Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
2 Mayıs – 8 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

2 Mayıs – 8 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 2 Mayıs – 8 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta çiçek açmış gibi hissedebilirsin Koç. Venüs ilk çıkışını burcunuzda yapıyor, benliğinize ve görünüm bölgenize ışık tutuyor. Kendinizi biraz şımartın. Kırmızı kesinlikle senin rengin, bu yüzden dolabından en güzel kırmızı renkli modellerini çıkar ve AVM’ye git. Maceralarınız sırasında kiminle karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu senin dünyan ve biz sadece içinde yaşıyoruz, Boğa. Ancak, en inatçı Boğalar bile hareket ettirilebilir ve bu, Mars-Uranüs ve güneş-Uranüs geçişleriyle bu haftaki realiteniz. Sabit bir işaret olarak, bir şeyleri yapmak için belirli bir yolunuz var, ancak bunun en iyi yol olup olmadığını merak etmeyi hiç bıraktınız mı? Bu hafta sizi sorgulayan bir enerji dolacak. Bundan yararlanın ve yeni bir şey deneyin!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

O güzel kafanda neler oluyor İkizler ? Merküryen doğanızı göz önünde bulundurarak bunun biraz yüklü bir soru olduğunu hayal ediyorum, ancak bilinçaltı bölgenizin bulanık sularında dolaşan bir metrik ton Boğa enerjisi var. Şu anda işlerin biraz duygusal olarak kafa karıştırıcı olduğunu hayal ediyorum. Ancak, üzülmeyin. Uranüs’ün bu hafta Güneş ve Mars ile yaptığı vals, size sıkıntılarınızı aydınlatacak bir iç görü anı hediye edebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini çevrelediğin kişi sensin, Yengeç . Radikal değişim gezegeni, ağ bölgenizde ikamet etmeye devam ediyor ve iç gezegenlerle birkaç temas kuruyor. Bu nedenle, arkadaş gruplarınız veya genel olarak arkadaşlıklara nasıl yaklaştığınız konusunda bir sarsıntı bekleyin. Kalbiniz kocaman ama sevginizi ve şefkatinizi doğru insanlara veriyor musunuz? Arka görüşteki tutulma ile bu, önümüzdeki haftalarda bir tefekkür konusu olmaya devam edecek.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Diğer (profesyonel) tarafa geç, Aslan! Şu anda kariyerinizde neredesiniz? olmak istediğin yerde misin? Cevap “hayır” ise, bu haftanın Uranüs enerjisi size radikal bir değişiklik yapmak için ender bir fırsat sunuyor. Şimdi, kimse size tam olarak demiyor – özellikle önümüzdeki haftaki Merkür gerilemesinden hemen önce değil – ama kesinlikle işleri değiştirebilirsiniz. Bu serbest pozisyona veya profesyonel sertifikaya bir göz atın çünkü yükselme zamanı!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Değişen zamanlar, Başak ve gözleriniz açılıyor. Diğer toprak burcu kardeşleri gibi, iyi bir rutini tercih ediyorsunuz ve düşünce kalıplarınız bir beklenti değil. Havadaki ve felsefi bölgenizdeki elektrik enerjisiyle, hayata ve yaşama yaklaşımınızı yeniden düşünmeye teşvik ediliyorsunuz. Bazen hayatımızı tamamen alt üst etmek yerine sadece zihniyetimizi değiştirmemiz gerekir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Uyum ve, söylemeye cesaret edeyim, daha rahat etkileşimler, tercih ettiğiniz varlık durumlarıdır, Terazi . Ama arada bir, biraz daha derine inmemiz gerekiyor. Bu o hafta, özellikle de Uranüs enerjisinin mahrem bölgenizde bocalaması ile. Nasıl hissediyorsun? Gerçekten hissediyor musun? Bu hafta daha az barışçıl duygularınızı keşfedin. Önemli bir iç görü size yolunu bulabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Melodramatik olarak karşılaşma riskini göze alarak, aşk bölümünde Akrep’te bir sarsıntıya hazırlanın . Radikal değişimin gezegeni Uranüs ve güneş, bu hafta beklenmedik olanı garanti ederek ortaklık bölgenizde yakın bir dansta buluşuyor. Daha profesyonel olanlarınız için, iş ortağınızla ilgili bir sürpriz ortaya çıkabilir. Her durumda, ilişkilerinizde bir şeyler oluyor. Farkında olmadan yakalanmamaya çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Doğru besleniyor musunuz, Sağlığınıza dikkat ediyor musunuz, Yay ? Görüyorsunuz, Boğa’daki bir çok gezegen – özellikle Uranüs – alışkanlık bölgenizde oturuyor ve sizi sağlığınızı ve günlük hayatınızı değiştirmeye teşvik ediyor. Vücudunuz bir tapınaktır ve ona öyle davranmaya başlamanın tam zamanı. Uranüs enerjisi değişim ve deri değiştirmeyi ima eder, bundan faydalanın!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs’ün Balık’ta kaldığı süre boyunca, ev cephesindeki şeyler muhtemelen biraz rüya gibi ve hızlıydı, Oğlak . Pekala, rahat bir nefes almaktan çekinmeyin çünkü aşk gezegeni zevk bölgenize doğru yuvarlanıyor. Devam etmeniz ve yaratıcı bayrağınızın uçmasına izin vermeniz için size astrolojik yeşil ışık veriliyor. Kuzey yarımkürede yaz yaklaşıyor ve dışarı çıkmak ve yaratmak için birçok fırsat var!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Köklerini düşün, Kova . Bugün olduğunuz kişiyi hangi fikirler ve deneyimler yarattı? Duygusal temeliniz bu hafta özellikle çocukluğunuz üzerinde olacak. Bir yenilikçi olarak, geçmişe takılıp kalacak biri değilsiniz, ancak geçmişiniz ve eviniz üzerine düşünceler sizi ciddi bir iç huzuru getirebilecek bir aydınlanmaya götürebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ne yazık ki, tatlı Venüs Pazartesi günü şiddetli Koç, Balık için burcunuzdan ayrılıyor. Harika bir zaman oldu, ama her şeyin bir sonu olmalı. Bununla birlikte, özellikle Uranüs’ün Boğa burcundaki güneşle bağlantısı göz önüne alındığında, iletişim bölgenizdeki köpüren enerji, bunu telafi etmekten fazlasını yapabilir. Fikirler akacak. Yaratıcıysanız, bu dahice vuruş sizi bu hafta bulabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu