Burçlar

11 Nisan – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 11 Nisan – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Siz herkesten daha fazla dolunayın dolunayını bu hafta içinde Terazi’de hissedeceksiniz, çünkü romantizm bölgenize sert bir şekilde inecek. Yani, Koç, kesinlikle havada aşk var, ama yakalanma! Jüpiter-Neptün kavuşumu kesinlikle gözlerimizin üzerine bir parça perde çekecek, bu yüzden sevgilinizi net göremeyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zodyaktaki en vahşi burç değilsin, Boğa , ama önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha özgür hissedeceksin. Venüs’ün ve şimdi Mars’ın Balık’a geçişi, gezegenleri macera bölgenize indirdi. Gidilen yoldan çıkmanız yaygın bir şey değil, ama o sektördeki bu gezegenlerle daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmeniz için çağrılıyorsunuz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dünya yaşamak ve öğrenmek için fırsatlarla dolup taşıyor. Balık enerjisinin düşünce süreçleri bölgenize sıçramasıyla, muhtemelen kendinizi hayatın öğrencisi olarak bilinen İkizler gibi hissediyorsunuzdur . Bu hafta hangi konuya girmek istersiniz? Örgün eğitim bir seçenek olmasa da, internet ücretsiz dersler ve kitaplarla dolu. Yeni bir kitaba atlamak için enerjiyi kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcundaki bu Cumartesi dolunayı ile odak noktanız eviniz Yengeç . İstifçi olmasanız da, evin etrafında bir şeyler yığılmış olabilir. Terazi’nin güzelleştirici enerjisi ile bahar temizliği yapmak için biraz enerji bulabilirsiniz. Eviniz sizin sarayınızdır ve bu gerçeği yansıtması gerekir. Bu nedenle, mümkünse biraz iç dekorasyon yapmaya çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Klimayı aç çünkü bu haftadan itibaren işler kızışıyor Aslan! Birkaç hafta önce Venüs Balık burcuna ve yakınlık bölgenize girdi. Şimdi Mars, bu hafta aşk gezegenine katılıyor, hassas ve yoğun konulara biraz baharat katıyor. İçine kapanık bir burç değilsiniz, ancak önümüzdeki birkaç hafta sizi normalden biraz daha açık bulabilir – gerçek duygularınızı bildirdiğiniz için kimsenin sizi utandırmasına izin vermeyin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Popüler inanışın aksine, ruh halindeyken yumuşak, romantik bir burç olabilirsiniz . Ve ortaklık sektörünüzde Venüs’ün ve şimdi Mars’ın varlığı göz önüne alındığında, muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde havanızda olacaksınız. Bununla birlikte, Mars’ın oradaki etkisine dikkat edin, çünkü işler romantik olarak biraz baharatlı olabilir. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta iyi hisler üzerinizde, Terazi. İki aşk gezegeni, Venüs ve Mars, Balık’a ve rutin sektörünüze daldı. Ortalama gününüz nasıl görünüyor? Yılın başından beri herhangi bir kötü alışkanlık edindiniz mi? Eğer öyleyse, korkma! Ters burcunuz Koç burcunda olan genel rahatsızlığa rağmen, bu enerji günlük alışkanlıklarınızı mükemmelleştirmek için mükemmeldir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini birkaç haftalık eğlenceye hazırla Akrep ! Venüs ve Mars, zevk sektörünüzde yeni bir yuva buldu, bu yüzden iyi zamanlar çok uzak değil. Hayatı dolu dolu yaşamanız için size astrolojik izin veriliyor. Ama kendinizi çok fazla kaybetmenize izin vermeyin. Balık burcu enerjisi kaygandır, bu nedenle bir ayağınızı sağlam bir zeminde tutmaya çalışın, Koç mevsiminde kendinizi şaşkına çevirmeyesiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zodyakın maceracısı olarak, aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak ev, kalbin neredeyse olduğu yerdir, Yay . Ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, özellikle Venüs ve Mars artık iç bölgenizdeyken, eviniz zihninizde ağır bir şekilde şekillenecek. Neyse ki Venüs, Mars’ın pürüzlü kenarlarını yumuşatıyor, bu nedenle ailevi anlaşmazlıklar olabildiğince patlayıcı olmayacak. Bu enerji, evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek için en iyi şekilde harcanır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars finans sektörünüzden ayrılırken rahat bir nefes almaktan çekinmeyin Oğlak . Cüzdanınız muhtemelen bu değişiklik için astro-hava durumuna teşekkür ediyor. Ancak şu anda iletişim sektörünüzde bulunan iki gezegenle, muhtemelen her zamankinden daha fazla konuşmaya açıksınız. Bu geveze enerjiyi zavallı birinin kulağını tıkayarak harcamak yerine, kendinizi okumaya, yazmaya ve hatta şehrinizi keşfetmeye adayın.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzdaki (iç) gezegenlerin sonuncusu nihayet binayı terk etti, Kova . Her şey düşünüldüğünde, oldukça uzun bir yolculuk oldu! Şimdi, finans bölgenizde aşk gezegeni varken, yağacak bazı (mali) nimetlere hazırlanın. Tutumlu olduğunuzun bir işareti olarak, akıllıca harcamanızı hatırlatmama gerek yok. Ancak kendinizi lüks hissediyorsanız, Mars’ın da orada olduğunu ve ortalığı sarsmayı sevdiğini unutmayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftanın astrolojik tadı biraz Balık burcu, bu yüzden özellikle Mars’ın burcunuza akmasıyla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bununla birlikte, tipik olarak yetersiz işaret ve görünüm bölgenizdeki hareket gezegeni olan garip bir konum olabilir, ancak garip bir durumdan en iyi şekilde yararlanmaya yabancı değilsiniz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla sınır yaratarak ve zorlayarak Mars enerjisini kucaklayın. Biraz sertlikte sorun yok.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu