Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Burcunuza Göre Şans Tılsımınız Nedir? - Astrolojik.org
Burçlar

Burcunuza Göre Şans Tılsımınız Nedir?

Muhtemelen, bir şeyi kötü şansla ilişkilendirdiğiniz için yapmaktan kaçındığınıza veya iyi şansın geleceğine inandığınız için başka bir şey yapmanız gerektiğine dair bir batıl inancınız var. Yanınızda iyi şans tılsımı taşıyarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz, çünkü bunun sadece şansınızı artırmakla kalmayıp, sizi çevrenizdeki olumsuz her şeyden koruyacağını düşünüyorsunuz. Pek çok kültür, belirli nesneleri veya sayıları iyi şansla ilişkilendirir, örneğin Çin kültüründe uğurlu sayı sekizdir.

Aynı zamanda, bazı kültürler, onları talihsizlik ve kötü şansla ilişkilendirdikleri için nesnelerden veya sayılardan kaçınırlar. Bunun bir örneği, dört sayısını bela ile ilişkilendirdikleri için Çin kültürüdür. Bu nedenle Çin’deki asansörlerin dördüncü katı yoktur ve ev numaralarında da dört sayısı yoktur. Güvenlik ve servet çekmenize yardımcı olması için yanınızda bulundurduğunuz iyi şans tılsımınız var mı? Değilse, neden burcunuza göre yanınızda taşımanız gereken iyi şans tılsımı hakkında bilgi edinmiyorsunuz? Şimdi bunun üzerinden geçelim.

Koç – Anahtar

Koç, bir hedefin peşinde olan ve hedeflerine ulaşmak için kapalı kapıların kilidini açmak isteyen hırslı bir burçtur. Bu nedenle Koç için en iyi şans tılsımı anahtardır. Eski bir anahtar olsa bile, herhangi bir anahtarı yanlarında taşıyabilirler. Bununla birlikte, yapılacak akıllıca şey, kolye ucu olarak bir anahtar takmak için bir anahtar kolye almaktır.

Anahtar kolye, ulaşmayı düşündükleri hedefe ulaşmalarına yardımcı olacak yöntemlerin kilidini açmalarına yardımcı olacaktır. Anahtar altın, gümüş veya herhangi bir renk olabilir. Kırmızı renkli bir anahtar bile takabilirler çünkü kırmızı, Koç’un hükümdarı Mars’ın rengidir.

Boğa – At Nalı

Boğa, toprak burcu olduğu için pratik bir burçtur. Bu nedenle, Boğa için uğurlu tılsım, bolluk ve iyi şans getirmesine yardımcı olabilecek değerli bir eşya olmalıdır. Bu nedenle Boğa için ideal şans tılsımı at nalı olacaktır.

Buna ek olarak, at nalı kolyenin, onu takanlara bolluk ve zenginlik çekmesine yardımcı olması önemlidir. Parasal zenginlikle ilişkili bir tılsım olduğu için, Boğa burcunun unsuru göz önüne alındığında bu tılsımla oldukça iyi ilişki kurar. Bu nedenle, bir Boğa at nalı kolye takmakla iyi iş çıkarır.

İkizler – Zar

İkizler bir hava işaretidir, bu nedenle sosyalleşme, çok yönlülük, zeka ve iletişim ile ilişkilidir. Bu nedenle, İkizler için en iyi şans tılsımı iletişimlerini geliştirmeye, zihinlerini güçlendirmeye, onları çok yönlü tutmaya ve sosyalleşme için iyi olmaya yardımcı olacaktır. Bu yüzden zar İkizler için büyük bir şans tılsımıdır.

Zar kavramının ortaya çıkışı, İkinci Dünya Savaşı’nda, pilotların yanlarında zar taşımasıyla başladı. Askerler tehlikeli bir görevde uçarken yanlarında zar getirdiler. Pilotlar savaştan sonra evlerine döndükten sonra dikiz aynasından zarlar asarak iyi şans geleneğini sürdürdüler. İkizler tamamen hareketle ilgili olduğundan, bu onlar için büyük bir şans tılsımıdır.

Yengeç – Yunus Kolyeleri veya Heykelleri

Yengeç bir su burcudur ve aynı zamanda aileyi beslemeyi ve evi korumayı temsil eden bir burçtur. Bu nedenle, Yengeç için iyi bir şans tılsımı, ailelerini ve evlerini korumaya ve suyla uğraşmaya yardımcı olur. Bu nedenle bir yunus kolyesi veya heykeli Yengeç için mükemmel bir şans tılsımı olabilir.

Denizdeki yunuslar her zaman iyi şansın resmi olarak kabul edildi. Yunusların gemi enkazlarında insanları nasıl kurtardığına dair gerçek ve kurgu pek çok hikaye var ve uğurlu bir hayvandır.

Aslan – Altın

Aslan , Güneş tarafından yönetilen bir ateş burcudur ve Güneş altın rengindedir. Bu nedenle, kaç karat olursa olsun altın takı takarlarsa Aslan iyi şansı çeker. Altın her zaman iyi şans, zenginlik ve koruma çekmekle ilişkilendirilmiştir. Ayrıca Aslan için en güçlü çakra olan Taç Çakranın açılmasına da yardımcı olabilir.

Bu nedenle, Aslanlar başkalarından gelen olumsuzlukları ve ruhsal saldırıları önlemeye yardımcı olduğu için altından bir düzeyde koruma hissediyorsa, bu onların parlamayı amaçladıkları şekilde parlamasına yardımcı olabilir. Bu nedenle Aslanlar, altın küpeler veya altın kolye, yüzük veya bilezik takmalıdır.

Başak – Nazar Boncuğu

Başak , son derece analitik, organize ve hizmet ve sağlık odaklı pratik bir toprak işaretidir. Bu nedenle, bu özellikler başkalarının onları kıskanmasına neden olabilir. Başkalarından gelen kıskançlık Başak’a zarar verebilir, bu yüzden uğurlu tılsımları nazar boncuğudur. Nazar boncuklu bir kolye, bir bilezik, bir anahtarlık veya yanlarında taşıyacakları bir şey olarak alabilirler.

Nazar tılsımının başkalarını binlerce yıldır talihsizlik ve hastalık getirebilecek ruhsal ve psişik saldırılardan ve olumsuzluklardan koruduğu bilinmektedir. Bu nedenle Başak, başkalarının olumsuzluklarına kurban gidebileceği için bu iyi şans tılsımına ihtiyaç duyar.

Terazi – Üçgen Kolye

Terazi , dengeyi ve adaleti temsil eden bir işarettir ve bir Terazi için üçgen kolyenin uğurlu tılsım olması şaşırtıcı değildir. Üçgen, zihin, ruh ve bedeni temsil ettiği için dengeyi temsil eden bir şekildir. Bu nedenle, bir Terazi bir kolye, küpeler veya bir bilezik aracılığıyla üçgen bir obje takarsa, ihtiyaç duydukları iç dengeyi bulmalarına yardımcı olabilir.

Dengeye sahip olmak, herkesin isteyeceği mutlu bir yaşam elde etmenize yardımcı olabilir. Ancak Terazi burcuna sahip olanlar için denge çok daha önemlidir.

Akrep – Yılan Tılsımı

Akrep , dönüşüm, yaşam ve ölüm ve tutku ile ilgili yoğun bir işarettir. Akrep için önemli olacak bir şey, onların daha uzun yaşamalarına yardımcı olmaktır. Bu nedenle, yılan tılsımı bu işarete sahip olanlar için mükemmel bir uğur tılsımıdır. Yılan, servet ve uzun ömürlülüğü temsil eder ve bir Akrep, yılan mücevherlerini sergilemekten gurur duyar.

Sevdikleri ortak bir şey, parmağını sardığı yılan halkalarıdır. Genellikle gümüş yılan takılarını tercih ederler çünkü gümüş de şans ve servet getirebilir.

Yay – Oklar

Yay tamamen macera, keşif ve öğrenme ile ilgilidir ve bu yüzden Yaylar seyahat etmekten hoşlanır. Bu burca sahip olanların seveceği bir tür şanslı tılsım, okla ilgili herhangi bir şeydir. Bir ok kolyesi veya hatta bir ok dövmesi olabilir. Ok, ilerlemekte olduğunuz alanda ilerlemeyi ve iyi şanslar elde etmeyi temsil eder.

Yaylar, oturmayı ve hareketsiz kalmayı sevmediğinden, iyi şanslar elde etmek için bir alana yönelmeleri gerekir. Bu nedenle taşıdıkları ok, onları ihtiyaç duydukları yere yönlendirmeye yardımcı olabilir.

Oğlak – Dört Yapraklı Yonca

Oğlak, hırs ve başarıya odaklanan pratik bir burçtur. Bu nedenle, tüm bunları kendilerine getirmeye yardımcı olacak bir şans tılsımına ihtiyaçları vardır. Bu yüzden onlar için en güzel tılsım dört yapraklı yoncadır. Bu tılsım yalnızca üretkenlik seviyelerini öne çıkarmaya yardımcı olmakla kalmaz. Bolluk, umut, inanç ve zenginlik kazanmalarına yardımcı olur. Bu nedenle, her Oğlak burcunun yaşamlarında buna ihtiyacı vardır, çünkü hayatta istedikleri budur.

Kova – Uğur Böceği

Kova, yenilik ve benzersizliğin işaretidir. Uğur böcekleri yaygın olarak kullanılan iyi şans tılsımları olsa da, Kova burcuna sahip olanların ilgisini çekenlerdir. Uğur böceği benzersiz bir çekiciliğe sahiptir ve servet, iyi finans ve bolluk getirdikleri bilinmektedir. Bu yüzden Kovalar uğur böceklerini uğur olarak görürler ve üzerlerinde bu sevimli böceklerin olduğu takılara sahip olabilirler.

Ayrıca size bir uğur böceği konarsa bunun iyi şans getirdiği de bilinir. Omzunuza, kolunuza veya elinize konan uğur böceğinin beneklerini sayarsanız, o zaman iyi talihin size kaç ay sonra geleceğini bilebilirsiniz.

Balık – Rüya Kapanı

Balık, tamamen hayaller ve sanatla ilgili bir burçtur ve mükemmel iyi şans tılsımı, güzel rüyalar görmelerine yardımcı olur ve kabus görmelerini engeller. Bu nedenle, bir Balık için uğurlu tılsım rüya kapanı olacaktır. Rüya kapanı, olumlu rüyalar getirmeye ve kabusları filtrelemeye yardımcı olmak için yatak başlığının üzerindeki duvara asılır.

Rüya kapanları işe yarıyor mu? Yaptıklarına inandığınız sürece yapabilirler ve Balık tamamen hayal kurmakla ilgilidir, bu yüzden bu mükemmel bir tılsımdır. Balıklar için bir kabus, hassas yapıları için çok zor bir şeydir.

Şans tılsımı var mı? İşe yarayan birini bulursanız ve bu listedekilerden hiçbirini içermezse, bunun ne olduğunu bilmek isteriz. Ayrıca, şanslı tılsımınızın sizinki yerine başka bir burç için listelendiğini de görebilirsiniz.

Belki de şanslı tılsımınız, Jüpiter’in iyi şans ve bolluğu temsil ettiği bilinen gezegen olduğunu düşünürsek, ay burcunuz, yükselen burcunuz ve hatta Jüpiter burcunuzla eşleşir. Sahip olduğunuz tılsım listede olsun ya da olmasın size iyi şanslar getiriyorsa, kesinlikle kullanmaya devam edin!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://1win-azerbaijan2.com, https://vulkan-vegas-casino2.com, https://pinup-az24.com, https://mostbet-azerbaijan.xyz, https://mostbetuzonline.com, https://mostbetuzbekiston.com, https://1xbet-azerbaijan2.com, https://pinup-azerbaycanda24.com, https://1xbetaz2.com, https://1win-az-777.com, https://mostbetsportuz.com, https://most-bet-top.com, https://mostbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-azerbaycan-24.com, https://mostbet-royxatga-olish24.com, https://pinup-bet-aze.com, https://vulkan-vegas-spielen.com, https://1win-azerbaycanda24.com, https://vulkanvegasde2.com, https://mostbet-kirish777.com, https://vulkan-vegas-24.com, https://vulkan-vegas-bonus.com, https://pinup-azerbaijan2.com, https://mostbetaz777.com, https://mostbet-uzbekistons.com, https://1xbetsitez.com, https://mostbet-az24.com, https://vulkanvegas-bonus.com, https://1xbetkz2.com, https://1xbet-azerbaycanda.com, https://1xbetaz3.com, https://pinup-bet-aze1.com, https://mostbet-azerbaijan2.com, https://1winaz888.com, https://vulkan-vegas-erfahrung.com, https://1xbet-azerbaycanda24.com, https://mostbet-az.xyz, https://mostbetuztop.com, https://vulkan-vegas-888.com, https://1xbetaz888.com, https://mostbetcasinoz.com, https://mostbet-uz-24.com, https://1xbet-az24.com, https://1win-azerbaijan24.com, https://1x-bet-top.com, https://mostbet-az-24.com, https://mostbetsitez.com, https://mostbet-azer.xyz, https://1winaz777.com, https://pinup-qeydiyyat24.com, https://1win-qeydiyyat24.com, https://1xbet-az-casino.com, https://kingdom-con.com, https://mostbetaz2.com, https://1win-az24.com, https://1xbet-az-casino2.com, https://mostbet-qeydiyyat24.com, https://mostbet-oynash24.com, https://1xbetaz777.com, https://1xbetcasinoz.com, https://vulkan-vegas-kasino.com, https://mostbettopz.com, https://vulkanvegaskasino.com, https://mostbet-azerbaycanda.com, https://mostbet-ozbekistonda.com