Astrolojik Danışmanlık

Burcunuza Göre Koronavirüs Salgını Sona Erdikten Sonra Ne Yapacaksınız?

2020’nin başlarında hayat, hiç kimsenin beklemeyeceği şekilde değişti. 2019 yılının Aralık ayında ve 2020 Ocak ayında Çin’de haberlerde yer alan Koronavirüs salgını, dünyadaki çoğu insanı gerçekten etkilemedi. Çünkü kendi bölgelerinde olmayan bir virüs için neden endişelensinler?

Gerçek şu ki, pandemiden önce bol miktarda seyahat devam etti, bu yüzden Koronavirus pandemisi oldu. Koronavirüs bir salgın olarak ilan edildikten sonra, dünya kendini kapadı.

İşler yeniden açılmaya başladığında, virüsün orman yangını gibi yayılmasını engelleyebilecek tek şey maskelerdi. Birçok yerde maske takmak zorunlu hale geldi. Birçok insan bu salgının asla ortadan kalkmayacağını düşünüyor, ancak hiçbir şeyin sonsuza dek sürmeyeceğini anlamak önemlidir. Ve sonunda aşı çıkacak ve dağıtıldıktan ve yeterli sayıda insan aşılandıktan sonra, Koronavirüs salgını artık bir pandemi olmamalı. Hayal edin.

Pandemi bittikten sonra ne yapacaksın? Bu, burcunuza bağlı olacaktır! Hadi bir bakalım.

Koç – Spor Etkinliklerine Gitme Zamanı

Koç , ister seyirci olun ister spora katılın, spor etkinliklerini özlüyorsunuz. Ancak pandemi nihayet sona erdiğinde, o futbol maçını oynayabileceksiniz.

Elbette, pandemi sırasında rakibinizden uzak ve güvenli olduğu için tenis oynayabiliyordunuz. Ama burada bir tenis maçı yeterli değildi. Diğer spor dallarına dahil olmak istediniz ve pandemiden sonra olacaksınız!

Boğa – Restoran Deneyiminin Tadını Çıkarın

Boğa , ne olursa olsun harika bir duygusal deneyime sahip olmayı seviyorsun. Ve salgın sırasında bile, restoranlardaki kapanmalar sona erdikten sonra açılmaya başladı. Ancak, yemeğin kendisi dışında gerçek bir restoran deneyiminin tadını çıkaramadınız. Dışarıda yemek yemenin tek yolu yarısı boş olan bir restoranda yemek yemekti. Diğer müşterilerin gevezelik ettikleri ve gerçek bir restoran ortamına sahip oldukları gerçek atmosferi kaçırdınız. Pandemiden sonra, bunu tekrar yaşayan ilk kişilerden biri olacaksınız.

İkizler – Sosyalleşme!

İkizler, oldukça sosyalsin ve arkadaşlarınla ​​yüz yüze bağlantı kuramamak senin için en zor şeydi. Elbette, onlarla whatsapp, sosyal medya ve mesajlaşma yoluyla bağlantı kurdunuz. Ancak bu yeterli değil.

Arkadaşlarınızı yüz yüze görmeniz ve diğer arkadaşlarla tanışmak için dışarı çıkıp kaynaşmanız gerekiyordu. Pandemi bittiğinde yapacağınız ilk şey, bir arkadaşınızı aramak ve bir barda takılmak ve diğer arkadaşlarınızı da davet etmektir.

Yengeç – Ailenizi Ziyaret Edin

Yengeç, evinizi seviyorsunuz, bu yüzden pandeminin en kötü anında ziyaret edemediğiniz farklı yerlere gitmek için acele etmiyorsunuz. Ancak, Koronavirüs salgınının bir pandemi olarak ilan edilmesinden bu yana onları şahsen ziyaret edemediğiniz için ailenizi gerçekten özlüyorsunuz. Onlarla whatsapp veya görüntülü sohbet yoluyla konuşmak, onları yüz yüze görmek ve onlara sarılmakla aynı şey değildir. Bu bittikten sonra yapacağın ilk şey bu olacak.

Aslan- Tiyatroya Gitmek

Aslan, eğlenceyi özlüyorsun. Pandemi sona erdikten sonra bir tiyatroda bir şov izlemenin gerçekte ne olduğunu deneyimleyebileceğiniz o anı dört gözle bekliyor olacaksınız.

Başak – Mikroplara Gelince Biraz Rahatlayacaksınız

Başak , sağlıkla meşgul olduğunuzdan dolayı, salgın sırasında mikroplar hakkında aşırı endişelenmenizden dolayı ağır darbe aldınız. Bu oldukça anlaşılır bir durum. İlk tercihiniz evde kalıp online alışveriş yapmaktır. Ancak, yiyeceklerin gelmesi uzun zaman alacaksa, işi süpermarkete götürürsünüz. Bu market alışveriş gezileri, endişe uyandırdığı için sizin için hiç de kolay değil. Eve vardığınızda, ellerinizi büzüşene kadar yıkadınız.

Pandemiden sonra, çevrimiçi alışverişe hiç bel bağlamayacağınız için biraz daha sakin olacaksınız. Ancak, eve geldikten sonra da ellerinizi iyice ovalayacaksınız.

Terazi – Nihayet Heyecan Verici Buluşmalara Gidebilirsiniz

Terazi , eğer sizinle yaşamayan bir partneriniz varsa, pandemi sırasında eskisi kadar uzun süre onunla vakit geçiremediniz.

Bununla birlikte, pandemi bittikten sonra, buluşmalarınızda nereye gidileceğine dair sınır gökyüzü olacaktır. Buluşmalar pahalı restoranlarda, sinema salonlarında veya alışveriş merkezlerinde gerçekleşebilir.

Akrep – İşler Çok Fazla Değişmeyecek

Tıpkı Terazi gibi, sizinle yaşamayan bir sevgiliyle yakın temasta bulunmayı özlediniz. Ancak, yasaklar hafifledikçe, onlarla yeniden samimiyet yaşayabildiniz.

Zaten çok fazla insanın yanında olmaktan hoşlanmıyorsun, Akrep . Bu nedenle, pandemi sona erdiğinde sizin için pek bir şey değişmeyecek. Hatta kalabalığın yeniden yaşanacağına dair hayal kırıklığına bile uğrayacaksınız.

Yay – Seyahat

İkizler gibi Yay burcu , bu salgından oldukça etkilendi. İkizler sosyal hayatını özlüyor ve siz hayatı seyahatle özlüyorsunuz. Pandemi sırasında bile bazı seyahatler olabilir, ancak gerçekten yolunu keşfetmek için daha az seçenek vardır. Özellikle seyahatten sonra karantinada kalma zorunluluğu olduğu için. Bununla birlikte, pandemi sona erdiğinde, bu artık bir gereklilik olmayacak. Seyahat etmek bir kez daha hiç olmadığı kadar eğlenceli ve teşvik edici olacak.

Oğlak – İş Gezileri ve Yönetim Kurulu Toplantıları

Oğlak , son birkaç aydır Zoom aracılığıyla iş konferansları yapıyorsunuz. Pandemi sırasında güvenli bir şekilde iş yapmanın tek yolunun bu olduğunu biliyorsunuz. Ancak, onunla üretken hissetmiyorsunuz. Meslektaşlarınız ve çalışanlarınızla gerçekten yönetim kurulu toplantıları yapmanız gerekiyor. Ayrıca çevrenizde olmayan müşterilerle tanışmak için iş gezilerine çıkmanız gerekir. Bu, COVID-19 çağında bir zorluktur. Pandemi sona erdikten sonra, hemen buna devam edeceksiniz.

Kova – Gönüllülük Projeleri

Kova, evde olmanın pek bir sakıncası yok. Ancak, herhangi bir insani davaya şahsen aktif olarak katılmayı özlüyorsunuz. İnternette bolca yapıyorsun, ama aynı deneyimi yaşamıyorsun. Pandemi sona erdiğinde, seçiminiz dışında yardımcı olmak için kar amacı gütmeyen kuruluşa bizzat katılacaksınız. Çevreyle, hayvanların veya çocukların sağlığıyla veya tedavisi olmayan hastalıklarla ilgili olabilir. Sonunda bir kez daha güçlü bir etki yaratıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.

Balık – Kolayca Rahatlayacaksınız

Balık , salgınla karşı karşıya kaldığınız en büyük sorun, etrafınızdaki sürekli stres. Pandemi, çok fazla endişe ve korku ortaya çıkarıyor ve bir empat olduğunuz için, her şeyi içine çekiyorsunuz. Bu sizin için oldukça yorucu.

Pandemi sona erdiğinde, insanlar genel olarak kendi kişisel zorluklarıyla yüzleşmekten daha rahat olacaklar. Ancak bu, pandemi yüzünden strese girmekle aynı kolektif değildir. Böylelikle kendinizi daha sakin hissedecek ve rahatlamanız daha kolay olacaktır.

Koronavirüs salgını çağı asla kapanmayacakmış gibi geliyor. Ancak bunu unutmayın. Zamanın başlangıcından beri salgınlar yaşanıyor. Hepsi bir noktada sona erdi. Bu da olacak ve görüşleriniz farklı olsa bile hayat yeniden başlayacak – öyle olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu