Burçlar

Burcunuza Göre Duymanız Gereken Teşvik Sözleri

Koç: 21 Mart – 19 Nisan

Bunu atlatacaksın. Bu stres sonsuza kadar sürmeyecek. Bu durum sadece geçicidir. Birkaç ay içinde bu acı bir anıya dönüşecek.

Boğa: 20 Nisan – 20 Mayıs

Şu anda işler berbat olabilir, ama kendinizi şaşırtacaksınız. Büyük şeyler başaracaksınız. Her zaman istediğin rüya gibi hayata doğru adımlar atmaya devam edeceksin. Tamamen senin elinde.

İkizler: 21 Mayıs – 20 Haziran

İntikamınızı onlarsız ne kadar iyi yerlere geldiğinizle onları etkilemeye çalışarak almayın. Kendinizi sevmeyi öğrenerek intikamınızı alın. İntikamınızı mümkün olan en iyi hayatı yaşayarak ve fark edip etmediklerini umursamayarak alın.

Yengeç: 21 Haziran – 22 Temmuz

Mutluluğu hak ediyorsun. Asla kimsenin size farklı şeyler söylemesine izin vermeyin. Yumuşak bir kalbin ve nadir görülen bir nezaketin var. Bırakın sizinle bir ömür boyu yaşamayı, bir akşam geçiren herkes şanslı olacaktır.

Aslan: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Sonunda tüm çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Bunu ‘boşuna’ yapmıyorsun. Sıkı çalışmanızdan bir şey gelecek. Sadece biraz daha beklemelisin.

Başak: 23 Ağustos – 22 Eylül

Bir kalp kırıklığının seni aşktan vazgeçmeye ikna etmesine izin verme. Tek bir başarısızlığın sizi hayallerinizden vazgeçmeye ikna etmesine izin vermeyin. Kötü bir günün sizi tüm hayatınızın berbat olacağına ikna etmesine izin vermeyin.

Terazi: 23 Eylül – 22 Ekim

Sevgiye layıksın. Bir ilişkiye layıksınız. Bir güzel mesaja layıksınız. Size şüphe uyandıran biri için zamanının bir saniyesini bile harcama.

Akrep: 23 Ekim – 21 Kasım

Sen eskiden olduğun kişi değilsin. Sen değiştin. Büyümüşsün. Geliştin. Öyleyse geçmişte yanlış yaptığınız şey hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendiniz için inşa ettiğiniz geleceğe odaklanın.

Yay: 22 Kasım – 21 Aralık

Kendinize bu kadar sert davranmayı bırakın. Kendinizi bir yük olarak görmeyi bırakın çünkü kimse sizi böyle görmez. Kendinize bakışınız önyargılı, adaletsiz ve sağlıksız.

Oğlak: 22 Aralık – 19 Ocak

Henüz başaramadığınız birkaç şey yüzünden kendinizi hayal kırıklığına uğratmadan, kazandığınız her şey için kendinizle gurur duymalısınız. Kendinizden çok fazlasını beklemeyi bırakın. Gayet iyi gidiyorsun.

Kova: 20 Ocak – 18 Şubat

Düşündüğünden daha güçlüsün. Kendini inanmaya yönlendirdiğinden daha yeteneklisin. Mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazlasını halledebilirsiniz. Kendinizi oraya koyarsanız, göreceksiniz.

Balık: 19 Şubat – 20 Mart

Bu dünyadan ne istediğini anlayacaksın ve sonra onu alacaksın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu