Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Aslan’da Yeni Ay: Ne kadar Çok verirsek, O Kadar Çok Alırız - Astrolojik.org
Aslan BurcuAstrolojik DanışmanlıkBurçlar

Aslan’da Yeni Ay: Ne kadar Çok verirsek, O Kadar Çok Alırız

18 Ağustos 22:41’de, Aslan burcunun 26 ° 35 ′ derecelerinde gerçekleşen Aslan’da yaratıcı ve eğlenceli bir Yeni Ay yaşıyoruz.

Yeni Aylar her zaman yepyeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Ay yavaş yavaş gözden kayboluyor ve bundan sonra her gece biraz daha kendini göstererek yeniden büyümeye başlayacak.

Karanlık veya Balsamik aşama olarak da bilinen Yeni Ay’dan önceki günler, iyileşme ve dinlenme, iç gözlem ve yansıma günleri. Yeni Ay şimdi geldi, ancak henüz harekete geçme zamanı değil.

Birincisi, anın kozmik enerjisi, neyi tezahür ettirmek istediğimize ve niçin tezahür ettireceğimize dair dürüst bir iç sorgulamadan sonra, bizi gelecek döngü için net niyetler oluşturmaya davet ediyor. Her ay Yeni Ay bizi odaklanmış ve bilinçli bir yerden hareket etmeye teşvik ediyor: herhangi bir girişimde bulunmadan önce tüm bedenimizi “evet” hissetmemizi istiyor.

Aslan burcundaki Yeni Ay bize büyük hayaller kurmaktan korkmamamızı hatırlatır. Bize ilham veren ve motive eden bir vizyonu tanımlamamız, ona inanmamız ve onu tezahür ettirme gücümüze ilham veriyor. Aslan burcundaki Güneş ve Ay, içinde yaşadığımız zor ve belirsiz zamanlara rağmen bizleri kendimiz ve sevdiklerimiz için parlak bir geleceği görselleştirmeye davet ediyor.

Aslan’da Yeni Ay: Yolunuzu Onurlandırın

Güneş ve Ay Aslan’da güçlerini birleştirerek bizi kişiliğimizi, tutkularımızı ve görülme ve takdir edilme ihtiyacımızı kutlamaya davet ediyor. Bu Yeni Ay’ın mesajı, kendimiz olmak ve kalbimizin arzularını keşfetmek için güvende olduğumuzdur. Kim olduğumuza sarsılmaz bir özgüven ve inanç geliştirmemiz için bize ilham veriyor ve yargılanma korkusu olmadan gerçek ve otantik benliğimizi dünyayla paylaşmaya teşvik ediyor.

Aslan, sırtımızın üst kısmına, kalbimize ve solar pleksusumuza karşılık gelen şiddetli bir Ateş arketipidir. Enerjisi Yang veya erildir: Bu, burada meydana gelen kozmik bir olay olduğunda, etkilerinin çoğunlukla dışa doğru yönlendirildiği anlamına gelir. Bu Yeni Ay sırasında doğal olarak Aslan’ın niteliklerini dışa doğru ifade etme eğilimindeyiz, ifadelerini çevremizdeki dünyaya gösteriyoruz.

Aslan, her türlü utangaçlığı ve özbilincini bırakmamız için bize ilham veriyor. Aslan arketipi bizi cesur ve özür dilememeye, hak ettiğimiz yeri almaya davet ediyor, hepimizin parlama ve görünme hakkına sahip olduğumuzu hatırlatıyor.

Bu Yeni Ay, kişisel yolumuzu onurlandırmak ve başka birinin standartlarını karşılama ihtiyacını ortadan kaldırmak için güçlü bir çağrıdır. Başarının herkes için farklı bir anlamı vardır. Bu göksel olay bizi ruhsal amacımızı yansıtan seçimler yapmaya ve başkaları desteklemese bile vizyonumuza bağlı kalmaya davet ediyor.

Yeni Ay Aslan’da Merkür ile kavuştu: Kalp ve Zihin Birleşmesi

Bu Yeni Ay bizi düşüncelerimizi düzenlemeye, ortaya çıkan herhangi bir duygu üzerinde düşünmeye ve nasıl hissettiğimizi ve neye ihtiyacımız olduğunu bilinçli olarak başkalarıyla paylaşmaya davet ediyor. Aslan burcundaki Güneş, Ay ve Merkür arasındaki birleşim, bizi gerçeğimizi sevgiyle ve açık bir şekilde konuşmaya teşvik ediyor, zihnimizi ve kalbimizi birleştiriyor.

Bu günlerde, özellikle sosyal medyada dedikodu ve drama yapmanın cazibesine karşı dikkatli olun. Sevdiklerinizle sesini yükseltmemeye ve pozisyonunuzda veya bakış açınızda fazla sabitlenmemeye özen gösterin. Her zaman diğer insanların fikirlerine sahip olmasına izin verme konusunda dikkatli olun: sizinle aynı fikirde olmasalar bile, onların konuşma ve düşüncelerini paylaşma haklarına saygı gösterin.

Aslan’da Yeni Ay Koç’taki Mars Üçgeninde: Her Şeyi Bırakın

Aslan’da Güneş, Ay ve Merkür ile Koç’ta Mars arasındaki destekleyici üçgen, aşırı duygusal enerjiyi ve bu günlerde ortaya çıkan öfke, hayal kırıklığı veya korkuyu yönlendirmek, hareket ettirmek ve fiziksel olarak serbest bırakmak için bize ilham veriyor.

Bu olumlu yönün niteliklerinden yararlanmak için farklı sporlar, yaratıcı etkinlikler, tiyatro, dans ve performans sanatlarını deneyin. Artık hemen hemen her disiplin veya sanat formunun çok uygun fiyatlı ve hatta ücretsiz çevrimiçi derslerini ve öğreticilerini bulmak mümkün: bu gerçek bir lütuf.

Biraz araştırma yapın ve her zaman denemek istediğiniz bir şeyi deneyin. Ortalığı karıştırmaktan ve hata yapmaktan korkmayın: Hem Koç burcundaki Mars hem de Aslan burcundaki gezegenler bizi deneme yanılma yoluyla öğrenmeye davet ediyor ve doğrudan deneyim yoluyla kendimizi bilmenin değerini ve önemini bize hatırlatıyorlar.

Mars ve Yeni Ay arasındaki üçgen açı nedeniyle, canlılık ve enerji seviyelerimizin duygusal düzenleme kapasitemizle sıkı bir şekilde ilişkili olduğu yeni bir ay döngüsüne başlıyoruz. Duygularımızı herhangi bir kendini ifade etme yöntemine kanalize etmek, dayanıklılığımızı, kararlılığımızı ve irademizi artıracaktır. Bastırdığımız veya bilinçsizce biriktirdiğimiz hayal kırıklığını ve öfkeyi salıvermemize yardımcı olma potansiyeline sahiptir.

Güneş, Ay ve Merkür üçgen Mars, yolumuzu takip etmemiz ve gerekirse yalnız yürümemiz için bize ilham verir. Bizi duygusal ihtiyaçlarımızı, duygularımızı ve duyularımızı, ayrıca özgürlük ve kendini ifade etme ihtiyacımızı onurlandırmaya teşvik ederler.

Yengeç burcundaki Venüs Altmışlık Uranüs Boğa Burcunda: Denemekten Çekinmeyin

Aslan burcunda Yeni Ay’da Yengeç burcundaki Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki tam altmışlık, yaklaşmakta olan tüm ay döngüsünü orijinal ve ilerleyen bir enerji ile aşılıyor. Aşk hayatımız, sosyal hayatımız ve genel yaratıcılığımızın bu olumlu yönden yararlanma olasılığı yüksektir.

Uranüs, en gerçek kişiliğimizi ve kısıtlamalardan, sınırlamalardan, modası geçmiş kurallardan ve inançlardan kurtulma ihtiyacımızı temsil eder. Venüs, kendimizle ve başkalarıyla, değerlerimizle, ihtiyaçlarımızla ve kaynaklarımızla nasıl ilişki kurduğumuzu temsil eder.

Bu gezegenler birbirine bağlandığında, yenilikçi ve alışılmadık fikirlerin birdenbire ortaya çıkma eğiliminde olduğunu hissedebiliriz. Altmışlık, bizi tetikleyen uyumlu bir yöndür, ancak çok fazla ısrar etmeden: Etkisinin farkında olmamak veya onu görmezden gelmek kolay olabilir. Onun üzerinde harekete geçmek ve enerjisini iyi kullanmak bize kalmıştır.

Yengeç burcundaki Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki altmışlık, bize deneyler yapmamıza, başkalarıyla ilişkilerimizde, kişisel tarzımızda ve hatta değer sistemimizde yenilik getirmemize ilham veriyor.

Uranüs durgunluktan hoşlanmaz ve can sıkıntısına iyi bir toleransa sahip değildir. Bu gezegen, rutini sarsmayı seviyor ve her zaman daha fazla heyecan ve özgürlük istiyor. Aksine, Yengeç burcundaki Venüs, ürettiği güvenlik duygusu nedeniyle rutinden zevk alma eğilimindedir.

Yine de, aralarındaki altmışlığın olumlu etkisi sayesinde çoğumuz zihnimizi açacak, rahatlık alanımızı terk edecek ve daha fazla risk alacağız. Yaklaşan ay döngüsü sırasında, yaşamımıza alışılmadık bir şey denemek, yenilik yapmak ve tanıtmak için ilham almamız muhtemeldir.

Ne kadar çok verirsek, o kadar çok alırız

Aslan’daki Yeni Ay, bize en önemli başarının her gün yaptığımız şeylerden, hayatımızı yaşama şeklimizden ve paylaştığımız insanlardan mutlu ve tatmin olmak olduğunu hatırlatır. Aslan bizi kendimize, niteliklerimize, yeteneklerimize ve kapasitelerimize değer vermeye davet ediyor. Bu Yeni Ay, kalplerimizde gerçek neşe hissettiren şeyleri yapmaya daha fazla zaman ayırmamız ve bu duyguyu başkalarıyla paylaşmamız için bize ilham veriyor.

Oynamak için zaman bulmak, eğlenmek ve bizi mutlu ve ışıltılı hissettiren her şeyi yapmak için bilinçli bir çaba göstermeye teşvik ediliriz. Bu nitelikleri kendi içimizde geliştirdiğimizde, doğal olarak hayatımızdaki insanlara da aynısını yapmaları için ilham veririz, onları bu öz sevgi ve özgünlük alanına bize katılmaya davet ederiz.

Aslan, bize başkalarına karşı gerçekten cömert olmanın otomatik olarak daha fazlasını verebilmemizi sağladığını hatırlatır. Bolluğun sıklığına içgüdüsel olarak uyum sağladığımızda, beklenmedik hediye ve fırsatların kendiliğinden yolumuza çıktığını kısa sürede fark ederiz.

Nihayetinde, bu Yeni Ay’ın mesajı şudur: Elimizdeki sonsuz yaratıcı enerji kaynağına eriştiğimizde, kaçınılmaz olarak bize ne kadar çok verirsek, o kadar çok alırız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu