Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

17 Ağustos – 23 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür ve Güneş haftanın erken saatlerinde birbirine bağlanıyor, bu da size bazı ilham verici fikirler verebilir. Yeni ay, burcunuzda Mars’a doğru açı yapıyor. Bu yeni bir romantizm başlatmaya yardımcı olabilir. Son olarak Koç , hayatınızı düzene sokmak için en iyi hafta.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev bölgenizde birleşen Güneş ve Merkür sayesinde, nasıl yeniden dekore edeceğiniz konusunda bazı ilham verici fikirler edinebilirsiniz. Yeni ay aynı zamanda o eve başlamak için en iyi zaman, Boğa burcu . Hafta içinde planlarınız hızlanmaya başlayabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Selam İkizler. Bu, kendinizi tanıtmaya başlamanız için en iyi hafta! İletişim bölgenizdeki Güneş ve Merkür sayesinde. Mars ve yeni ay, daha yüksek seviyelere veya PR insanlarına ulaşmak için harika bir zaman sağlıyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mali durumunuz bu hafta odak noktası Yengeç. Merkür ve Güneş, haritanızın bu alanında birleşiyor, bu da sizi bir yan koşuşturmaya sürükler veya belki de eşyalarınızı satmaya itebilir. Venüs ve Uranüs de aynı hizada, bu da bazı sürprizler getirecek.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bazı fikirler harika görünebilir. Ancak bunların hepsi Güneş ve Merkür’ün birleşmesinden kaynaklanıyor. Mars ve Ay şu anda genişleme bölgenizi geçiyor – sizi yeni maceralar için kaşındırıyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Daha içe dönük bir haftaya hazırlanın. Merkür ve Güneş harika bir rüya getirebilir. Yeni ay ve Mars aynı zamanda duygusal sektörünüzde de yolculuk eder, bu da size bir şeylerin olması için ihtiyacınız olan desteği verebilir!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür sosyal bölgenizde sıraya giriyor – bu nedenle telefonunuz bu hafta havaya uçuyor! Arkadaş grubunuzdaki en gözde insansınız, Terazi. Haftanın ilerleyen saatlerinde sosyal bölgenizde yeni ay da oluyor. Bir gruba veya kulübe katılmak iyi bir fikir olabilir!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hedefleriniz bu hafta vurgulanacak, Akrep . Güneş, Merkür ve yeni ay motivasyonunuzu harekete geçiriyor. Kariyerinizde veya kişisel uğraşlarınızda bir sonraki adıma hazırsanız, bu hafta bunun üstüne gitme zamanı olabilir!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta uzaklaşmak istiyorsanız, Güneş ve Merkür kavuşması, seyahat kitaplarına ve web sitelerine göz atmak isteyebilirsiniz. Aynı sektördeki yeni ay sayesinde, bir yaşam koçuyla konuşmak veya yeni bir şeyler öğrenmek için mükemmel bir zaman. Bir bilet satın almadan veya planlar yapmadan önce mali durumu ve diğer şeyleri düzene koymak için hafta sonunu ayırın, Yay.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

O kadar duygusal değilsin Oğlak. Ancak bu hafta, Güneş, Merkür ve yeni ayın duygu bölgenizde gerçekleşmesiyle birlikte , kalp telleriniz çok daha fazla etkilenecek. Uzak ufkunuzdaki Merkür ve Güneş sizi yeni bir şeyler öğrenmeye zorluyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi senin için gerçekten sosyal bir gün, Kova . Güneş ve Merkür sosyal bölgenizde hizalanarak daha fazla fırsat ve daha yakın bağlantı sağlar. Merkür daha yoğun bir bölgeye girerken, mali durumunuz üzerinde çalışma zamanı.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür yaşam tarzı bölgenizde hizalandıkça, her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Yeni ay aynı bölgeye yaklaşırken, sağlıkla ilgili yeni rutinlere başlamanın en iyi zamanıdır. Bir şeyleri değiştirmek için yeni bir diyet veya yeni bir egzersiz dene Balık !

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu