldiniz ya da etkilendiğiniz İkizler Burcu erkeğinin gittiğini fark ettiğiniz sık görülen noktalara gidin.

İkizler genellikle sık sık dışarı çıkmayı tercih eder, bu nedenle sosyal programlarından haberdar olabileceğinizi ona göstermelisiniz. 

2. İpucu: Öngörülemeyen Olun!

Bir İkizler erkeğini sizi nasıl sevdireceğini düşünen herhangi bir kişi, bu erkeklerin ruhlarının ne kadar hızlı hareket ettiğini bilir. İkizler burcu, herhangi bir burçtan belki de canlı, hareketlerinin geniş olduğunu düşünür ve hızlı konuşur. Bu insan herhangi bir olay için bir toparlanmaya, yaşamın tüm inanılmaz sorgulamalarına bir bakış açısına ve sorular için olağanüstü bir yeteneğe sahiptir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu devasa zihinsel keskinliğin karanlık tarafı, İkizler adamının burada ve orada etkili bir şekilde delip geçebilmesidir. Avantajını yakalamayı ve korumayı ihmal ederseniz, bir İkizler erkeğinin kalbini nasıl çekeceğinizi unutmuş olacaksınız. Bununla birlikte, güvenini kaybetmek için ikna edici bir neden yok. İkizler burcu bir erkeğin dikkatini çekmenin anahtarı, sizin sınırsız ve dengesiz olmanıza bağlıdır. Çıldırmak ve delirmek için harika bir sebep.

İster müstehcen, ister geceniz için aniden değişen bir plan yapın veya ikinizin birlikte gitmesi için beklenmedik bir durum düzenleyin, şaşkınlık bileşeni, sizin gibi bir İkizler adamını etkilemek isteyen birinin en yakın arkadaşıdır.

3. İpucu: Her zaman Güzel Görünün

İkizler ayrıntılara odaklanır ve fiziksel olarak ilgi çekici olup olmadığınızı görürler. Takdire şayan giyinmeye çalışmalı ve çok hazırlıklı olmalısın. O gün İkizler burcunu görecekseniz ve saçınıza şekil vermeli, makyaj yapmalı ve kıyafetinize özen göstermelisiniz.

Aynı şekilde, aklınızda belirli bir amaç doğrultusunda hareket ederek emin ve çekici görünebilirsiniz. Dik durun, omuzlarınız geriye doğru hareket etti ve sanki o noktaya sahipmişsiniz gibi odanın içinde yürüyün. Anormal bir kesinlik ve kimlik durumu göstermek, sizi İkizler’le daha fazla konuşturabilir.

4. İpucu: Flört Edin!

İkizler erkekleri flört etmeyi ve sıcak konuşmayı sever. Size ettiği iltifatlar muhtemelen diğer şanslı kadınlar arasında da dolaştığını hayal etmek biraz korkutucu olabilir. Kendinizi güvensiz hissetmenize neden olabilir ve bu çok yaygındır, ancak yine de kandırılmayın.

İkizler erkeğiniz psikolojik alanın bir asıdır ve doğası gereği neşe ve kaygısız eğlence arar. Bu şekilde, onun yumuşak başlı olmasının bir tonu tam da budur. Büyüleyici ve girişken olarak hem sırıtışlar hem de kalpler kazanmak için bu çizgide kontrolü ele geçirme şansını kaçırıyor.

5. İpucu: Sürpriz Maceralara Atılın

Bir İkizler erkeğini çekmenin bir başka yolu da onu tatmin edecek cesur bir randevuya götürmek ve duyguları için onu zihin durumuna yerleştirmektir. Bungee Jumping veya su raftingine benzer şekilde cesur bir randevu ile onu şok edebilirsiniz. Bu, görülmeye değer bir balonda beklenmedik bir yolculuk veya rekreasyon merkezinde bir araba yolculuğu olabilir. Aynı şekilde İkizler burcunu şehrin en sevilen yerine ya da başka bir bölgede bulduğunuz rahat bir restorana götürebilirsiniz. İkizler’in takdir edeceğini fark ettiğiniz bir şeyi birlikte başararak ilişkinize devam edebilirsiniz. 

6. İpucu: Basit ve Hakiki olun

İkizler, saygın yazışma ve samimiyete saygı duyan bir burçtur. Nasıl hissettiğin ve ne düşündüğün konusunda içten ve açık sözlü olmanı memnuniyetle karşılayacaktır. İkizler ayrıca partnerine karşı saygı ve güven duymaya ihtiyaç duyar. Basit olmak, sizi İkizler için gittikçe çekici bir partner haline getirecektir.

Bunu, bir İkizler’ e hitap ederken duygularınızı veya düşüncelerinizi gizlemeyerek gösterebilirsiniz. Aynı şekilde kendinizle tutarlı kalarak gerçekliği de gösterebilirsiniz. Şüpheli bir durumda bir arkadaşınıza ayak uydurarak veya sıkıntılı bir zamanda bir akrabanızı destekleyerek bir İkizler’ e sadık olduğunuzu gösterebilirsiniz. 

Sonuç

Artık bir İkizler erkeğini nasıl çekeceğinizi bildiğinize göre devam edebilir ve İkizler erkeğinizi etkilemeyi başarabilirsiniz. Arkadaşlarınıza İkizler aşıklarının da olması durumunda İkizler erkeklerini nasıl çekeceklerini de anlatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu