Burçlar

2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Direkt olarak dönen Merkür, flört hayatına fazladan bir heyecan katacak, Koç . Haftanın başında bunun tadını çıkarın, sadece Cuma günkü Merkür-Satürn kare açısının işyerinde gerilime neden olabileceğini bilin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Doğrudan Terazi’ye giden Merkür, kredi kartlarınızı çıkarmak istemenize neden olacak, Boğa . Soğukkanlılığını korumaya çalış! Cuma günü bire bir bağlantılarınız etrafında biraz gerginlik görebileceğinden, bu hafta yoga veya meditasyona başlamak iyi bir fikirdir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün yönünü değiştirdiğini görünce, bu hafta çoğu kişiden daha gönülsüz hissedeceksiniz! İkizler eğlence sektörünüzde de tekrar ilerliyor ve zamanınızı hobilere aktarmak ve iyi hissetmek için ideal bir hafta haline getiriyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta taviz vermen gerekecek, Yengeç . Doğrudan hareket eden Merkür bu konuda yardımcı olacak sana. Hafta sonu, sizi gözyaşlarına boğacak bir çekişmeye girebilirsiniz. Sadece konuyu ele alın ve devam edin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, bu hafta iletişim bölgenizde doğrudan hareket ederek size her şeyi olduğu gibi anlatma özgürlüğü veriyor. Sözlerin, bu hafta gücü elinde tutuyor Aslan!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, gardırobunuzu veya evinizi yeniden dekore etmeniz için size yalvaran haritanızın bir bölümüne doğrudan giriyor. Diren, Başak ! Hafta sonu, günah daha da kötüye gidebilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür grafiğinizde doğruca dönerken diplomatik tarafınıza eğilme zamanı! Her dövüşte barışçı olmayacağını unutma . Merkür-Satürn karesi, siz başkalarının sorunlarını çözmeye çalışırken sizi tamamen tükenmiş olarak bırakabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür’ün tekrar yönetilmesi her zaman iyidir. Ama bu sefer, Merkür bilinçaltının evine doğru dönerek, hayatında neyin yeniden çalışılması gerektiğinin şiddetle farkına varmanı sağlar. Kendinizi affederek başlayın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sezonun geliyor Yay ! Yakında kutlayabileceksiniz. Ancak bu hafta, rölantide kalmanız gerekiyor. Bazı gezegenler gerilime neden oluyor ve her şeyi aynı anda çözemeyeceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcunda , belirli bir düzeyde yazma engelini veya buna benzer bir şeyi hissetmiş olabilirsiniz . Öyleyse tahmin et? Merkür nihayet doğrudan gidiyor ve bu da masaya bir yığın yeni fikir getirmeli. Herkese açık imajınız da artıyor, bu yüzden konuşmaktan korkmayın!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şimdi Merkür tekrar doğrudan hareket ettiği için, fikirleriniz dilden çok daha düzgün bir şekilde çıkıyor. Son olarak, işler olması gerektiği gibi. Ama hafta sonu, biraz fazla rüya görürsen bu fikirler kaybolabilir, Kova .

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, yakınlık bölgelerinizde doğrudan hareket ediyor, Balık . Neyi tabu bulduğunuz ve neyi seksi bulduğunuz konusunda biraz daha düşünceli hissedebilirsiniz. Hafta sonu ihtiyaç duyduğunuzda yardım isteyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu