Burçlar

4 Nisan – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 4 Nisan – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Birden fazla yönden yanıyorsun, Koç. Ateşli mevsiminizin sıcaklığının (ve aldığınızdan emin olduğunuz ekstra ilginin) tadını çıkarırken, durun ve şu anda nerede olduğunuzu değerlendirin. Burcunuzdaki yeni ay geldi ve geçti, ama yine de kim olduğunuzu ve kim olmak istediğinizi düşünmek için iyi bir zaman. Perşembe günkü bu Satürn teması, size bunu dengeli bir kafa ile yapmak için harika bir fırsat verebilir. Dünya senin, ama içinde kim olduğunu bulmanın zamanı gelmiş olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç mevsimi senin için garip bir dönem olabilir, Boğa. Gizli ve bilinçaltı bölgenizde sallanan tüm bu enerjiyle, her şeyin sık sık bunaltıcı olacağından emin olabilirsiniz. O yüzden bu hafta biraz nefes alın ve sizi rahatsız eden her ne ise onu anlamaya çalışın. Neyse ki, Merkür burç ve görünüm bölgenize girerken, içinde sürüklendiğiniz duygu denizi haftanın sonunda sakinleşecek.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç sezonu başladığından beri ortalıkta dolaşıp yeni arkadaşlar ve tanıdıklar ediniyorsunuz İkizler. Bununla birlikte, bu haftanın gezegensel konfigürasyonları, özellikle Merkür-Mars bağlantısı ile bu bağlantıları riske atabilir. Ateşli arkadaşımız Koç gibi, biraz dürtüsel olabilirsin, bu yüzden dur ve sözlerini düşün.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eziyet sonsuza kadar, Yengeç . Bir işkolik olmaktan çok uzaksın, ama Koç enerjisi gerçekten içinizde bir şeyleri ateşliyor. Belki son birkaç hafta profesyonel olarak mücadele ettiğinizi gördü. Neyse ki, Merkür-Mars altmışlığı, yolunuz boyunca size yardımcı olmak ve sizi daha iyi bir iş-yaşam dengesine götürmek için burada.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tatil enerjisi gelişiyor, Aslan! Koç burcundaki gezegenlerin bolluğu seyahat bölgenizde kamp kurdu, bu yüzden aklınız muhtemelen bahar tatili planlarına dolaşıyor. Bu haftanın Merkür-Mars altmışlığı size uçuşunuzu ayırtmak için son bir hamle yapabilir! Genellikle başkaları için endişelenirsiniz, ancak senaryoyu çevirmenin zamanı geldi.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta derinlere in, Başak . Merkür-Mars enerjisini kendi yararınıza kullanın. Koç güneşi ve Merkür, dönüşüm ve yakınlık bölgenize yerleşti, bu yüzden kesinlikle derinden hissediyorsunuz. Sıkıntılarınızı dile getirin ve kendinizi fazla “ham” olarak görüp görmediğiniz konusunda endişelenmeyin. Senin gerçeğin, seni özgür kılacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Flört oyunu nasıl gidiyor Terazi ? Astro-hava zevkinize göre olmasa da, kesinlikle aşk hayatınızı ısıtıyor – iyi ya da kötü. Neyse ki Pazar, Merkür’ün Koç’tan Boğa’ya geçtiğini görüyor. Merkür şimdi Venüs tarafından yönetilen bir burçtayken, iletişim enerjisi biraz daha rahat hissetmeli.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tüm Koç mevsimi sağlıklıdır, Akrep. Günlük alanınızdaki tüm bu enerjiyle, muhtemelen bu kazanımları elde ediyorsunuz. Ama vücudunuzu düzeltmek için çabalarken aşırıya kaçmayın. Mars enerjisi tam olarak sınırlara saygı göstermesiyle bilinmez, bu yüzden bu hafta ekstra özen göstermeniz gerekecek.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

İstediğiniz zaman biraz parti insanı olabilirsiniz. Bunu biliyoruz, Yay burcu ve bunun için seni seviyoruz. Bununla birlikte, özellikle Merkür-Mars altmışlığı olmak üzere bazı ilginç geçişler var. Sekstil tipik olarak sert olmasa da, bu gezegenler zevk ve parti bölgenizdeyken, bu hafta aşırıya kaçma riskiniz var. Biraz yaşa ama bunu dikkatli yap.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu, bu hafta her şey aile ile ilgili olacak. Vahşi Koç burcundaki bu gezegenler sizin iç bölgenizde dinleniyor. Bazı aile üyeleri rol yapıyor gibi görünüyorsa, gezegenleri suçlayın. Büyük insan olmaktan bıktığını biliyorum. Bu nedenle, bir sorun ortaya çıkarsa, dürtüsel Koç dalgasını takip etmek yerine, bir adım geri atın ve ana yola çıkın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşırı agresif bir Kova nadirdir, ancak bu hafta, özellikle Mars-Merkür sekstilinde bu bir olasılık. Verilmiş, sekstiller en zorlu gezegen konfigürasyonu değil, ancak iletişim bölgenizdeki hareketle bir risk var. Mantıklı bir insansın ama en iyi insanların bile sınırları var. Bu hafta kimsenin sizinkini zorlamasına izin vermeyin, bu yüzden gerekirse geri çekilin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Paran tüm sezon boyunca aklındaydı Balık . Umarım havadaki bolluğun avantajlarından yararlanıyorsunuzdur! Bu haftaki Merkür-Mars altmışlığı finansal ve gizli bölgelerinizde oynadığı için, bu hafta servetinizi büyütmek için ek fırsatlar olabilir. Ancak, Mars’ın vahşi enerjisi nedeniyle, dikkatli olmazsanız elinizden su gibi para akma riski vardır. Fazla harcama bir tema olabilir, bu yüzden uyanık olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu