Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
18 Nisan – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

18 Nisan – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 18 Nisan – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tüm güzel şeyler sona ermeli, Koç, senin sezonun da dahil. Ram sezonunun son iki gününün keyfini çıkarırken, geçen ayki deneyimlerinizi düşünmek için biraz zaman ayırmak iyi bir fikir olabilir. Hangi maceralara başladınız ve güneş sizin değerler sektörünüze kayarken hangileri devam etmeye değer? Güneş ve Merkür finansal bölgenizde olduğundan, seçiminizi yaparken biraz finansal açıdan düşünün.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sezonuna hoş geldin, Boğa! Güneşin Çarşamba günü görünüm sektörünüze girmesiyle, önümüzdeki birkaç hafta boyunca adımlarınızda biraz moralli hissedeceksiniz. Konuşkan Merkür ile eşleştirilmiş, tüm gözler sizin üzerinizde olacak! Bu nedenle, bu sezon kendinizi konfor alanınızın biraz dışına çıkarmaya çalışın. Eminim biraz zorlayıcı olmaktan daha fazlası olacaktır – Boğa enerjisi tamamen rahatlık ile ilgilidir – bunu yaptığınızda görebileceğiniz ilgi ve fırsatlar karşısında şaşıracaksınız!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Durgunluk kesinlikle bir İkizler erdemi değildir. Ancak Güneş Koç’tan Boğa’ya geçer ve enerjinizin arkadaşçadan daha meditatife kaydığını görebilirsiniz. Koç mevsimi sizi bu sokaklarda bulmuş olabilirken, Boğa sizi daha çok kafanızda görüyor. Ama üzülme! Önümüzdeki birkaç haftayı, kendinizi bir koza haline getirmek ve iç dünyanızı yenilemek için bir fırsat olarak değerlendirin. Bir kelebek gibi, mevsiminiz geldiğinde dünyayı ele geçirmeye hazır ve istekli olarak fırlayacaksınız!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz ev sahibi olmanın yanlış bir tarafı yok, Yengeç . Tabii ki, ev gibisi yok. Ancak güneşin Boğa burcuna geçişi ve arkadaşlığınız farklı olabilir. Kızlarla (veya erkeklerle) şehirde bir gece dışarı çıkın, hatta bir film gecesi için evde kalın. Hangi faaliyete karar verirseniz verin, yalnız kalmanıza izin vermeyin . En yakınınız ve en sevdikleriniz sizi özlüyor; yetişmek için bu astrolojik mevsimde biraz zaman ayırın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç mevsimi gerçekten canlandırıcı duygular getirmiş olabilir, Aslan. Umarım bunlardan faydalanmışsınızdır, çünkü Boğa mevsimi sizi çökertiyor ve kariyerinize daha ciddi bir şekilde bakmanız gerektiğini söylüyor. “Eziyet” önümüzdeki birkaç haftanın teması. Bununla birlikte, insanlar genellikle üzerinin pul pul dökülmesini takdir etmezler. Bu nedenle, en yakınlarınızı ve en sevdiklerinizi yeni keşfettiğiniz profesyonel odağınızdan haberdar ettiğinizden emin olun. İletişim anahtardır!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz dışarı çıkmayı hatırlatmamız gereken burçlardan birisin Başak . Güneşin Boğa burcuna ve sizin macera bölgenize girmesiyle, dünyaya (yeniden) girmek için şimdiki zaman gibisi yok. Belki de bölgenizde kısa bir gezi sizin için ön planda. Ya da belki bu yolculuk daha felsefidir ve kendinizi iyi bir kitaba başlarken bulabilirsiniz. Her iki durumda da, önümüzdeki birkaç hafta içinde işleri değiştirmek için zaman ayırın!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genellikle, bu daha çok Akrep’in sahasıdır, ancak bu haftanın güneş geçişi, hayatın karanlık tarafında daha fazla sürünmenize neden olacak. Ancak, bu  kötü bir şey değil, Terazi ! Güneşin Boğa’ya hareketi, onu yakınlık ve dönüşüm bölgenize indirerek, genellikle görmezden gelmeye çalıştığınız duygu ve dürtülerin tozunu alır. Kesinlikle en rahat geçiş değil. Bununla birlikte, bazen büyüme için rahatsızlık gereklidir. Bu ay değişimi kucaklayın.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa, Akrep’ten daha iyi bir mevsim var mı? Bu hafta güneş, romantizminiz için alışkanlıklar bölgenizde dolaşıyor. Merkür’e katıldıktan sonra, şüphesiz, sizin gibi biri için doğal olarak biraz zor olabilen hayatın yumuşak tarafına daha fazla odaklanacaksınız. Ayrıca Boğa burcu inatçılığıyla bilinir ama aşkta biraz vermek zorunda kalabilirsiniz ama kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklınızın doğru olması için vücudunuzun da doğru olması gerekir, Yay . Güneş artık sağlık ve alışkanlık bölgenizdeyken, sağlığınızı ciddiye almaya başlamanın tam zamanı. Sonuçta, vücudunuz yaz yerine kış veriyorsa, İkizler mevsiminde o seksi nasıl planlayacaksınız? Ancak estetik bir yana, bu fazla enerjiyi yakmak için bir ateş işareti olarak sizin için de önemlidir, bu yüzden kaldırmaya başlayın!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şimdi kimse sana çıldır demiyor ama bu haftadan itibaren biraz daha gevşemek iyi bir fikir olabilir, Oğlak . Görüyorsunuz, güneş bu hafta Boğa burcuna ve zevk bölgenize büyük girişini yapacak. Başarı harika, ancak bu sezon normalden biraz daha fazla şımartmak iyi bir fikir olabilir. Ne de olsa Boğa, Venüs tarafından yönetilen bir burçtur ve bir molayı hak ediyorsunuz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev, kalbin olduğu yerdir, Kova . Boğa burcundaki güneş, bu hafta iç bölgenize girerek temellerinizin önemini size hatırlatıyor. Eviniz kargaşa içindeyken, hayatınız da sık sık bunu takip eder, bu nedenle evinizi gerçekten bir yuva haline getirmek için önümüzdeki birkaç haftayı ayırın. Boğa hoşgörülü bir burçtur, bu yüzden yerinizi daha konforlu hale getireceğini düşündüğünüz mobilyalara biraz harcamaktan korkmayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çarşamba, güneşin iletişim bölgenize girdiğini görüyor, bu yüzden bu sezon oldukça sohbetli olmaya hazırsınız. Ancak, kapalı ağızlar beslenmez, bu yüzden aç, Balık . Barışı korumak için dilini mi ısırdın? Eğer öyleyse, bu artık sona eriyor. Boğa enerjisi, yerinizde durmanızı ve bu önemli konuşmaları yapmanızı talep eder. Bunun için daha iyi olacaksın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu