Burçlar

25 Nisan – 1 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 25 Nisan – 1 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İnsanlar ateş burçlarının kendine güvenen kralları ve kraliçeleri olmasını bekler. Ama günün sonunda hepimiz insanız, Koç . Bu notta, bu haftanın Boğa yeni ayı ve tutulması, değer bölgenizdeki yerleşiminden dolayı benlik saygısı üzerinde meditasyon yapmanızı sağlıyor. Meşhur birisiniz ama artık projelerinizi yaparken kendi memnuniyetinize nasıl devam edebileceğinizi düşünmenin zamanı geldi.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu sezonun yıldızı sensin, Boğa – beğensen de beğenmesen de. Bu haftaki Boğa enerjisi, benlik ve görünüm bölgenizde dönüyor. Yani, bu konuda biraz çekingen hissediyorsanız, bu tamamen doğaldır. Yıldızları suçlayın, ancak yaşamdaki rotanızı veya en azından önümüzdeki birkaç ay boyunca düşünmek için biraz zaman ayırın. İdeal benliğiniz misiniz? Değilse, ona ulaşmak için bir yol haritası hazırlayın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Diğer burçlar (haklı olarak) yaklaşan yeni ay/güneş tutulması melezine odaklanırken, burcunuzdaki Merkür heyecanına hazırlanıyorsunuz. Neyse ki Cumartesi bu bekleyiş sona eriyor ve kendinizi (imkansız bir şekilde) her zamankinden daha konuşkan ve meraklı hissedeceğinizden eminiz. Yapabiliyorken bu entelektüel enerjiden yararlanın – bir kitap okuyun, kısa bir kursa başlayın, hatta sizi rahatsız eden bir sorunu konuşun. Ama başıboş konuşmalar arasında bir nefes almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini kiminle sarıyorsun, Yengeç ? Bu haftanın bağlantı bölgenizde oturan Boğa enerjisi nedeniyle, belirli bir arkadaşlıkta bir değişiklik veya geçmişte bağlantı kurmaya nasıl yaklaştığınıza ilişkin bir değişim yaşayabilirsiniz. Tabii ki, Roma bir günde inşa edilmedi, ancak ağınız söz konusu olduğunda gerçek hareketi görmeye başlayacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta işte büyük şeyler oluyor, Aslan! Bu güçlü yeni ay-güneş tutulması kombinasyonu, kariyerinize ve miras bölgenize iniyor. Ne için tanınmak istiyorsun? Hırslı biri değilsin ama hiç profesyonel hayallerini planlamak için zaman ayırdın mı? Bunu bu hafta yapın ve tohumların büyümesini izleyin!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oldukça romantik bir yolculuğa hazırlanıyorsun Başak . Aşk ve eylem gezegenleri, ilişki sektörünüze daldı. Tatlı Boğa burcunda güneşle birleştiğinde, kafanız kesinlikle bulutlarda olacak. Ek olarak, Balık’ın platonik odağıyla, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendi hayatınızda gül renkli gözlüklere dikkat edin. Hayat ne kadar güzel görünse de, bu burçta Venüs’te her şey göründüğü gibi değildir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta iyi hisler geliyor Terazi. İki Aşık gezegen, Venüs ve Mars, Balık burcunda ve rutin sektörünüzde kalmaya devam ediyor. Ortalama gününüz nasıl görünüyor? Balık kötü alışkanlıklarla ünlüdür, bu yüzden son birkaç hafta içinde herhangi birini aldınız mı? Eğer öyleyse, korkma! Bu enerji sizi günlük hayatınıza odaklanmaya hazırlıyor. Ancak organize etmek biraz daha zor görünüyorsa, acele etmeyin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ortaklık bölgenizde gümbürdeyen parçalı güneş tutulması ve yeni ay ile ilişki departmanı Akrep’te bazı sarsıntılar bekleyebilirsiniz . Yeni aylar genellikle oldukça canlandırıcıdır, ancak tutulma masaya biraz yoğunluk getirecektir. Elbette değişim her zaman kötü değildir. Çoğu zaman, büyümenin gerekli bir parçasıdır, ancak eminim bunu bir düzeyde biliyorsunuzdur.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu kavramın sizin için biraz korkutucu olabileceğini biliyorum, ama bir rutininiz var mı, Yay ? “Vibing” harika ve hepsi bu, ancak bu tutulma sezonu biraz daha aksiyona neden olabilir ve her gün birlikte olursanız kesinlikle buna daha iyi hazırlanacaksınız. Orada Boğa enerjisinin varlığı göz önüne alındığında, kimse size tamamen dışarı çıkmanızı söylemiyor. Ancak bir araya getirmek faydalı olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kimse senden bir gecede parti insanı olmanı beklemiyor, Oğlak. Ancak güneş ve yeni ay zevk bölgenizdeyken, biraz daha eğlenmek iyi bir fikir olabilir. Evet, başarılar önemlidir, ancak ofiste harcanırsa hayat nedir? Bunu bu hafta düşünün.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ev, kalbin olduğu yerdir, Kova. Ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, eviniz, özellikle de iç bölgenizdeki güneş ve güçlü yeni ay ile birlikte, zihninizde ağır bir şekilde şekillenecek. Ailevi anlaşmazlıklar masada olmamalı, ancak önemli konuşmalar olabilir. Bu enerji, evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek için de en iyi şekilde harcanabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftaki güçlü astrolojik enerjinin ortasında, burcunuz Balık’ta Venüs ve Jüpiter arasında kesin bir kavuşum var , bu kesinlikle biraz tuhaf enerjinin yanı sıra biraz da hayal gücü üretecek. Mümkünse, kendinizi topraklamak için Boğa enerjisini kullanmaya çalışın. Kavuşun yaratıcılığı, istismarlarınız için harika olabilir, ancak kafanız bulutlardayken harcarsanız işe yaramaz!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu