Burçlar

28 Mart – 2 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 28 Mart – 2 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki haftanın havası “yeni”. Şimdi, normalde kendini sıkışmış bulan biri değilsin, Koç. Sonuçta, sen bir kardinal işaretisin. Ancak, en iyilerimiz bile bazen biraz sıkışıp kalabilir. Neyse ki, işleri vitese takmak için yeni aydan daha iyi bir zaman yok. Bu ay tutulması görünüm alanınıza girdiğinden, belki sonunda saçınızı boyarsınız veya o bahar gardırobunu satın alırsınız! Her iki durumda da, bu hafta tüm bayat enerjiyi silkeleyin!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta duygusal dünyanızda garip şeyler olacak. Ruminasyona eğilimlisiniz, ancak şu anda Koç enerjisine, Boğa’ya yoğun bir şekilde eğilmeniz için çağrılıyorsunuz . Yani, bırakın – en azından kendi odanızın rahatlığında kalın. Çığlık atın, ağlayın ve bastırılmış duyguları serbest bırakmak için ne gerekiyorsa yapın. Bu hafta yüzeye çıkacaklar ve kışın sıkıntılarının ilkbahara girmesine izin vermeyecekler.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen sosyal bir yaratıksın İkizler . Yeni ay ağınız ve arkadaşlık bölgenize girerken bu sadece bu hafta daha da belirginleşecek. Belki kış sizi münzevi veya hatta eziyet modunda gördü – öyleyse, bravo – ama dünyaya yeniden girme zamanı. En son ne zaman kalabalığa karıştın? Bahar geldi, siz de öyle yapmalısınız!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çalışman gerekiyor ama yaptığın işi seviyor musun, Yengeç ? Bu hafta Koç burcundaki yeni ay, kariyer bölgenizi hızlandırıyor. Garip bir his olabilir, ancak bir kez olsun, eviniz en acil odak noktanız değil. Bunun yerine, aklınız işinize kaymıştır, bu nedenle kendinizi beş hatta 10 yıllık planınızı merak ederken bulabilirsiniz. Şu anda biraz tıkanmış olsanız bile, ister bir yan iş ister biraz serbest meslek olsun, hayallerinize giden her zaman uygun bir yol olduğunu unutmayın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Macera çağrıları, Aslan alacak mısın? Görüyorsunuz, Koç burcundaki yeni ay, macera ve felsefe bölgenizi süsleyecek, bu nedenle size gerçekten kanatlarınızı fiziksel ve zihinsel olarak açma fırsatı veriliyor. O dili öğrenmeye başlayın ya da bu iki günü küçük bir tatil için ayırın! Ancak eğlencenin bu hafta ile bitmesine gerek yok. Sonuçta, güneş önümüzdeki üç hafta boyunca aynı bölgede kalacak, o yüzden bundan en iyi şekilde yararlanın!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşler kızışıyor Başak – kelimenin tam anlamıyla! Tatlı Luna, duygusal olarak dürtüsel Koç burcuna ve yakınlık ve dönüşüm bölgenize dönüyor. Bir toprak burcu için oldukça esneksiniz, ancak değişim herkes için rahatsız edici olabilir, özellikle Koç gibi saldırgan bir burç sizi aşağı yukarı zorlarsa. Ama fazla üzülme! Yeni ay size işkence etmek için değil, baharın nimetlerine yol açmak için burada. Bunu biraz duygusal bahar temizliği olarak düşünün.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beyindeki aşk, Terazi ? Bu haftanın Koç burcundaki yeni ayı romantizm bölgenize iniyor, bu yüzden eksikliğiniz aklınıza ağır geliyor. İlişkilerinizde nelere can atıyorsunuz? Yeni ay pek de korkunç bir geçiş değil, bu nedenle bir ayrılık (veya düşüş) muhtemelen kartlarda değil. Ancak, aceleci kararlar vermeyin. Koç, doğal olarak dürtüsel bir işarettir ve herhangi bir duygusal patlamanın ideal olmayan yansımaları olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eskiyle çıktı, yeniyle girdi Akrep ! Kabul etmekten nefret etseniz de, siz – kız kardeşiniz Boğa gibi – bir alışkanlık yaratığısınız, ancak Koç yeni ayı sizden yenilerini yapmanızı istiyor. Her gün yeniden başlamak için bir fırsattır ve buna oldukça aşinasınız. Tüm yılınızı değiştirebilecek bir şeye başlamak için bu haftayı ayırın!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Şimdi, kimse bu hafta çıldır demiyor Yay , Koç enerjisi biraz pervasızlığı teşvik etse bile. Ancak, Koç burcundaki yeni ay sizin zevk ve eğlence bölgenizde, bu yüzden biraz parti yapmak çok mu kötü bir şey? Ancak parti tipi değilseniz (ya da öyle olsanız bile), yaratıcı yönünüzü kullanmak için bu zamanı kullanın. Yaratıcılık bu hafta akıyor. Boşa gitmelerine izin vermeyin!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Profesyonel olana odaklanma eğilimindesiniz . Ancak bu hafta özellikle yeni ay ile birlikte dikkatinizi kişisel olana çevirmeniz için sizi çağırıyor. Görüyorsunuz, bu enerji haritanızın köklerinizle ve temelinizle ilgili alanına odaklandı. Şimdi, kimse sizden bir tür derin, duygusal arınma yapmanızı istemiyor. Ancak, duygularınızla daha fazla temas kurmaktan zarar gelmez.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dünya yaşamak ve öğrenmek için fırsatlarla dolup taşıyor. Koç enerjisi, düşünce süreçleri ve iletişim alanınıza sıçradığında, kesinlikle bir yaşam öğrencisi gibi hissediyorsunuz, Kova . Bu hafta hangi konuya girmek istersiniz? Örgün eğitim bir seçenek olmasa da, internet ücretsiz dersler ve kitaplarla dolu. Yeni bir kitaba başlamak için yeni ay enerjisini kullanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç tipik olarak duygusallık ile ilişkili değildir. Ancak, değerler ve zenginlik sektörünüze düşen Koç armatürleri ile kendinizi biraz şımartmaktan korkmayın, özellikle de bir şekilde benlik saygınızı artıracaksa. Ancak, Koç’un dürtüsel enerjisinin sizi fazla harcamasına izin vermeyin. Bir astrolojik mevsimde çok fazla hasar verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu