Burçlar

Burcunuza Göre İnsanları Kendinizden Uzaklaştırmanızın Bir Nedeni

Çoğu zaman, ilişkilerinizde iyi niyetlisiniz. Özür dilemeden kendiniz olmak istiyorsunuz ama aynı zamanda arkadaşlarınıza ve partnerlerinize de kendinizin en iyi halini gösterdiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Bununla birlikte, stresli bir durumla uğraştığınız zamanlar da vardır; en iyi tarafınızı gösteremiyorsunuz. Bu, bir şeyle mücadele ederken anlaşılabilir, ancak aynı zamanda, yalnızca size yardım etmek ve sizi desteklemek isteyen insanları uzaklaştırdığınız durumlarda ortaya çıkabilir.

Koç – Yoğun Ruh Hali Değişimleri

Koç , tutkulu ve ateşlisiniz ve genellikle çok eğlencelisiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda içgüdüsel olarak çalışan bir tipsiniz ve bir şey sizi rahatsız ettiğinde, ruh haliniz bunu biraz fazla yansıtacaktır.

Bir an için sakinsiniz ve sizi desteklemek isteyenlerle konuşmaya hazırsınız. Ancak bir sonraki an içinize ajitasyon hissi gelir ve kırılmaya başlarsınız. Etrafınızdakiler, zor zamanlar geçirdiğinizde ruh hali değişimlerinize nasıl tepki vereceğini bilmiyorlar. Bu nedenle, onları bu şekilde uzaklaştırırsınız.

Boğa – Fazla Yapışkan ve Sahiplenici Olursunuz

Boğa , hepiniz konforla ilgilisiniz ve sahip olduğunuz şeylere değer veriyorsunuz. Buna arkadaşlarınız ve partnerleriniz de dahildir. Konfor bölgenizin kesintiye uğramasından hoşlanmıyorsunuz. Bu, etrafınızdakilerden bol bol teselliye ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Herhangi bir aksaklığın üstesinden kendi başınıza gelemezsiniz, bu da size en fazla rahatlığı sağlayanlara sarılacağınız anlamına gelir. Onları bırakmak istemeyeceksiniz ve onları takip edecek ve yanınızda olmalarını bekleyeceksiniz. Bunu yaparak istemeden onları boğacaksınız ve bu yüzden sizi desteklemek isteyenler artık bunu yapabileceklerini düşünmüyorlar. Bir molaya ihtiyaçları var!

İkizler – Tutarsızlık

İkizler , çok yönlü, iletişimsel ve arkadaş canlısısınız. Bir şey moralinizi bozduğunda bunu göstermekten hoşlanmazsınız. Bu nedenle, duygusuz bir tip olarak ortaya çıkıyorsunuz. Bununla birlikte, Koç gibi, ruh hali değişimleriniz var, ancak genellikle beklenmedik bir şekilde etrafınızdakilere kırılmanıza neden olmaz.

Bir an arkadaşınıza onların arkadaşlığına aldırmayacağınızı söyleyeceksiniz, ancak bir sonraki an onlara yalnız kalmanız gerektiği için onları istemediğinizi söyleyeceksiniz. Hangisi peki? Arkadaşlarına desteğine ihtiyacın olduğunu söyleyip duruyorsun, ama bunu her teklif ettiklerinde onları dışlıyorsan, bu onları uzaklaştırır.

Yengeç– Sürekli Güvence İhtiyacı

Yengeç , her şeyi çok fazla umursayacak kadar duygusalsın. Bir şey sizi üzdüğünde veya rahatsız ettiğinde, iç dünyanızın parçalandığını hissedersiniz. Çok fazla hissediyorsun, ki bu senin hatan değil. Ancak, yıkıcı bir şey öğrendikten sonra her şeyin yoluna gireceğine dair sürekli bir güvenceye ihtiyacınız var.

Sorun şu ki, kimsenin size işlerin iyi olup olmayacağını söyleyecek bir kristal küresi yok. Bu, kendinizi etrafınızdakilere tekrar tekrar her şeyin yolunda olup olmayacağını sorarken, size veremeyecekleri güvenceye ihtiyaç duyarken bulacağınız anlamına gelir. Sürekli bu soruyu sorarsan senden kaçarlar.

Aslan – Kibir Olarak Maskelenmiş Derin Güvensizlik

Aslan, sıcak kalplisin ve spot ışığında olmayı seviyorsun ve başkalarının seni fark etmesine ihtiyacın var. Seni tehdit eden tek şey, birinin spot ışığını çalacağı. Bir şeyde iyiyseniz ve paylaştığınız bir alanda daha etkili veya bilgili biri gibi birinin sizden daha iyi olduğunu görürseniz, bu sizi tehdit eder. Bu nedenle, kendinizi o kişiyle karşılaştıracak ve ondan daha iyi olduğunuzu bildireceksiniz.

Ayrıca kusurlarını belirtmekten çekinmeyeceksiniz. Bu nedenle arkadaşlarınız ve size yakın olanlar, kendini beğenmiş görüneceğiniz için sizden uzak durmak isteyecektir. Size ne kadar destek verdikleri önemli değil, çünkü bu sizi daha az tehdit altında veya daha güvende hissettirmeyecektir.

Başak – Yargılayıcı

Başak , çok analitiksin ve temizliğe, işe, sağlığa ve hizmete değer veriyorsun. En sağlıklı yaşam tarzını yaşamayan, çamaşırları yıkadıktan sonra kıyafetlerini kaldırmayan ve lavaboda bulaşıkları olan bir arkadaşınız varsa, onları yargılıyor olsanız bile sessiz kalmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Bununla birlikte, bir şey sizi üzüyorsa, tedirgin olacaksınız ve bu, gerginliğinizi ve hayal kırıklığınızı başkalarından çıkarmanıza neden olabilir. Bu, kusurlarını işaret edeceğiniz ve sağlıksız yaşam tarzları için onları yargılayacağınız anlamına gelir. Zor bir dönemden geçseniz bile kimse sert eleştiriler duymak istemez. Bu nedenle, sizden kaçınacaklar.

Terazi – Kendiniz İçin Sık Sık Üzülme Eğilimindesiniz

Terazi , çekici olduğunu biliyorsun ve bu yüzden başkalarını kendine çekiyorsun. İlişkiler sizin için çok önemlidir ve bunu belli edersiniz. Ancak karşılaştığınız bir sorun var. Çatışmayı sevmiyorsunuz ve sırf sesini yükseltmediğiniz için başkalarının sizin isteğinize karşı yaptıklarına katlanıyorsunuz. Bu nedenle, memnuniyetsizliğinizi içselleştirirsiniz ve ayrıca yapmak istemediğiniz bir şey için kendinize acıma eğiliminde olursunuz.

Zor zamanlarında sana destek olmak isteyen birçok arkadaşın var. Ancak, kendinize acımaya devam ederseniz ve onların desteğini reddederseniz, başkalarını kendinizden uzaklaştırırsınız.

Akrep – Son Derece Gizli

Akrep , yoğun, gizemli ve özelsin. Sizi önemseyen ve sizi sevenler buna saygı duyacaktır. Gizliliğinizi istila etmeyecekler. Ancak, siz onların hayatında olduğunuz için bir dereceye kadar hayatınızın bir parçası olmayı umuyorlar. Gizli olmak istediğin şeyler var ama onları tamamen kapatamazsın. Size belirli bir gün boyunca ne yaptığınızı sorarlarsa, o gün için tüm aktivitelerinizi gizli tutmanıza gerek yoktur. Hatta belirli bir günde market alışverişine gittiğin gerçeğini açmakta tereddüt ediyor olabilirsin ve onları kapatırken bunu görüyorlar. Böyle devam ederse, onları uzaklaştıracaksınız.

Yay – Verdiğiniz Sözleri Tutmuyorsunuz

Yay burcu , insanlar sizi çok iyimser, eğlenceli ve maceralara atılmaktan zevk aldığınız için sever. İnsanlar sizinle partilere gitmeyi sever. Ancak, genellikle kendinizin önüne geçersiniz ve tutmayı düşünmediğiniz veya tutamayacağınız insanlara sözler verirsiniz. Birine verdiğiniz sözü tutamadığınız zaman, geri adım atamayacak kadar utanırsınız. Bu nedenle, taahhütlerinizi yerine getirmeyerek başkalarını kendinden uzaklaştırırsınız ve bu da başkalarının size güvenmemesine neden olabilir.

Oğlak – Kapalı Fikirli Olma Eğilimindesiniz

Oğlak , çoğu zaman hırslı ve ciddi olma eğilimindesiniz. Eğlenmek isteyen sen değilsin çünkü bu senin doğanda yok. Ancak arkadaşlarınız ve partnerleriniz bunu anlayabilir ve bunun için size saygı duyabilir. Onları üzen şey, kapalı fikirli olma eğiliminde olmanız ve büyük resme bakmamanızdır. Kendinizi bırakmanıza izin vermediğiniz aptalca şeyleri seçme ve köstebek yuvalarından dağlar yaratma eğilimindesiniz. Açık fikirli olduğun bilinen kişi olmaman, insanları uzaklaştırıyor.

Kova – Duygularınızla Temasta Olmak İstemiyorsunuz

Kova , sen özgür bir ruhsun. Siz ilerici, uyumsuz ve benzersizsiniz. Kitaba göre gitmek istemiyorsunuz ve diğerleri bunun için size saygı duyuyor. Ancak, aynı zamanda soğuk ve duygusuz olarak da çıkıyorsunuz. Birisi zor bir dönemden geçtiğinde, dinleseniz bile duygularını ifade etmeme eğilimindesiniz. Bazen bir robotla konuşuyormuş gibi hissedebilirler ve bunun ne kadar doğru olmadığını bilirsiniz çünkü göstermek istemeseniz bile her şeyi derinden hissedersiniz. Ancak, duygusuz biri olarak çıkıyorsunuz ve duygularınızla uyum içinde olmak istemiyorsunuz. Bu diğerlerini kapatır.

Balık – Diğer Taraftaki Çimlerin Her Zaman Daha Yeşil Olduğunu Düşünüyorsunuz

Balık , şefkatli, hayalperest ve sanata karşı bir takdiriniz var. Bununla birlikte, işler karmaşıklaştığında geri çekilme eğiliminde olan bir tipsiniz. Diğerleri bunu anlayabilir ve saygı duyabilir. Ancak sorun şu ki, gerçeklerden kaçma eğilimindesiniz. Başkalarının senden daha iyi olduğunu düşünüyorsun. Başka bir yerde olmayı ve farklı koşullara sahip başka biri olmayı dilemeye devam ederseniz, diğerleri bunu duymaktan bıkar. Size ya oraya ulaşmak için bir plan yapmanızı ya da realitenizi kabul etmenizi söylüyorlar.

Bu özelliklerden herhangi birini kendinizde görüyor musunuz? Bu alışkanlıklardan herhangi birini yaptığınız için insanları istemeden kendinizden uzaklaştırdınız mı? Bu sorunlardan birinin, Güneş burcunuzla uyuşmasa bile yükselen burcunuzla birlikte Ay burcunuzun da burcunuzda oldukça etkili olduğunu unutmamalısınız.

Bunlardan herhangi birini yaptığınız için insanları kendinizden uzaklaştırdığınızı biliyorsanız, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırmamak için izleme yolunda çalışabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu