Burçlar

2 Ağustos – 8 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay, sosyal sektörünüzde Uranüs ile aynı hizaya geldiğinde, arkadaşlarınız ile bir tartışmayla karşı karşıya kalabilirsiniz . Sadece işlerin soğumasını bekleyin. Merkür, Pazartesi gününden başlayarak iki haftalığına Aslan burcuna geçiyor, bu yüzden eğlenceli aşklara ve bağlantı kurma potansiyeline hazırlanın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, maneviyat bölgelerinizden geçerken, bilinmeyenin derinliklerine dalmaya başlayabilirsiniz. Bu süre zarfında hayallerinize dikkat edin; çok hassassın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler , Merkür bu hafta Aslan burcuna geçerken iletişiminiz yüz gerecek . Önümüzdeki iki hafta kendinizi, fikirlerinizi tanıtmanız ve arkadaşlarınızla buluşmanız için en iyi zaman.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Finans sektörünüzde dolunay varken cüzdanınıza dikkat edin Yengeç. Şimdi devam etmeden ve harcamadan önce düşünmenin zamanı. Merkür bu hafta da Satürn’e karşı çıkıyor, bu da sizi biraz karamsar yapabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay Uranüs ile bağlantı kuruyor. Ani hareketler veya yorumlar yapmak için iyi bir zaman değil Aslan. İşler halledilene kadar bekleyin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta burcunuza giren Mars, hayaller kurmak ve hareketli olmak için bolca enerji getiriyor. Merkür ruhsal sektörünüze giriyor – bu yüzden Başak , daha derin sohbetlere katılın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ah, Terazi . Rutininizi sevdiğinizi biliyoruz. Ancak karışımda Uranüs ile, bu rutin pencereden atılmaya mahkumdur. Venüs Yengeç burcuna geçerken, bu eşitlik seven tavrı iyi bir şekilde kullanacak ve uzlaşmaya varacaksınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay aile bölgenizde parlıyor, Akrep . Belki de iş hayatınız ile aile hayatınızı dengelemenin zamanı gelmiştir. Merkür burada da Satürn’e karşı çıkıyor, bu yüzden ilerlemeden önce diğer tarafı dinlemek en iyisidir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta itibariyle Yay , yeni bir şeyin tadını çıkarın. Dolunay yerel bölgenizi vurgularken, evin etrafında “yeni” şeyler bulmaya çalışın. Şehirde yeni bir restoran deneyin, hiç denemediğiniz bir yolda yürüyün.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendine iyi davranmayı hak ediyorsun, Oğlak. Ve bu tam olarak para bölgenizdeki dolunayın size söylediği şey. Devam et ve kendine güzel bir şey al. Venüs ilişki bölgenize giriyor… bu da güzel şeylerin yolda olduğu anlamına geliyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzdaki dolunay kişisel bir proje olan Kova’ya biraz ışık getiriyor . Bu hafta cesur ve güçlü olma zamanı. Merkür, Satürn’e karşı çıkıyor, bu da dikkatli olmazsanız biraz fazla düşünmek anlamına gelebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay ruhsal bölgenizde gerçekleşiyor. Bu nedenle, telefonunuzu kapatmak, dolunay ritüeli yapmak veya sadece günü dinlenerek geçirmek için en iyi zaman. Bugün yapıyorsun, Balık .
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu